Τι θα έκανες αν....

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τονωτικά διάθεσης και πολλούς καφέδες.

Τι θα έκανες αν είχες πολλές επιλογές, εξίσου αξιόλογες και ήσουνα πολύ κουρασμένος για να αποφασίσεις πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν μια μέρα άνοιγες την πόρτα του σπιτιού σου και σε έβλεπες μπροστά σου?
Μάνα, πάρ' τον καθρέφτη από την πόρτα!


Τι θα έκανες αν είχες πολλές επιλογές, εξίσου αξιόλογες και ήσουνα πολύ κουρασμένος για να αποφασίσεις πια...
Α μπε μπα μπλομ, του κίθε μπλομ.





Τι θα έκανες αν τα άλλα παιδάκια δεν σε έπαιζαν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
γτ να μη με παίζουν ρεεεεεεεε? :cry_x:
μμμ, ξέρω γω? θα έβρισκα άλλα παιδάκια μάλλον :hmm:

τι θα έκανες αν δεν είχες τον προσωπικό σου χώρο στο σπίτι ή οπουδήποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
επανάσταση για να τον αποκτήσω...!!!

Τι θα έκανες αν ανακάλυπτες πως το 14 χρονο παιδί σου καπνίζει?

(ζτόινγκ...που μουρθε αυτό τωρα?!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα του εδειχνα δυο πνευμονες... ενα καπνιστου και ενα μη καπνιστου. :)
και θα του απαγορευα να καπνιζει σπιτι,προφανως.

τι θα κανες αν ο φιλος σου(-η) σε απατουσε και στο εξομολογουταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
μετά από ένα ωραιότατο ξεσπασματάκι απατημένης-κερατωμένης θα του έλεγα απλά να πάρει τα μπογαλάκια του και ...να του δίνει!!!!!
:verymad: :ropalo::knife:΄
(ήρεμα και πολιτισμένα πράγματα βέβαια!!!πλάκα κάνω...)
αλλά και πάλι δεύτερη ευκαιρία δεν θα είχε..αυτό είναι σίγουρο τουλάχιστον...

Τι θα έκανες αν ημέρα Κυριακή άνοιγες το ψυγείο σου κι ήταν απολύτως
Α Δ Ε Ι Ο??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
θα έβγαινα έξω για μαμ...

τι θα έκανες αν έβλεπες τον εαυτό σου στο internet?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ωχ, δεν ξέρω, πάντως δε θα μου άρεσε

Τι θα έκανες αν ξυπνούσες γεμάτηος κόκκινα σπυριά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
θα ξανακοιμόμουν...κ θα ήλπιζα όταν ξαναξυπνούσα να ήμουν καλά :/:

τι θα έκανες αν αγόραζες ένα πανάκριβο ρούχο το οποίο κατέληγες να μη φορέσεις ούτε μία φορά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Θα το χάριζα σε κάποιον που θα το φορούσε και θα φρόντιζα να μην ψωνίζω για θεραπεία.

Τι θα έκανες αν σου στερούσαν το παιδί σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:knife:...αστειεύομαι
δεν ξέρω, δεν είμαι σε θέση να το διαχειριστώ το θέμα αυτό αυτή τη στιγμή...

Τι θα έκανες αν έπρεπε εσύ να στερήσεις το παιδί σου από τον ένα του γονέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Απλά δεν θα το έκανα, παρά μόνο σε περίπτωση σοβαρής ψυχιατρικής διαταραχής του ενός γονέα.

Ξαναρωτώ: Τι θα έκανες αν σου στερούσαν το παιδί σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Απλά δεν θα το έκανα, παρά μόνο σε περίπτωση σοβαρής ψυχιατρικής διαταραχής του ενός γονέα.

Ξαναρωτώ: Τι θα έκανες αν σου στερούσαν το παιδί σου;
Αστυνομία και δικηγόρος, αν ζούσε και ήξερα που είναι. Αν δεν ήξερα, Νικολούλη ή Πάμε Πακέτο. Αν δεν ζούσε:(:(:(:(. Τι θα κάνατε αν ένας τρελός σας απειλούσε ότι θας σας σκοτώσει, εκτός και αν κόψετε το πόδι σας με το πριόνι που σας δίνει(οι αλυσίδες δεν κόβονται και χωρίς οξυγόνο θα αντέξεται το πολύ 4 λεπτά)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εφόσον ο τρελός θα με έσωζε μετά (αλλιώς θα πέθαινα από το αίμα που θα έχανα) θα το πριόνιζα. Με έπιασε που με έπιασε ο τρελός. Βέβαια έχω δει την ταινία και εκεί δεν ήταν φάρσα, αλλά αν μάθαινα ότι ήταν φάρσα, θα με έκλειναν σε ψυχιατρείο, δεν θα την πάλευα μετά..

Επόμενο σενάριο...

Είστε σε ένα ακριβό εστιατόρειο να κεράσετε την παρέα. Αρκετά μακριά από το σπίτι σας, ο λογαριασμός γύρω στα 200 ευρούδια... Εκεί που πάτε να βρείτε το περτιφόλι όμως... το ξεχάσατε σπίτι! Οι φίλοι δεν έχουν πολλά λεφτά μαζί και μέχρι να πάτε σπίτι θα περάσει κανα 3ωρο πέρα-δώθε. Τί κάνουτε ώστε να μην γελοιοποιηθείτε και να μην χαλάσετε και την βραδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αστυνομία και δικηγόρος, αν ζούσε και ήξερα που είναι. Αν δεν ήξερα, Νικολούλη ή Πάμε Πακέτο. Αν δεν ζούσε:(:(:(:(. Τι θα κάνατε αν ένας τρελός σας απειλούσε ότι θας σας σκοτώσει, εκτός και αν κόψετε το πόδι σας με το πριόνι που σας δίνει(οι αλυσίδες δεν κόβονται και χωρίς οξυγόνο θα αντέξεται το πολύ 4 λεπτά)?


Με δεδομένα ότι
α) ένας τρελός θα με απήγαγε
β) θα με έδενε με αλυσίδες από το πόδι
γ) θα είχα αντί για κλειδί ένα πριόνι και
δ) είχα οξυγόνο για 4 λεπτά

Θα έβγαζα από την τσέπη μου την μαγική καραμούζα που καλεί τον Κεφτέ Μαν. Αυτή θα ηχούσε μέχρι τα πέρατα της γης. Ο Κέφτε Μαν θα έσπαζε την πόρτα και τις αλυσίδες με ένα φύσημα. Θα σκότωνε των απαγωγέα μου και θα με ελευθέρωνε. Μετά θα έσωζε την κοπέλα από το διπλανό κελί σπάζοντας της αλυσίδες της. Ύστερα θα του έλεγα ότι η αποστολή του τελείωσε (κοινώς θα τον διαολόστελνα) και θα έφευγα με την κοπέλα για Χαβάι

Τι θα έκανες αν σε κλείδωναν σε ένα δωμάτιο χωρίς να σου πουν το γιατί και μετά από 15 χρόνια σε άφηναν ελεύθερο. (Το θα συνέχιζα κανονικά τη ζωή μου δεν θεωρείται απάντηση :P)

edit: @ Whitedrum
(Θα βάλω τον κολλητό μου να πληρώσει αφού τον πλησιάσω ύπουλα και καταχθόνια :P) Αν δεν έχει λεφτά θα πλύνω τα πιάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Με δεδομένα ότι
α) ένας τρελός θα με απήγαγε
β) θα με έδενε με αλυσίδες από το πόδι
γ) θα είχα αντί για κλειδί ένα πριόνι και
δ) είχα οξυγόνο για 4 λεπτά

Θα έβγαζα από την τσέπη μου την μαγική καραμούζα που καλεί τον Κεφτέ Μαν. Αυτή θα ηχούσε μέχρι τα πέρατα της γης. Ο Κέφτε Μαν θα έσπαζε την πόρτα και τις αλυσίδες με ένα φύσημα. Θα σκότωνε των απαγωγέα μου και θα με ελευθέρωνε. Μετά θα έσωζε την κοπέλα από το διπλανό κελί σπάζοντας της αλυσίδες της. Ύστερα θα του έλεγα ότι η αποστολή του τελείωσε (κοινώς θα τον διαολόστελνα) και θα έφευγα με την κοπέλα για Χαβάι

Τι θα έκανες αν σε κλείδωναν σε ένα δωμάτιο χωρίς να σου πουν το γιατί και μετά από 15 χρόνια σε άφηναν ελεύθερο. (Το θα συνέχιζα κανονικά τη ζωή μου δεν θεωρείται απάντηση :P)

edit: @ Whitedrum
(Θα βάλω τον κολλητό μου να πληρώσει αφού τον πλησιάσω ύπουλα και καταχθόνια :P) Αν δεν έχει λεφτά θα πλύνω τα πιάτα
Θα είχα βγει σε κάποιο μεσημεριανό λέγοντας το πρόβλημά μου, θα μου έβρισκαν τους γονείς μου και θα προσπαθούσα να φτιάξω την ζωή μου.
Στον Σκοτεινό ιππότη (είναι η πιο καινούργια ταινία μπάτμαν, έχει βγει σε ντιβιντι) ο μπάτμαν πρέπει να αποφασίσει να σώσει ή την κοπέλα του ή τον ήρωα αστυνομικό. Εσείς τι θα επιλέγατε? Με την μηχανή σας μπορείτε μόνο να σώσετε τον ένα. Η αστυνομία δεν μπορεί να σας βοηθήσει. Δεν σας λέω άλλα γιατί θα σας χαλάσω την ταινία (αν την δείτε). Παρεμπιπτόντως, η ταινία σκίζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
την εχω δει αλλα δεν θυμαμαι.:redface:
θα....εσωζα την κοπελα γιατι δεν χωνευω τους μπατσους:ropalo::devil:
ετσι δεν θα ειναι και το αναμενομενο οπου ο ηρωας σωζει και τους 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Βάλε και μια ερώτηση Φλώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
ετσι δεν θα ειναι και το αναμενομενο οπου ο ηρωας σωζει και τους 2
Να σας το χαλάσω? Δεν ξέρω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για να ξεκολλήσομεν:

Τι θα έκανες αν έπεφτε στα χέρια σου μια πληροφορία από την οποία κρινόταν το μέλλον του πλανήτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top