Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,293 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 333)
Κριός
23
6,91%
Ταύρος
25
7,51%
Δίδυμοι
31
9,31%
Καρκίνος
33
9,91%
Λεων
39
11,71%
Παρθένος
25
7,51%
Ζυγός
28
8,41%
Σκορπιός
29
8,71%
Τοξότης
27
8,11%
Αιγόκερως
23
6,91%
Υδροχόος
21
6,31%
Ιχθύες
29
8,71%

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 21:29, 21-09-18:

Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

H sophie_96 "Εάν ενωθούμε όλοι, θα τα καταφέρουμε! " έγραψε: στις 22:00, 21-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Helium
τώρα αν πω ότι είμαι κριος με ωροσκόπο καρκίνο, αλλά ουδεμία σχέση νομίζω έχει ο χαρακτήρας μου με της Σοφίας, θα μου πείτε ότι φταίει η Σελήνη?
χαχχαχαχ

Εμένα μου βγαίνει ο καρκίνος ιδιαίτερα σαν χαρακτηριστικά, και μερικές φορές βγάζω του κριού .....
Αλλά με κουράζει πολύ όλο αυτό δεν μπορώ να τα τα ισορροπήσω
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,455 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:05, 22-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Physiognomist
Τι έχεις να πεις για τους Σκορπιούς με ωροσκόπο Ζυγό Μαντάμ Ζαϊρα-Aleksa?
Συγνώμη, μέχρι εδώ φτάνουν οι γνώσεις μου. Δεν είμαι αστρολογατζού.
Παράθεση

Indiana Jones (Ιάκωβος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 267 μηνύματα.

O Indiana Jones έγραψε: στις 23:28, 22-09-18:

Όχι ότι έχει κάποια σημασία αλλά είμαι Δίδυμος με ωροσκόπο Ιχθύ.
Παράθεση

Fotini_mp

Νεοφερμένος

H Fotini_mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Fotini_mp έγραψε: στις 19:24, 29-10-18:

Δεν πιστεύω στα ζώδια , μάλλον θα φταίει που είμαι Κριός και μας αρέσει να πηγαίνουμε κόντρα
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 554 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 15:51, 01-12-18:

Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.

Αρχική Δημοσίευση από Fotini_mp
Δεν πιστεύω στα ζώδια , μάλλον θα φταίει που είμαι Κριός και μας αρέσει να πηγαίνουμε κόντρα
Θα αρχίσω να ανησυχώ ότι είναι χαρακτηριστικό του κριού να μην πιστεύει.. χαχ
1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,455 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 22:26, 01-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Stitchpunk

Θα αρχίσω να ανησυχώ ότι είναι χαρακτηριστικό του κριού να μην πιστεύει.. χαχ
Στο θέμα χιούμορ πάντως, το έχεις!
Τελικά μήπως έχουν κάποια βάση αλήθειας ζώδια σχετικά με χαρακτήρες, σύμφωνα με τα οποία οι γυναίκες Κριοί έχουν ευχάριστες προσωπικότητες που προσελκύουν τους γύρω τους;
1
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 554 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 22:45, 01-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Στο θέμα χιούμορ πάντως, το έχεις!
Τελικά μήπως έχουν κάποια βάση αλήθειας ζώδια σχετικά με χαρακτήρες, σύμφωνα με τα οποία οι γυναίκες Κριοί έχουν ευχάριστες προσωπικότητες που προσελκύουν τους γύρω τους;
Σ'αγαπάω εσένα! στο'πα?
Αλλά τώρα έβλεπα στο θρεντ με τα ανέκδοτα ότι κι εσύ και πολλοί εδώ έχουν καλή αίσθηση του χιούμορ (είναι κ λίγο θέμα γούστου), οπότε θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω λίγο, ένα ικανοποιητικό ποσοστό της προσωπικότητας το διαλέγεις ή σε διαλέγει στην πορεία σου και όχι στη γέννηση, πιστεύω.
(Επεξήγηση: δεν μπορείς κυρία μου να λες σε έναν Κριό ότι για την προσωπικότητα που νομίζει ότι κόπιασε για να την αποκτήσει, ευθύνεται ένα ζώδιο!
)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stitchpunk : 01-12-18 στις 23:01.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,038 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:50, 01-12-18:

Αιγοκαιρος είμαι 6/1 έχω γενέθλια!
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 10:52, 03-12-18:

τώρα αν πω ότι είμαι κριος με ωροσκόπο καρκίνο, αλλά ουδεμία σχέση νομίζω έχει ο χαρακτήρας μου με της Σοφίας, θα μου πείτε ότι φταίει η Σελήνη?
Μόλις τώρα πρόσεξα πόσο αυτά τα δυο ποστ, κάνουν ωραία ρίμα.
Πετάει η ομάδα!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα! (κοίτα που πάλι ομοιοκαταληξία βγήκε!)
Σ'αγαπάω εσένα! στο'πα?
Αλλά τώρα έβλεπα στο θρεντ με τα ανέκδοτα ότι κι εσύ και πολλοί εδώ έχουν καλή αίσθηση του χιούμορ (είναι κ λίγο θέμα γούστου), οπότε θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω λίγο, ένα ικανοποιητικό ποσοστό της προσωπικότητας το διαλέγεις ή σε διαλέγει στην πορεία σου και όχι στη γέννηση, πιστεύω.
(Επεξήγηση: δεν μπορείς κυρία μου να λες σε έναν Κριό ότι για την προσωπικότητα που νομίζει ότι κόπιασε για να την αποκτήσει, ευθύνεται ένα ζώδιο!
)
Ε, σαφώς για να είναι κάποιος "αστέρι", χρειάζονται πολύ περισσότερα από μια απλή επιρροή των άστρων, δεν υπάρχει καμια αμφιβολία περί τούτου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 03-12-18 στις 11:03.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas, Volkswagen Fan, Aleksa

Βρείτε παρόμοια