Αγαπημένο γλυκό

Iris_Didini

New member

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Αν και δε μου πολυαρέσουν, τρελαίνομαι για σοκολάτα πορτοκάλι του Παυλίδη!! :hehe:

The Stand

New member

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.
Κάθε είδους σοκολάτα (μεγάλη αδυναμία η κουβερτούρα)
Παγωτά
Σοκολατίνες/Τούρτες

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
πωπω, χτύπησα ένα εκμέκ του νικητή χτες το βράδυ στο ζαχαροπλαστείο "χαρά" στα άνω πατήσια... τι αμαρτία ήταν αυτή... :whistle:

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
waffle απο τα Haagen Dazs με παγωτό και σως σοκολάτα γάλακτος :<3: :<3: :<3:

X-girl

New member

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν σχεδον ολα τα γλυκα, οποτε τρωω λιγο απο ολα.

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
πω πω ρε παιδια τι μου κανετε πρωι πρωι ειμαι και σε διατα...
γενικα μπορω να πω οτι συμφωνω με το 99% των απαντησεων που δοθηκαν, δεν μπορω να αρχισω να τα γραφω γιατι θα αφηνιασω...
ΟΜΩΣ: θα αναφερω και το καλυτερο που πολλοί το ξεχασατε: κρητικα σκαλτσουνια ή λυχναρακια ή μυζηθροπιτάκια... μιλάμε για ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!!!!
δε γραφω αλλο γιατι μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι καθως επισης με επιασαν και ταχυκαρδίες.... :redface:

misslittledevil

New member

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.
Πως μου ειχε διαφυγει αυτο το θεμα?! :hmm:

ΣΟΚΟΛΑΤΑ! Οτι εχει σοκολατα.. :clapping:
Και.. μιλφειγ.
Και.. τουλουμπακια.
Και.. μπακλαβας.
Και.. πολλα αλλα.
Δεν περιγραφω αλλο! :P :D

κρητικα σκαλτσουνια ή λυχναρακια ή μυζηθροπιτάκια... μιλάμε για ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!!!!
+1

{Αχ βρε γιαγια, γιατι σταματησες να μαγειρευεις?! :( )

underwater

New member

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
Αφού έφαγα 2 φέτες ψωμί με Nutella απαντώ! Μου αρέσουν πολύ τα γλυκά και αν πρέπει να διαλέξω μερικά θα πω

Σιροπιαστά
Μπράουνις
Τζιζκέικ
Σουφλέ σοκολάτας
Τάρτες
Φοντί σοκολάτας και πολλά άλλα. Ας μην γίνω πολύ κουραστική!:)

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
μετά και την απάντηση της underwater προτεινω να καταργηθεί το συγκεκριμένο θεματάκι γιατί ωσονούπω θα αρχίσω να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο...
:wall::wall::wall::wall::wall:

:P :P :P :P :P

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Σοκολατόπιτα, γαλακτομπούρεκο, προφιτερόλ (αν το έχουν πετύχει), τιραμισού και τζιζκέϊκ της μαμάς μου, καρύδες πάλι της μαμάς μου, ρυζόγαλο.. γενικώς τα κρεμοειδή! Αν και βασικά είμαι πιο πολύ του φαγητού, γλυκά δεν τρώω πολλά (μπορεί να κάνω κι έξι μήνες να φάω γλυκό!)

burbuja

New member

Η burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
:blink: πώς μου ξέφυγε εμένα αυτό το θρεντ..??? :whistle:

λοιπόόν.. :D υπερλατρεμένο μου γλυκό είναι το τιραμισού.. :inlove: :clapup:
το όνομα και μόνο αυτού του γλυκού,τα λέει όλα..(tirami su στα ιταλικά,σημαίνει "πήγαινέ με ψηλά"..:inlove:)
επίσης,λατρεύω το σουφλέ σοκολάτας... :inlove: :bigarmhug

tsus

New member

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Σουφλε σοκολατας?τι μου θυμησες τωρα!!!που μπορω να βρω ????:hmm:

neraidoula

New member

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ΣΟΚΟΛΑΤΑ! Οτι εχει σοκολατα.. :clapping:
Και.. μιλφειγ.
Και.. τουλουμπακια.
Και.. μπακλαβας.
Και.. πολλα αλλα.
Δεν περιγραφω αλλο! :P :D

χεεεχ!γλυκα παιδακια μου!!εμενα μαρεσει αυτο το γλυκο που ειναι με σοκολατα και μπισκοτο και το βαζουμε στο ψυγειο...!!αχ πως λεγεται?μιααααμι!!

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Κορμός νομίζω :P
Πείνασα :bleh:

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.
Αχ, οτιδήποτε περιέχει σοκολάτα:redface:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...