Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.

Ορίστε είναι όντως η πόρνη...γιατί ακριβώς να ανησυχώ? :worry:
(και μετά λέτε ότι εγώ δεν έχω διαβάσει καλά τους κανόνες :pfff::pfff:)

Ψηφίζω Eileen γιατί πιστεύω ότι χθες επίτηδες ήθελε να ακυρώσει την ψήφο του Σπαρκ προς τον Πέτρο γιατί είχε καταλάβει ότι ο Σπαρκ είναι δήμαρχος, το είχε πει και ο Δημήτρης, και ήθελε να σώσει τον Πέτρο.

Αντίο προς το παρόν.
εγώ πιστεύω πως δε θα έπρεπε να ψηφίσεις, αφού έχουν γραφτεί τόσες σελίδες.

Τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια; :P
ο Μαυρούλης:D και σε ξυπνάει με το μίου του στις 4 τα ξημερώματα:mad: :redface: (αλλά θα μπορούσε να είναι και ένας σκύλος που μιλάει ξένες γλώσσες :P)

***Μαυρούλη δεν έχω ξεμπερδέψει ακόμα μαζί σου ;) Θα επανέλθω αύριο με πιο ισχυρά επιχειρήματα -ελπίζω να ζήσω :D
και τώρα θα πεθάνεις και θα αρχίσουν να λένε όλοι πως εγώ φταίω:worry:



Αφού επιμένω και επιμένω χωρίς να με ακούει κανείς...παίζω την κάρτα για τον dimjim...νομίζω πως απλά μπορείτε να πειστείτε αν λέω αλήθεια ή όχι...αν πάλι παίξτε ακύρωση...οκ να μου τα πείτε στο τέλος ;)
μήπως ο δημήτρης είχε ανακαλύψει αρκετά; (αλλά το ότι με κατηγορεί εγώ θα το θυμάμαι :shifty: τα γατιά έχουν πολύ καλή μνήμη)

]
κερνάω όλους φαντάσματα και ενεργούς παίκτες γιατί διακρίνω ένταση και δίνω 2 πιάτα στον τσαφ που νευρίασε αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να αναλύσω τα ποστ του για να καταλήξω στο τι είναι....
:slourp:

τελικά το τζιτζίκι αποδείχτηκε πως είναι με τους κακούς και έφυγε τελείως από το παιχνίδι:clapup:, οπότε και ο νάουσα αποκαλύφθηκε πως είναι δολοφόνος:D (και λέγατε πως ήθελα να διώξω έναν αθώο επειδή τον είχα ψηφίσει:pfff::pfff:). ήμουν μέσα 5-6 λεπτά πριν το τέλος της ψηφοφορίας, αλλά δεν πρόλαβα να αλλάξω, αφού έπρεπε να διαβάσω 20 σελίδες (:mpinelik:)
ο τσαφ μου φαινόταν αρκετά ύποπτος, αλλά όταν έφερε πίσω τον δημήτρη, φάνηκε αθώος:hmm: , δεν πιστεύω πως είναι συνδολοφόνοι γιατί πριν έλεγε πως υπήρχε μια πιθανίοτητα ο νάουσα να ήταν με τους καλούς (ο νάουσα έλεγε πως ο δημήτρης ήταν με τους κακούς), αλλά μετά, όταν ο νάουσα έπαιξε την κάρτα,ο τσαφ έσωσε τον δημήτρη... αλλά από την άλλη, γιατί ψήφισε τον αλχεμιστ, ενώ ο νάουσα είχε κάνει μεγάλο λάθος να παίξει την κάρτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τόσο σίγουρος ότι είναι δολοφόνος είσαι; Γιατί σκέφτεστε πάντα τα προφανή ρε μαμώτο;
Ψήφισα Σπαρκ γιατί μέσα σε ελάχιστες ώρες και ποστ άλλαξε απόψεις 180 μοιρών πράγμα πολύ περίεργο και δεν αφαίρεσα την ψήφο μου μέχρι και το 5λεπτο που μας δίνεται η ευκαιρία να αλλάξουμε γιατί ακόμα και ο ίδιος μπέρδευε τα λόγια, όταν ο άλλος μπερδεύει τα λόγια του τι θέλεις να πιστέψω; Ότι είναι αθώος; Τι μία στις τόσες αγορίνα μου; Ξαναλέω χθες και προχθές ήμουν όλη τη μέρα μέσα γιατί κολλάς τόσο στην πρώτη και τη σημερινή ημέρα; Μην κολλάς σε πράγματα που σου έχω εξηγήσει, βρες άλλα για να με κατηγορήσεις. Εμπρός.
Κι άλλοι έχουνε κάνει στροφή 180 μοιρών!
Δες για παράδειγμα τον Φρικ που θεωρούσε ένοχη την Έρις!
Δες για παράδειγμα τον Ακριβό που θεωρούσε ένοχη την Σύλβια!
Γιατί εσύ κόλλησες στο σπαρκ;
Μήπως με τις ψήφους προς τον σπαρκ έσωζες τον συνδολοφόνο σου;

Κολλάω στην πρώτη και ειδικά στη σημερινή γιατί έγιναν και σε αυτές τις μέρες πράγματα
Δηλαδή για σήμερα δεν έχεις να πεις τίποτε;
Τόσα και τόσα έγιναν!
Εσένα δε θα σε ακούσουμε;
Ο Χάρος κάτι σε ρώτησε!
Αν θες να πεις ότι έχεις πυρετό πες το αλλά επέτρεψέ μου κι εμένα να μην το δεχτώ και να σε ψηφίσω.
Δε θα μπαίνεις μέσα όποιες μέρες θες (δλδ όποιες σε βολεύουν) και θα σχολιάζεις τα γεγονότα τους και όσες δε θες (δλδ όσες δε σε βοελύουν) θα λείπεις!
Κράτα σταθερό πρόγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τζίμι χωρίς για την ώρα να θέλω να πάρω το μέρος της ριρίκας σήμερα ήταν πολύ άρρωστη μας το πε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Κι άλλοι έχουνε κάνει στροφή 180 μοιρών!
Δες για παράδειγμα τον Φρικ που θεωρούσε ένοχη την Έρις!
Δες για παράδειγμα τον Ακριβό που θεωρούσε ένοχη την Σύλβια!
Γιατί εσύ κόλλησες στο σπαρκ;
Μήπως με τις ψήφους προς τον σπαρκ έσωζες τον συνδολοφόνο σου;

Κολλάω στην πρώτη και ειδικά στη σημερινή γιατί έγιναν και σε αυτές τις μέρες πράγματα
Δηλαδή για σήμερα δεν έχεις να πεις τίποτε;
Τόσα και τόσα έγιναν!
Εσένα δε θα σε ακούσουμε;
Ο Χάρος κάτι σε ρώτησε!
Αν θες να πεις ότι έχεις πυρετό πες το αλλά επέτρεψέ μου κι εμένα να μην το δεχτώ και να σε ψηφίσω.
Δε θα μπαίνεις μέσα όποιες μέρες θες (δλδ όποιες σε βολεύουν) και θα σχολιάζεις τα γεγονότα τους και όσες δε θες (δλδ όσες δε σε βοελύουν) θα λείπεις!
Κράτα σταθερό πρόγραμμα!
Ναι αλλά αυτοί οι άλλοι έγιναν πράγματα στο ενδιάμεσο για να θεωρήσουν ένοχους ή να ακυρώσουν αυτό που πίστευαν για κάποιους, ενδιάμεσα στα ποστ του Σπαρκ όμως δεν είχε γίνει τίποτα, γκεγκε;

Και τις σημερινές σελίδες δεν τις έχω διαβάσει, όταν βρω χρόνο θα το κάνω, πες μου την ερώτηση του Χάρη να στην απαντήσω.

Δεν μπορώ να κρατήσω πρόγραμμα, τι να κάνουμε; Δεν μπορώ να ξέρω τι θα μου συμβεί την επόμενη ώρα αν εσύ μπορείς, οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τζίμι χωρίς για την ώρα να θέλω να πάρω το μέρος της ριρίκας σήμερα ήταν πολύ άρρωστη μας το πε :worry:
Ναι αλλά για άρρωστη μια χαρά γράφει...
Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πάρω την ψήφο μου πίσω, το έκανα άλλωστε και χθες με τον τσαφ
Αρκεί βέβαια να ασχοληθεί και να σχολιάσει τα σημερινά και βεβαίως να δούμε γιατί έσωσε τον Νάουσα
Αν με πείσει ότι είναι αθώα δε θα την ψηφίσω!

ps. Οι υπόλοιποι τη γνώμη έχετε για τη Ριρίκα;
Αθώα ή ένοχη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι αλλά για άρρωστη μια χαρά γράφει...
Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πάρω την ψήφο μου πίσω, το έκανα άλλωστε και χθες με τον τσαφ
Αρκεί βέβαια να ασχοληθεί και να σχολιάσει τα σημερινά και βεβαίως να δούμε γιατί έσωσε τον Νάουσα
Αν με πείσει ότι είναι αθώα δε θα την ψηφίσω!

ps. Οι υπόλοιποι τη γνώμη έχετε για τη Ριρίκα;
Αθώα ή ένοχη;

Έχω πάρει τόσα φάρμακα για να μπω να γράψω και σε λίγο θα πάω να πάρω άλλα τόσα εντάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ναι αλλά αυτοί οι άλλοι έγιναν πράγματα στο ενδιάμεσο για να θεωρήσουν ένοχους ή να ακυρώσουν αυτό που πίστευαν για κάποιους, ενδιάμεσα στα ποστ του Σπαρκ όμως δεν είχε γίνει τίποτα, γκεγκε;

Και τις σημερινές σελίδες δεν τις έχω διαβάσει, όταν βρω χρόνο θα το κάνω, πες μου την ερώτηση του Χάρη να στην απαντήσω.

Δεν μπορώ να κρατήσω πρόγραμμα, τι να κάνουμε; Δεν μπορώ να ξέρω τι θα μου συμβεί την επόμενη ώρα αν εσύ μπορείς, οκ.
Μπορεί ο σπαρκ να έμαθε κάτι με κάρτα...
Εγώ κρατάω ότι επανέφερες έναν δολοφόνο και κατηγόρησες έναν αθώο
Τι να κάνω; Με χαλάει... :P
Η ερώτηση του Χάρου είναι εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μπορεί ο σπαρκ να έμαθε κάτι με κάρτα...
Εγώ κρατάω ότι επανέφερες έναν δολοφόνο και κατηγόρησες έναν αθώο
Τι να κάνω; Με χαλάει... :P
Η ερώτηση του Χάρου είναι εδώ!
Τι μου λες μάνα μου; Μονάχα εγώ κατηγόρησα αθώο; Για σένα δολοφόνο, για εμένα όχι.

Πάω να διαβάσω την ερώτηση.


edit: Στην ερώτηση του Χάρη έχω απαντήσει γιατί μου έκανες την ίδια εσύ άρα δεν έχω να πω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι μου λες μάνα μου; Μονάχα εγώ κατηγόρησα αθώο; Για σένα δολοφόνο, για εμένα όχι.

Πάω να διαβάσω την ερώτηση.


edit: Στην ερώτηση του Χάρη έχω απαντήσει γιατί μου έκανες την ίδια εσύ άρα δεν έχω να πω κάτι.
Καλώς!
Αν προκύψει κάτι πιο ένοχο απ σένα θα αλλάξω προς το παρόν όμως μένω σε σένα
Αλλά μέχρι αύριο στις 19:59 έχουμε ακόμη πολλά να δούμε!

Άντε τώρα σαν γνήσιοι Παλερμοσίτες πάμε να δούμε την Εθνική μας!
FORZA ITALIA!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλοδεχούμενη η ψήφος σου καθώς δεν έχω παίξει καλά σε αυτό το παιχνίδι. Αν όμως είσαι αθώος και δεις τι είμαι αύριο αν αποχωρήσω δε θέλω κλάψες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Λοιπόν τώρα σοβαρά κλείνω :P θα μπω αύριο το πρωί για να σχολιάσω λίγο περισσότερο την αποχώρηση του ναουσσαίου και να ξαναρίξω μια ματιά στα ποστ του τσαφ και της ριρίκας. Θα ψηφίσω οπωσδήποτε το πρωί γιατί μετά την τυμβωρυχία θα έθιξα αρκετους :angel: Θα τα πούμε!!!! Καληνύχταααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
ο τσαφ μου φαινόταν αρκετά ύποπτος, αλλά όταν έφερε πίσω τον δημήτρη, φάνηκε αθώος:hmm: , δεν πιστεύω πως είναι συνδολοφόνοι γιατί πριν έλεγε πως υπήρχε μια πιθανίοτητα ο νάουσα να ήταν με τους καλούς (ο νάουσα έλεγε πως ο δημήτρης ήταν με τους κακούς), αλλά μετά, όταν ο νάουσα έπαιξε την κάρτα,ο τσαφ έσωσε τον δημήτρη...
Μαυρούλη, το ενδεχόμενο να επανέφερε ο τσαρατσαφ τον dimijim, σε συνεννόηση με τον Νάουσα, δε σου πέρασε απ' το μυαλό;Αυτοί προσπαθούν να σας ρίξουν στάχτη στα μάτια, μην πιστεύεις κάθε τι που φαίνεται αθώο.

Ψηφίζω από τώρα tsarachaf, γιατί δεν ξέρω πότε θα μπω αύριο και πρωτίστως εάν θα ζω.Εάν με δολοφονήσουν πάλι, έχω πει πολλάκις ποιοι είναι οι δολοφόνοι για μένα.

Dimijim, καλύτερα ας μη βγάλουμε πρώτα τη Ριρίκα.Είναι ασαφής ο ρόλος της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μαυρούλη, το ενδεχόμενο να επανέφερε ο τσαρατσαφ τον dimijim, σε συνεννόηση με τον Νάουσα, δε σου πέρασε απ' το μυαλό;Αυτοί προσπαθούν να σας ρίξουν στάχτη στα μάτια, μην πιστεύεις κάθε τι που φαίνεται αθώο.

Ψηφίζω από τώρα tsarachaf, γιατί δεν ξέρω πότε θα μπω αύριο και πρωτίστως εάν θα ζω.Εάν με δολοφονήσουν πάλι, έχω πει πολλάκις ποιοι είναι οι δολοφόνοι για μένα.

Dimijim, καλύτερα ας μη βγάλουμε πρώτα τη Ριρίκα.Είναι ασαφής ο ρόλος της.
Για μένα ασαφής είναι και ο ρόλος του Ακριβού!
Επίσης αν σε δολοφονήσουν αύριο θα μπορούν να είναι αυτοί που κατηγορείς, μπορεί όμως να κάνεις και λάθος και να σε δολοφονήσουν για να ενοχοποιήσουμε Βάιο και Ακριβό.
Οπότε για μένα δε θα πει και πολλά ενδεχόμενη δολοφονία του Χάρου...
Πάω στην Εθνική μας.
Τα λέμε στο τέλος του ματς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Επειδή ούτε εγώ ξέρω εάν και πότε θα μπορέσω να μπω αύριο, ψηφίζω tsarachaf.
Είμαι ανάμεσα σε τσαρ και aegloswen. Η τελευταία μου φαίνεται απλώς ύποπτη. Ο τσαρ περισσότερο. Δεν ξέρω, είμαι μπερδεμένος. Το σίγουρο είναι ότι είμαι ανάμεσα σε δύο. Οπότε τσαρ.
Ένα άλλο στοιχείο που με παραξένεψε είναι η κάρτα ακύρωσης προφυλάκισης. Μου φαίνεται στημένο το 'προφυλάκιση - ακύρωση' μέσα σε 2-3 λεπτά. Κι αν ο Γιάννης είναι όντως δολοφόνος, αυτό καθιστά και τον Ακριβό μαφιόζο.
Αν ξαναμπώ τελικά αύριο, ίσως να αλλάξω την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Για μένα ασαφής είναι και ο ρόλος του Ακριβού!
Επίσης αν σε δολοφονήσουν αύριο θα μπορούν να είναι αυτοί που κατηγορείς, μπορεί όμως να κάνεις και λάθος και να σε δολοφονήσουν για να ενοχοποιήσουμε Βάιο και Ακριβό.
Οπότε για μένα δε θα πει και πολλά ενδεχόμενη δολοφονία του Χάρου...
Ακριβώς. Αν είναι κάποιοι πέραν των υπόπτων του Χ¨αρη, θα το κάνουν για να ενοχοποιήσουν του υπόπτους αυτούς.
Αλλά δε θα ωφελούσε πουθενά να αρχίσουμε να διασκορπίζουμε τις ψήφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Να ξεκουράσω και λιγάκι το Αννιώ...Μήν με λέει ρεμάλι αχαϊρευτο:P

Λίστα για Παρασκευή 29/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. Catalyst
  5. Demlogic
  6. dimijim -> blue_butterfly
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak
  10. Libertus->tsarachaf
  11. love_angel
  12. MAYROULIS
  13. ~Melania~
  14. Noisette
  15. SparklingGrey->tsarachaf
  16. tsarachaf

Ψήφοι
2 tsarachaf
1 blue_butterfly

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
Eileen: #1
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2
Noisette: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Αλλά δε θα ωφελούσε πουθενά να αρχίσουμε να διασκορπίζουμε τις ψήφους.
Συμφωνώ με αυτό.Ας βγάλουμε έναν όλοι μαζί, Δημήτρη.
Ακριβώς. Αν είναι κάποιοι πέραν των υπόπτων του Χ¨αρη, θα το κάνουν για να ενοχοποιήσουν του υπόπτους αυτούς.
Μπορεί ,όμως, να το κάνουν και αυτοί που κατηγορώ για να φύγουν οι υποψίες από πάνω τους. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πάω για νάνι.
Αύριο θα ξυπνήσω πολύ νωρίς, θα μπω όταν ξυπνήσω (κατά τις 07.00 υπολογίζω) αλλά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ξαναμπώ πριν τη δολοφονία.
Έχω δουλίτσα σοβαρή το πρωί εκτός σπιτιού.
Η ψήφος μου μένει εκεί που είναι, αν δολοφονηθώ δεν πειράζει για τη Ριρίκα είναι ήδη ύποπτη...
Αν ζω θα δω αν και πως θα αλλάξω την ψήφο μου.
Κρίσιμη θα είναι η δολοφονία!
Χαιρετώ για σήμερα, καληνύχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Και κάπως έτσι....
Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο...
Τα πολιτάκια πάνε για ύπνο...
Και οι μαφιόζοι μαζεύονται για να σχεδιάσουν την επόμενη δολοφονία τους...

Καληνύχτα κάτοικοι και φαντάσματα του Παλέρμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top