5 πράγματα που θα άλλαζες στην ζωή σου

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1) Να είχα παιδικές καλές αναμνήσεις
2)Να είχα ένα δικό μου σπίτι
3)Να το έκανα με τον άντρα μου πρίν το γάμο(έκανα λαλακία που δεν το έκανα)
4)Να σταματήσω να τρώω και να μην είμαι υπέρβαρη
5)Να μην έπιανα το κάπνισμα να μην το έπιανα ποτέ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  1. Δεν θα κάπνιζα ΠΟΤΕ μου [όχι όπως τώρα :/:]
  2. Δεν θα είχα μείνει τόσα πολλά χρόνια στην μεγαλύτερη ως τώρα σχέση μου
  3. Θα είχα πάρει λίγο διαφορετικές επαγγελματικές αποφάσεις το καλοκαίρι του 2004
  4. θα ήθελα να είχα δικό μου σπίτι
  5. Θα είχα διεκδικήσει αυτά που έπρεπε το Σεπεμβρη του 2005
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1. Θα μου έφερνα στο πιάτο άμεσα τον άντρα των ονείρων μου, ακριβώς όπως τον έχω φανταστεί.
2. Θα γινόμουν επιτυχημένη επαγγελματίας που θα έβγαζε πολλά χρήματα, έτσι που να μπορούσα να ζήσω παραπάνω από άνετα.
3. Θα έχανα δεκα κιλά και θα μπορούσα να μάθω οτιδήποτε πανεύκολα, απλά διαβάζοντας το μισή φορά!
4. Θα είχα περισσότερο θάρρος κι αυτοπεποίθηση σαν άνθρωπος και θα πίστευα πιο πολύ στις ικανότητές μου και στην ζωή!
5. Θα είχα ένα τέλειο αμάξι κι ένα τέλειο σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
1. δεν θα πηγαινα εκεινο το ταξιδι που μου στερησε τις τελευταιες ωρες με τον μπαμπα μου
2. θα ελεγα στον μπαμπα μου πραγματα που δεν προλαβα να του πω και που τωρα δεν προκειται να τα μαθει ποτε
3. θα αποφασιζα να κανω καθε μερα γυμναστικη και να αποκτησω εναν πιο υγιεινο τροπο ζωης
4. θα ξεκαθαριζα καποια πραγματα τα οποια δεν με αφηνουν τωρα να ησυχασω
5. θα εκανα το βημα που εχω κανει τον τελευταιο μισο χρονο αλλα υπο καποιες αλλες προϋποθεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.θα αλλαζα λιγο το χαρακτηρα μου. λιγοτερο αναβλητικη.
2.θα σπουδαζα διαφορετικο πραγμα απο την αρχη.
3.δε θα εφευγα ποτε απο το ερευνητικο προγραμμα που συμμετειχα.
4.θα εβριζα την αφεντικινα μου στην πελοποννησο οσο δεν παει, κι ας μου δινε το χειροτερο reference ever
5.θα προγραμματιζα καλυτερα το καλοκαιρι που μας περασε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Δε θα βιαζόμουν ποτέ να φύγω για εξωτερικό, ή θα διάλεγα καλύτερα το μάστερ. Δε θα έφευγα αργότερα, αλλά... όχι υπό τέτοιες συνθήκες..
2. Θα ήμουν πιο χαλαρή, δε θα ανέλυα τα πάντα τόσο...
3. Δε θα είχα αρχίσει τις υπερφαγίες.
4. Θα ήμουν εκεί για τη γιαγιά μου......
5. Θα έβριζα μία γερή τον πρώην. Μία ξεσυγυρισμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. Δε θα είχα κάνει master αμέσως μετά τις σπουδές μου, θα είχα αρχίσει να δουλεύω πρώτα άρα και να συγκεντρώνω μόρια.
2. Δε θα είχα καθυστερήσει τόσο να το τελειώσω.
3. Δε θα είχα δώσει ΑΣΕΠ μόνο και μόνο επειδή με πίεζαν οι γονείς μου, όταν το μόνο που με ενδιέφερε εκείνη την περίοδο ήταν το master. Αποτέλεσμα: και απέτυχα στον ΑΣΕΠ και άφησα στην άκρη το master.
3. Δε θα είχα απορρίψει μια πρόταση για δουλειά λόγω φόβου μήπως δεν τα καταφέρω.
4. Δε θα είχα κάνει σχέση με τον πρώην μου -ακόμη δεν έχω καταλάβει πώς έκανα αυτό το λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1. μερικές επιλογές στους φίλους
2. θα χαμήλωνα το βαθμό εισαγωγής μιας σχολής.
3. δε θα σταματούσα τα αγγλικά και τα γαλλικά αρκετές φορές
4. θα είχα τελειώσει με τα γαλλικά και αγγλικά στις αρχές λυκείου
5. θα άρχιζα μια άλλη γλωσσά αντί να συνέχιζα τώρα τα γαλλικά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
1. Δουλειά
2. Οικονομική κατάσταση
3. Αυτοκίνητο
.... δε βρίσκω άλλα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
1) Θ' άλλαζα τη γυναίκα μου (το έκανα ήδη)
2) Θ' άλλαζα τη φτώχια μου
3) Θ' άλλαζα την ανεργία μου
4) Θ' άλλαζα το ξεροκέφαλό μου
5) Θ' άλλαζα σώβρακο (καμιά φορά το κάνω κι αυτό:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1.Να ξυπνούσα πιο νωρις εκείνη την ημέρα... τώρα πια πρέπει να ζω με τις τύψεις...:(

Δεν θα άλλαζα τιποτα άλλο! Για όλα τα υπόλοιπα είμαι ''ευγνώμων'' που συνέβησαν και με έφεραν εδώ που είμαι! Τεττριμένο αλλα είναι η αλήθεια ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
1) Θ' άλλαζα όλα τα προηγούμενα ποστ μου σε "Ουγκ" για λόγους συντομίας
2) Θ' άλλαζα το νικ μου σε "Little Order"
3) Θ' άλλαζα σπίτι να μη μένω με τη μάνα μου
4) Θ' άλλαζα πόλη για να είμαι κοντά στο μωρό μου
5) Θ' άλλαζα το στερεοφωνικό μου σε στερεο-φονικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1) την αναβλητικότητά μου πρώτη πρώτη..
2) το ότι πολλές φορές δεν κάνω κάποια πράγματα που θέλω, επειδή βαριέμαι..
3) θα ήμουν πιο αποφασιστική και δεν θα φοβόμουν να πάρω ρίσκα..
4) θα είχα το δικό μου σπίτι..
5) θα τα έχωνα άνετα όπου έπρεπε όπως θα έπρεπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

Η Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
AAAAAAAAxx.. Ωραία!! Λοιπόν!
1) Θα φρόντιζα να μην σταματούσα ότι άρχιζα πιτσιρίκα (την κιθάρα ιδιαίτερα)
2) Πεθαίνω για ταξίδια! Θ'άλλαζα την καθημερινότητα και θα μοίραζα κάθε μέρα σε διαφορετικό μέρος (μέχρι να βαρεθώ και να αρχίσω να φωνάζω το σπιτάκι μου πίσω, κάπου στη μέση του Αντλαντικού!)
3) Θα άλλαζα τη δουλειά που κάνωτώρα και θα έβρισκα δουλειά πάνω σ'αυτό που τόοοοσο λατρεύω (και ας είμαι ακόμα στον πρώτο χρόνο των σπουδών!!)
4) Θα κοιμόμουν λιγότερο (ω, καλή μου νεραιδα, ακούς???) για να μη χάνω κάτι υπέροχα ηλιόλουστα πρωινά που θα μπορούσα να πίνω καφεδιά στην παραλία με το άλλο μου μισό (λολ)!!!!

Τέσπα και επειδή η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ελπίζω μεσα απ αυτό το thread να εισακουστούν οι ευχές μου (2, 3, 4) στη νεράιδα της Σταχτοπούτας, στηνΤινκερμπελ ή σ οποιοδήποτε μαγικό και πραγματοποιητικοευχετικό πλάσμα παραμυθιού!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Θα είχα δει περισσότερο υπεύθυνα τις προπτυχιακές σπουδές.
2. Θα είχα κάνει πιο νηφάλιες επιλογές συντρόφων.
3. Θα είχα φερθεί πιο ώριμα σε καταστάσεις που πληγώθηκα.
4. Θα είχα προσπαθήσει πιο μικρή να αλλάξω τον κύκλο μου.
5. Θα είχα ζητήσει βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη μετανιώνεις, underwater. Για καμία επιλογή και για κανένα λάθος σου. Η ζωή είναι μεγάλη και είμαστε ό,τι μας έ΄πλασαν οι επιλογές μας... ;)

Τι θα άλλαζα:
1. Θα είχα πηγές έμπνευσης, που θα με τσίγκλιζαν, θα με έκαναν δημιουργική και θα ξεχνούσα αυτές τις βλακείες.
2. Θα δούλευα στο πανεπιστήμιο.
3. Θα έμενα μόνη, αλλά κοντά στα κορίτσια.
4. Θα είχα ένα μαγαζί με κρητικά προϊόντα εδώ δίπλα...
5. Θα μιλούσα πιο συχνά με τους φίλους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1) να σε ειχα διπλα μου!
2) να ειχα ενα μαγικο φυλτρο και να εκανα ολα τα ονειρα μου πραγματικοτητα
3) να γραψω πανω απο 17 στην ιστορια
4) να καταργηθει η ιστορια
5) να σπουδασω αυτο που επιθημω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
1.θα αλλαζα καποια πραγματα πανω μου που με ενοχλουν.
2.δεν θα ειχε προβλημα υγειας η μητερα μου.
3.θα ειχα βγαλει καποια ατομα απο την ζωη μου.
4.θα ειχαμε καλητερη οικονομικη κατασταση (βεβαια καλη ειναι και αυτη που εχουμε...αλλα...)
5.θα πηγενα στο live των nightwish
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μάλλον τίποτα. Έχω κάνει πολλά λάθη και έχω δώσει πολλά ενώ δεν πήρα πίσω τίποτα. Σε λίγα χρόνια, θα τα κάνω όλα αυτά που θέλω και δεν έχω κάνει μέχρι τώρα. Αυτή είναι η ζωή μου και δεν θέλω να την αλλάξω. Αυτή την ζωή μου έδωσε ο Θεός και αυτή θα ζήσω, μέχρι την τελευταία στιγμή.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
(Παρελθόν)
1. Θα προτιμούσα να μην χώριζαν οι γονείς μου με τον τρόπο που χώρισαν.
2. Θα ήθελα να είχα κρατήσει περισσότερα άτομα κοντά μου.
(Παρόν - Μέλλον)
3. Να προσπαθώ να είμαι περισσότερο ευγνώμων για όσα πράγματα έχω.
4. Να διεκδικώ περισσότερο ότι θέλω.
5. Να πάω ένα ταξίδι και να ξεχάσω όλα τα άσχημα που πέρασα φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top