Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ιντρίλ, λέει αλήθεια το ...παιδί;

Κρίνοντας από το γεγονός ότι παρομοιάζει εσένα με το Mάρλον Μπράντο κι εμενα με τη Nτάριλ Xάνα, σου φαίνεται να λέει αλήθεια?:P:P:P

:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Σκέψου το εξής πολύ απλό. Καληνυχτάκηδες, γκομενοφύλακες, ξεπλένηδες, υπάρχουν πολλοί. Τα λεγόμενα καλά παιδιά. Μια από τα ίδια, μια από τα συνηθισμένα. Τι συγκίνηση προσφέρουν αυτοί σε μια γυναίκα; Απλά της χαϊδεύουν τ' αυτιά, λένε όσα θέλει να ακούσει, ταιριάζουν σκόπιμα στις θέσεις της για να της φανούν σωστοί και κάνουν υπέροχες φιλίες μαζί της.
Είσαι πολύ μεγάλος ρε!! Λίγοι έχουν το θάρρος να τα πουν αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
έχεις λύκο ; :confused:

Φτιάξε κρέμα γιώτης

Δεν μπορεί να υπάρχει πιο άκυρος διάλογος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτό το μήνυμα αποτελεί διπλή ατάκα! (Η κρυμμένη, δεύτερη, ατάκα είναι ότι βάζω τον εαυτό μου στις ατάκες :P)

Δεν ειναι θεμα τυχης αλλα επιλογης, ετσι και αλλιος οι ανθρωποι που αξιζουν οτιδηποτε περισοτερο απο αποτεφροση ειναι το 0.01% φροντιζω να συναναστρεφομαι μονο με αυτους.
Χαίρομαι που αυτό το 0,01%, το βρήκες εδώ! Η δουλεία μου πετυχαίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
(για τις διαφημίσεις τζάμπο , ο γιώργος στο τσατ)

σοβαρά,
τα μικρά παιδιά τις ακούνε;;;;»δηλ. πού έφτασε η κοινωνία μας »στα 12 καπνίζουν, κάνουν σεξ και ακούνε διαφημίσεις τζάμπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Ερώτηση στο mini-συνέντευξη:

- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?

Απάντηση fantasmenos:

-Υγρό, δεν ξέρω, ακούγεται πιο σεξουαλικό

:rofl::rofl::rofl::worship::worship::worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι είναι και πολυ κακό να βλεπει ενας αντρας πορνο!
ειτε ειναι σε σχεση ειτε οχι.
το κακο για μενα ειναι να ειναι εξαρτημενος απο αυτο(οπως το αντιλαμβανεται ο καθενας), και να το κανει καθημερινα, ειτε ειμαστε μαζι , ειτε οχι.

ποιος αλλωστε ειναι αυτος που δεν βλεπει πορνο?:hmm::hmm:

ο νωεύς , του φαίνονται όλα πολύ ποταπά , σε σχέση με αυτά που έχει κάνει

Απαραδεκτος σιντ!!:hehe::P

Δεν εχει αφησει τιποτα ορθιο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


Μα είναι για φάγωμα....:redface::redface::redface::redface::redface::redface:

Αυτός ο χαλβάς κάνει το κακό;

Τζίζους.

Μα είναι για γέλια. :P

Ζηλεύεις Μποράτ, ζηλεύεις γιατί είναι κούκλος.:pfff:

Ειδικά στη τελευταία φωτογραφία είναι σα β' όνομα σε μπουζούκι της επαρχίας.
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:


υγ Το "μα ειναι για γελια" εμενα με κανει να γελαω περισσοτερο!!!!!:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Το "μα ειναι για γελια" εμενα με κανει να γελαω περισσοτερο!!!!!:rofl::rofl:

Γέλα κύριέ μου, γέλα μαζί μου:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
6. Τα γηρατειά σε φοβίζουν;
7. Πιστεύεις ότι είσαι ευφυής;

6. Όχι. Θα είμαι σʼ ένα ζεστό καπί με φιλόξενες νοσοκόμες να μʼ αλλάζουν μπαταρίες στα ακουστικά, θα έρχονται τα παιδιά μου και συνέχεια θα ξεχνώ ποιοι είναι, θα μου φέρνουν δώρο πάμπερς και γενικώς θα είμαι τόσο γκαγκά που θα όταν τα τεζάρω δεν θα καταλάβω τη διαφορά. Ζωή χαρισάμενη.
7. Άλλοτε νιώθω ευφυής όταν μεγαλοπιάνομαι με ιδέες που στην πραγματικότητα δεν είναι για τα δόντια μου (μου αρέσει όμως :redface:), ενώ άλλοτε αυτό που φαινομενικά νιώθω ως βλακεία είναι συγχρόνως και αναπόσπαστο συστατικό των προτερημάτων μου.

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
εγώ που έχω τα Windows'96 θα δυσκολευτώ άραγε στα Windows 7 :(

μπα ιδια ειναι σχεδον:D

ωραία κι' είχα μια αγωνία! ;)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14 σε μπουκαλα(κανονικο φιλι,οχι πεταχτο).Το μετανιωσα ομως....

δεν ανταπέδωσε το φιλί η μπουκάλα ;

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Απίστευτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Σε θέμα για το πρώτο φιλί:

...με πέρνει από το χέρι και με πάει στο πιο ρομαντικό δέντρο του σχολείου...

Σιντ:

π.σ. μια ερώτηση : τι κάνει ένα δέντρο πιο ρομαντικό από τα άλλα ;

Πεθαίνω για σένα!!!!!!!!!!:clapup: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship::worship::worship::worship::worship::worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ πάντως, που με γ@μ@νε κάθε μήνα στη δουλειά και μου δίνουν 700 ευρώ, καθόλου ερεθισμένος δε νιώθω.

Για εθισμό μιλάει το θέμα, όχι για ερεθισμό!:P

:redface:

E τότε ναι, είναι εθιστικό, αν αναλογιστεί κάποιος πως ακόμη δεν έχω παραιτηθεί.:confused:

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Κλεμμένο από την υπογραφή του σιντ που το έκλεψε από το πόστ του jrot

Αποφασιστε τι να κανω με το δαχτυλο μου επιτελους..Ο ενας μου λεει οτι το κοιταω και εσυ οτι κρυβομαι απο πισω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εναποθέτω ταπεινά και ευλαβικά , ένα από τα καλύτερα ποστ που έχω διαβάσει ποτέ . Από τα ποστ που ο δημιουργός του γέλασε περισσότερο από όσο ήθελε να γελάσουν οι αναγνώστες .Είναι επίκαιρο αλλά και με ιστορικές πηγές , ολοκληρωμένο αλλά και με μια γλυκειά αίσθηση εγκατάλειψης πριν γίνει κουραστικό , επιεικές με τους εχθρούς και σκληρό με τους φίλους (γνήσιο χαρακτηριστικό μεγάλων ανΔρών το τελευταίο) . Πάνω από όλα : εύστοχο σε ανησυχητικό βαθμό

Πιο πάνω από όλα , με έκανε να νιώσω groovy αυτήν την γ@μημένη μέρα . Ευχαριστώ

https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=632152&postcount=4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Από τη μία είμαι ευγνώμων που δεν είμαι στην black list, από την άλλη με τρώει η περιέργεια...

Χάος κάνε μια επεξεργασία και για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Και ξανά ο αγαπημένος μου Σιντ. Θα μπορούσα να γεμίσω όλο το φόρουμ με τις ατάκες του μου, λιώνω.

Ο βήχας δεν με αφήνει να κοιμηθώ...

και μένα το ίδιο

(ο γείτονας σου είμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρε δεν έχω πρόβλημα να παραθέτεις τα λεγόμενα μου , αλλά υπάρχει πιο σχετικό θρεντ και λέγεται κρυάδες

ιδίως το συγκεκριμένο αξίζει μια θέση εκεί 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top