Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η ένδειξη στο ημερολόγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δε θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
- Οι Σκανδιναβοί είναι πολύ ζεστοί άνθρωποι!
- Ναι, μόνο ο κ@λος τους είναι κρύος!

Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! :rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Έλενα Πο*τση συνέντευξη σε περιοδικό

Αγαπημένοι σου ποδοσφαιριστές; Κάτι είχαμε ακούσει για τον… Μουνίτις;
(σ.σ. γελάει δυνατά). «Τον… Μουνίτις, αμάν πια. Όχι δεν είναι αγαπημένος μου ο Μουνίτις, αν και θέλουν να μου τον προξενέψουν όλοι! Μου λένε… με τον Μουνίτις πρέπει να παντρευτείς! Ο κύριος δεν ξέρω αν γνωρίζει τι γίνεται, αλλά δεν… τρελαίνομαι για τον Μουνίτι».
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εμενα δεν μου εχει τυχει ποτε..αλλα συχνα στην αδελφη μου και σε αρκετους αλλους...πριν λιγες μερες το ειχε και ο Χαρδαβελας...ειναι μια παραλυση μολις ξυπνας απο ονειρο ή και χωρις ονειρο..και ενα αβασταχτο βαρος στο στηθος..

άντε βρε, ξέρεις πως κοιμάται ο χαρδαβέλας? :redface:
:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
πρόταση για πρώτο ραντεβού στο γήπεδο.:confused:

πρωτότυπο... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βρίσκομαι στο κρεβάτι και τεντώνομαι νωχελικά σαν ράθυμη γατούλα. Η κόρη μου από δίπλα με παρατηρεί. Κάποια στιγμή λέει ναζιάρικα:

"Άχουυυ, τεντώθηκε το μισό μέτρο..."

(:rant: ΟΥΑΑΑΑ με λένε κοντοστούπαααααα) :P:hehe::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΡΚΕΤΙΓΚ..... 1. Είσαι σε ένα πάρτι και βλέπεις έναν ωραίο άντρα. Τον πλησιάζεις και του λες: "Είμαι καταπληκτική στο κρεβάτι." Αυτό λέγεται Direct Marketing.

2.Είσαι σε ένα πάρτι με παρέα και βλέπεις έναν ωραίο άντρα. Μια φίλη απ' την παρέα σου τον πλησιάζει, δείχνει εσένα, και του λέει: "Είναι καταπληκτική στο κρεβάτι." Αυτό λέγεται Διαφήμιση.

3. Είσαι σε ένα πάρτι και βλέπεις έναν ωραίο άντρα. Τον πλησιάζεις και παίρνεις τον αριθμό του τηλεφώνου του. Την επόμενη μέρα τον παίρνεις τηλέφωνο και του λες : "Γεια, είμαι καταπληκτική στο κρεβάτι." Αυτό λέγεται Telemarketing.

4. Είσαι σε ένα πάρτι και βλέπεις έναν ωραίο άντρα. Σηκώνεσαι, ισιώνεις το φόρεμα σου. Τον πλησιάζεις και τον κερνάς ένα ποτό. Του λες "Μπορώ;" και του ισιώνεις τη γραβάτα ενώ ακουμπάς απαλά πάνω στο μπράτσο του, και του ψιθυρίζεις: "Α, επίσης είμαι καταπληκτική στο κρεβάτι." Αυτό λέγεται Δημόσιες Σχέσεις.

5. Είσαι σε ένα πάρτι και βλέπεις έναν ωραίο άντρα. Σε πλησιάζει αυτός και σου λέει: "Έμαθα πως είσαι καταπληκτική στο κρεβάτι..."Αυτό λέγεται Αναγνωρισιμότητα Προϊόντος.

6. Είσαι σε ένα πάρτι και βλέπεις έναν ωραίο άντρα. Τον πλησιάζεις και τον πείθεις να πάρει την φίλη σου σπίτι του. Αυτό λέγεται πώληση προϊόντος. Αυτός όμως δεν είναι ευχαριστημένος με την απόδοση της φίλης σου, και έτσι σε παίρνει τηλέφωνο. Αυτό λέγεται Τεχνική Υποστήριξη.

7. Πας σε ένα πάρτι και στον δρόμο διαπιστώνεις πως μέσα σε όλα αυτά τα σπίτια που περνάς μπορεί να υπάρχουν ωραίοι άντρες. Σκαρφαλώνεις πάνω σε ένα παγκάκι που βρίσκεται ακριβώς στο κέντρο της γειτονιάς, και ξελαρυγγιάζεσαι φωνάζοντας: "Είμαι καταπληκτική στο κρεβάτι!" Αυτό λέγεται Spam. (Ενοχλητική Αλληλογραφία)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
''Την εποχή που εγώ πήγαινα Rebound και άκουγα Fields of the Nephilim, εσύ εβλεπες στρουμφάκια, αααν υπήρχες...''

Τόπος στα νιάτα... :pfff: :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"Πολύ θα ήθελα να πάρω τηλέφωνο τα κλειδιά μου και να τα βρω, γιατί τα χάνω διαρκώς.." :D
Τάδε έφη μια αγαπημένη φίλη και η συζήτηση αφορούσε το αν χάνουμε πράγματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
"Πολύ θα ήθελα να πάρω τηλέφωνο τα κλειδιά μου και να τα βρω, γιατί τα χάνω διαρκώς.." :D
Τάδε έφη μια αγαπημένη φίλη και η συζήτηση αφορούσε το αν χάνουμε πράγματα.

:P

τέτοιοι άνθρωποι συνήθως , πρέπει να στείλουνε λαγωνικό στο τηλέφωνο τους για να το εντοπίσουνε αυτό πρώτα

στο θέμα μας : ο αντωνάκης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Οι νεοι χαρακτηρισμοι του στεκιου..:)

  • Νεοφερμενος..
  • Εκκολαπτομενο μελος..
  • Δραστηριο μελος..
  • Πολυ δραστηριο μελος..

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"σοκολατομωρό" :hehe::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
12 λόγοι για να καταλάβεις εάν είσαι ερωτευμένη/ος

Δώδεκα
Μιλάς με κάποια/ον το βράδυ και όταν πάς για ύπνο ακόμη τον / την σκέφτεσαι .

Εντεκα
Περπατάς πραγματικά αργά όταν είστε μαζί ..

Δέκα
Όταν εκείνη /ος είναι μακρυα σου δεν νιώθεις καλά .

Εννέα
Όταν ακούς την φωνή της /του χαμογελάς : -)

Οκτώ
Όταν τον / την κοιτάς δεν βλέπεις άλλο κόσμο τριγύρω σου ..Βλέπεις μόνο αυτήν /τον .

Έξι
Είναι ό,τι θέλεις να σκέφτεσαι .

Πέντε
Συνειδητοποείς ότι χαμογελάς κάθε φορά που την /τον κοιτάς .

Τέσσερα
Θα έκανες τα πάντα απλά για να την /τον δείς ..

Τρία
Οσο διάβαζες αυτό το e-mail , υπήρχε ένα πρόσωπο στο μυαλό σου όλη την ώρα ..

Δύο
Ήσουνα τόσο απασχολημένος / η με το να σκέφτεσαι αυτό το πρόσωπο , που δεν πρόσεξες ότι λείπει το 7

Ενα
Πας πάλι πίσω να δείς αν αυτό είναι αλήθεια και τώρα γελάς σιωπηλά με τον εαυτό σου


:):D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ότι ακόμα έχουμε ακόμα διακοπές! Ακόμα ενάμιση μήνας ξεκούρασης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το ακριβώς τελευταίο πράγμα που με έκανε όχι απλώς να χαμογελάσω, αλλά να γελάσω ήταν αυτό:

"Αρα προφανως θεωρω οτι πρωτα πρεπει να αναφερονται αυτοι,και στη συνεχεια ο Super Duper Grand Master Champion Mega Sage Κροουλι :)"


σε καλό σου ρε Λόρυ μου έφτιαξες τη διάθεση [που δεν ήταν και η βέλτιστη μετά από το πρωινό εγερτήριο :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Kοίταξα το ημερολόγιο και συνειδητοποίησα ότι έμειναν ουσιαστικά 2 εβδομάδες ακόμα για να τελειώσει τυπικά η πιο μισητή εποχή του χρόνου, το κακοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δρ η υπογραφή σου ειναι ξεχειλωμένη. find out what's wrong with it :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top