Αγαπημένο γλυκό

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κάνω ένα γαλακτομπούρεκο... μιαμ…να γλύφεις τα δάχτυλα σου…:P

Στο επόμενο meeting θα έρθεις!!! Και μάλιστα με ταψί!!!

Η καρυδόπιτα είναι για μένα το καλύτερο γλυκό.

συροπιαστή και με μια μπάλα Καϊμάκι απο πάνω ε??? Τα σπάει!!!

εγώ πάλι ονειρεύομαι ενα εκμεκ απο την ΧΑΡΑ στα πατήσια τώρα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Στο επόμενο meeting θα έρθεις!!! Και μάλιστα με ταψί!!!
Χεχε…αν έρθει το γλυκό με διλιβερι καλά είναι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να προσθέσω και την creme brulee που την ξέχασα! Φοβερό γλυκό (αν και πάντα πιστευω οτι θα ήταν καλύτερο με μια ακόμα στρώση καμένης ζάχαρης, μιαμ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κάνω ένα γαλακτομπούρεκο... μιαμ…να γλύφεις τα δάχτυλα σου…:P

Και η μαμα μου! :clapup:
Κ*λοδιαιτα :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ο πεθερός μου είναι ζαχαροπλάστης. Όπως καταλαβαίνεις…είχα καλός δάσκαλος.:)[FONT=&quot] [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ πάντως μόλις έφαγα ένα από τα νέα για μένα Caprice με καραμέλα σοκολάτα.
Έχει υπόσταση στο στόμα μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σουφλε σοκολατας, παναγια μου πεθαινω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μπορώ να ζώ με γλυκά μόνο!!
πεθαίνω με οτι έχει σχεση με σοκολάτα και από τα αγαπημενα μου είναι ο ΚΟΡΜΟΣ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι ναι ναιιιιιι!!!!!!!
κορμος, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!
ΠΕΘΑΙΝΩ ΟΜΩΣ Ε.

εφτιαχνε η γιαγια ενος πρωην μου και της τον εκλεβε να μου τον δωσει!!!!!!

αλλα απο τοτε που χωρισαμε, κανεις δε φτιαχνει και αυτος ο γρηγορης ρε παιδι μου, μ@λακια κορμο πουλαει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


Κάτι τέτοιο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Γαλακτομπούρεκο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θέλω να σας την σπάσω, αλλά μπορώ να αντισταθώ σε όλα τα γλυκά, αν δεν έχω διάθεση για γλυκό (που μου συμβαίνει πολύ συχνά- είμαι παιδί του αλμυρού εγώ και προτιμώ το φαγητό!). Για να καταλάβετε, τρώω γλυκό μια φορά στις 2 εβδομάδες και παίζεται! Ως αγαπημένα μου πάντως θεωρώ την σοκολατόπιτα, το σουφλέ σοκολάτας, ό,τι έχει μαύρη σοκολάτα γενικώς, το γαλακτομπούρεκο, το τιραμισού, το τσιζ κέϊκ. Δεν τρώω τίποτα που να έχει μέσα ξηροκάρπια και δεν μου πολυαρέσουν και τα γλυκά του κουταλιού.

Αυτιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aisl

Νεοφερμένος

Ο aisl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
βρισκομαι αναμεσα σε γαλακτομπουρεκο και μιλφειγ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μιλφειγ & Μπαμπάδες :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brilliant

Νεοφερμένος

Η brilliant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το αγαπημενο μου γλυκο ειναι τρουφες!! επισης το μιλφειγ ειναι τρομερο γλυκο και φτιαχνεται πολυ ευκολα....αλλα αν εχω λυγουρα ολα τα τρωω δεν εχω προβλημα ! αυτα που αντιπαθω ειναι τα γλυκα του κουταλιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν θέλω να σας την σπάσω, αλλά μπορώ να αντισταθώ σε όλα τα γλυκά, αν δεν έχω διάθεση για γλυκό (που μου συμβαίνει πολύ συχνά- είμαι παιδί του αλμυρού εγώ και προτιμώ το φαγητό!). Για να καταλάβετε, τρώω γλυκό μια φορά στις 2 εβδομάδες και παίζεται! Ως αγαπημένα μου πάντως θεωρώ την σοκολατόπιτα, το σουφλέ σοκολάτας, ό,τι έχει μαύρη σοκολάτα γενικώς, το γαλακτομπούρεκο, το τιραμισού, το τσιζ κέϊκ. Δεν τρώω τίποτα που να έχει μέσα ξηροκάρπια και δεν μου πολυαρέσουν και τα γλυκά του κουταλιού.

Αυτιά!
Αγνωστο σοκολατένιο γλυκό !!!!
Πληροφορίες, φωτογραφίες τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top