Του την χώνεις η όχι;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάποιος σας προσλαμβάνει σαν δολοφόνο! Δικά σας είναι 15.000.000 € αν σκωτόσετε έναν μεγαλο - επιχειρηματία. Αεροπλάνο για όπου θέλετε στο εξωτερικό και καινούργια ταυτότητα είναι εγγυημένα, θα το κάνατε? Τέτοιο ποσό αλλάζει σημαντικά την ζωή σας, αλλά θα μπορούσατε να αφαιρεσετε μια ζωή για να το αποκτείσετε?
Moνολεκτικά: ΝΑΙ!


Και θα του πλήρωνα έξοδα κηδείας... Βασικά, με τιμές αρχηγού κράτους θα τον φύτευα στη γη.:P

15,000,000 ευρά είναι πολλά...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Moνολεκτικά: ΝΑΙ!


Και θα του πλήρωνα έξοδα κηδείας... Βασικά, με τιμές αρχηγού κράτους θα τον φύτευα στη γη.:P

15,000,000 ευρά είναι πολλά...:D

Αν και λίγο ωμός τουλάχιστον είσαι ειλικρινής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πέστα Μποράτιε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Για ένα τέτοιο πόσο δεν θα είχα κανέναν ενδοιασμό η μάλλον θα είχα να ήταν καλός άνθρωπος χριστιανός και οικογενειάρχης θα το έκανα με λίγα λόγια...
Υπάρχει και το ενδεχόμενο ο επιχειρηματίας να είναι emo στην προκείμενη περίπτωση του κάνουμε χάρη και τον γλιτώνουμε από την κόλαση που θα πήγαινε σύμφωνα πάντα με την χριστιανική θρησκεία (αλλά και άλλες)..μετά εμείς πάμε στην κόλαση αλλά σιγά αφού εγώ θα πάω έτσι και αλλιώς τουλάχιστον ας ευχαριστηθώ πλούσιο βίο…ολεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
15 εκατομμύρια ε? Χμμμμ Μετα απο πολυ σκεψη.... Ναι,... γιατί όχι?


Φυσικά αστειεύομαι :P
15 εκατομμύρια μπορώ να βρω και μόνος μου Σιγα το πραμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Τα 15 εκ είναι σε ευρώ φαντάζομαι..
ψυχρά και λογικά αν ένας πληρώνει για να καθαρίσουν κάποιον αν αρνηθώ να το κάνω εγώ θα το κάνει κάποιος άλλος.. ο τύπος είναι χαμένος από χέρι..

συναισθηματικά δεν θα μπορούσα να το κάνω..δεν έχω killer instinct..

οπότε δέχομαι τη δουλειά, προσλαμβάνω κάποιον άλλον να τον εκτελέσει και μοιραζόμαστε τα λεφτά..

Πολύ αμερικανικός τρόπος σκέψης.
Μ' αρέσει που το παίζεις και κόκκινη. Δούλεψε στη cia καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
ούτε για δισεκατομμύρια δεν θα σκότωνα άνθρωπο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν τα δεις μπροστά σου (τα λεφτά) είναι πιθανότατο να αλλάξεις άρδην γνώμη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν τα δεις μπροστά σου (τα λεφτά) είναι πιθανότατο να αλλάξεις άρδην γνώμη.:)


Πες μου οτι κάνεις πλάκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Αν τα δεις μπροστά σου (τα λεφτά) είναι πιθανότατο να αλλάξεις άρδην γνώμη.:)

όχι το εννοώ μπόρατ, ποτέ δεν θα αφαιρούσα τη ζωή από κανένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πω! Μάλλον είμαι παλιάνθρωπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ελα να δούμε τους νέους στεκιστλές πόσο αδίστακτοι είναι:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μάνια θα με σκότωνες για 1,000,000 ευρώ; :hmm:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με τίποτα. Δεν μπορώ, δεν το σηκώνει η συνείδησή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Αν τα δεις μπροστά σου (τα λεφτά) είναι πιθανότατο να αλλάξεις άρδην γνώμη.:)
Να σου πω κάτι? Ωραια τον σκοτώνεις και τα παίρνεις, και μετά τι?
Θα μπορούσες να ζήσεις με τις τύψεις??


Ακομα και αν ήμουν σε άθλια οικονομική κατάσταση δλδ να μην έχω καν να φάω και ακόμα και αν ο ανθρωπος που θα σκότωνα ήταν παλιανθρωπος...δε ξέρω αν θα μπορούσα να το κάνω...βασικά δε ξέρω οχι αν θα μπορούσα να το κάνω, αλλά αν θα μπορούσα μετά να ζήσω με τις τύψεις! Νομίζω πως ουσιαστικά εκείνη τη στιγμη θα "σκότωνα" (μεταφορικά) και τον εαυτό μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να σου πω κάτι? Ωραια τον σκοτώνεις και τα παίρνεις, και μετά τι?
Θα μπορούσες να ζήσεις με τις τύψεις??


Ακομα και αν ήμουν σε άθλια οικονομική κατάσταση δλδ να μην έχω καν να φάω και ακόμα και αν ο ανθρωπος που θα σκότωνα ήταν παλιανθρωπος...δε ξέρω αν θα μπορούσα να το κάνω...βασικά δε ξέρω οχι αν θα μπορούσα να το κάνω αλλά αν θα μπορούσα μετά να ζήσω με τις τύψεις! Νομίζω πως ουσιαστικά εκείνη τη στιγμη θα "σκότωνα" (μεταφορικά) και τον εαυτό μου...:/:
Και εγώ θα σκότωνα τον εαυτό μου, αλλά μόλις τσίμπαγα τα λεφτά και αγόραζα τη τελευταία τη lotus την elise, θα επανερχόμουν ισχυρότερος από ποτέ. :P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Είναι πολύ δελεαστική προσφορά. Θα τη σκεφτόμουν σοβαρά και ανάλογα με το άτομο που επρόκειτο να pewpew θα έπρατα αναλόγως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φυσικά και όχι! Μην τρελαθούμε τελείως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να σου πω κάτι? Ωραια τον σκοτώνεις και τα παίρνεις, και μετά τι?
Θα μπορούσες να ζήσεις με τις τύψεις??


Ακομα και αν ήμουν σε άθλια οικονομική κατάσταση δλδ να μην έχω καν να φάω και ακόμα και αν ο ανθρωπος που θα σκότωνα ήταν παλιανθρωπος...δε ξέρω αν θα μπορούσα να το κάνω...βασικά δε ξέρω οχι αν θα μπορούσα να το κάνω αλλά αν θα μπορούσα μετά να ζήσω με τις τύψεις! Νομίζω πως ουσιαστικά εκείνη τη στιγμη θα "σκότωνα" (μεταφορικά) και τον εαυτό μου...:/:

Μήπως να το σκεφτείς καλύτερα;;;:hmm:
Δεν έχεις να φας...Ζεις σε άθλια κατάσταση όπως λες...Σου λένε θα σκοτώσεις αυτόν για τους χ y λόγους και σου παρέχω όχι ένα αλλά μισό σου λέω εγώ εκατομμύριο ευρώ...Νομίζω σε αυτήν την περίπτωση θα λειτουργήσει λιγάκι και το ένστικτο της επιβίωσης...Κάποιος ναι θα πεθάνει αλλά εσύ θα μπορέσεις να ζήσεις...Σε τέτοιες περιπτώσεις δλδ ποτέ δεν ξέρεις πως θα λειτουργήσεις...:/::/::/:
Διαφορετικά δε νομίζω ότι αν είσαι σε μία μέτρια οικονομική κατάσταση χρειάζεται να το κάνεις...Τύψεις που αφαιρείς τη ζωή κάποιου, φόβος μήπως αποκαλυφθείς και μήπως σε χρησιμοποιήσουνε και πάλι για κάτι ανάλογο απειλώντας σε συγχρόνως λειτουργούνε αποτρεπτικά...Χρειάζεται να είσαι αρκετά αδίστακτος και γαϊδούρι για να το κάνεις...Και θεωρώ ότι δεν είμαι...Φαίνεται και από το Παλέρμο ότι το δολοφόνο δεν τον έχω μέσα μου...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top