Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αν υπάρχει το μέντιουμ ας ρωτήσει για το Σπυράκο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν υπάρχει το μέντιουμ ας ρωτήσει για το Σπυράκο....

Και όποιος έχει νεκροφάνεια να επαναφέρει το έτερο φάντασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και όποιος έχει νεκροφάνεια να επαναφέρει το έτερο φάντασμα.
το μέντιουμ; οποιος έχει νεκροφάνεια καλύτερα να επαναφέρει τη ριρικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το μέντιουμ; οποιος έχει νεκροφάνεια καλύτερα να επαναφέρει τη ριρικα
Αυτή είναι το έτερο φάντασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ λόγω εορτής αποχωρώ για το υπόλοιπο της ημέρας :P.
Θα σας ξαναδώ αύριο! :happy: Kαλή συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το κακό για μας και το καλό για τον ΑΜ είναι ότι δεν ήταν μέσα ούτε για μια ώρα η Χαρά έτσι ώστε να πιαστούμε και από κάτι μικρό.
Εκείνος θα είναι μόνος του. Δεν θα χρειάζεται να στηρίζει κάποιον, το μόνο που θα χρειαστεί να κάνει είναι να ψηφίζει πολίτες και να κάνει δολοφονίες.
Η μόνη μας ελπίδα είναι οι παίχτες με ρόλο και κάρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Παίχτηκε κάρτα, ναιιιιιιιιιιι. Μπορώ να μιλήσω; Ε; Μπορώ; Ας πει κάποιος ναι γιατί στις 6 πρέπει να φύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ριρίκα και Σπύρε μιλάτε και ψηφίζετε έως τις 20:15.
Η ασυλία του αυτοκράτορα δίνεται στον Τάσος97.

Ψηφοφορία για Πέμπτη 1/8

  1. aegloswen --> Totaled
  2. Akis_Megara --> Wild_Boy
  3. CiNeFiL --> Totaled
  4. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  5. espeonfan
  6. Himela --> Totaled
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Johnnaousa --> Wild_Boy
  9. Nefeli Graf --> Totaled
  10. Guest 278211 --> Totaled
  11. Totaled
  12. Wild_Boy --> Totaled
  13. ~Melania~ --> Totaled
  14. Πατρεύς
  15. Τάσος97 --> Totaled
Ψήφοι
8 Totaled
2 Wild_Boy
2 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
blue_butterfly - Ποινή 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Akis_Megara
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ωραίααααααααααα, ωραίαααααααααααα. Έρχομαι με ποστ. Λα, λα, λα, λα, λα, λα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παίχτηκε κάρτα, ναιιιιιιιιιιι. Μπορώ να μιλήσω; Ε; Μπορώ; Ας πει κάποιος ναι γιατί στις 6 πρέπει να φύγω.
Μπορείς μαρή:hehe:

(ΣΕ εκτάκτου ανάγκης:hehe:)
edit: Fuck you Μήτσε...

What should I say?:hmm:

Ευχάριστο διάλειμμα:D:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίααααααααααα, ωραίαααααααααααα. Έρχομαι με ποστ. Λα, λα, λα, λα, λα, λα. ^^
Έλεγα να την παίξω σήμερα ή αύριο που θα ψάχνουμε τον ΑΜ; Ε τελικά δεν άντεξα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Λοιπόν, λοιπόν χαίρομαι που με ακούσατε και εύχομαι σήμερα να φύγει η Totaled και να μη γίνει τίποτα περίεργο.

Για αυτά που θα γράψω από εδώ και κάτω δεν ξέρω τίποτα σίγουρο, είναι όλα λογική και διαίσθηση.

Αν φύγει η Totaled μένουν μέσα 14 παίκτες. Θα τα βάλω κάτω και θα μιλήσω για το ποιους θεωρώ αθώους:

aegloswen -->
Akis_Megara --> Μάλλον αθώος.
CiNeFiL -->
Drama Prinzessin -->
espeonfan --> Δεν παίζει, δεν κάνει τίποτα, δεν ξέρω, δε νομίζω πως είναι.
Himela --> Αθώα, έχω καταλάβει το ρόλο της για αυτό το λέω.
JKaradakov --> Μάλλον αθώος, δε νομίζω να με γύριζε πίσω χθες αν ήταν ΑΜ.
Johnnaousa -->
Nefeli Graf -->
Guest 278211 -->
Wild_Boy --> Δεν παίζει να είναι ΑΜ. Δε θα τα έκανε όλα αυτά.
~Melania~ --> Λογικά αθώα από ότι κόβω από τις κινήσεις της.
Πατρεύς -->
Τάσος97 --> Αθώος, αν ήταν ΑΜ θα είχε πεθάνει και άλλος μαζί του στη δολοφονία.

Αυτά, δεν ξέρω. Για κάποιο λόγο έχω κολλήσει σε aegloswen, Cinefil και Νάουσα. Δεν ξέρω.
Βλέπω ότι πολλοί λένε για Πέτρο, θα ήθελα να μου πείτε τα επιχειρήματά σας και εύχομαι να προλάβω να απαντήσω σε αυτά. :D

Να παίξετε καλά, να χρησιμοποιήσετε κάρτες μεθοδικά και αν μπορεί ας με φέρει κάποιος πίσω, υπόσχομαι θα φέρομαι ψύχραιμα. *.*



Και Τζέι δε νομίζω να ρώτησα εσένα και ούτε έχεις κάποιο λόγο να γράφεις σε αυτό το θέμα.




Και πήγα να το ξεχάσω. Ψήφος στην Totaled. Έτσι, για να το ευχαριστηθώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
χρόνια πολλά Μελανακι!

εγώ νομιζω οτι ο αν είναι κάποιος που έχει βοήθησει στο να φύγει ο τσαφ γιατί φυσικά τον συμφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γιατί ακριβώς με θεωρέις ΑΜ Ριρικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
γιατί ακριβώς με θεωρέις ΑΜ Ριρικα?

Δεν ξέρω ρε Γιάννη, το ύφος σου σε όλο το παιχνίδι δε μου κάθεται καλά, κάνεις κάτι κινήσεις που δεν καταλαβαίνω. Έχεις κολλήσει με τον Wild, ξέχνα τον Wild. Μπορεί να έκανε ό,τι έκανε αλλά τώρα είσαι εδώ για να βρεις τον ΑΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ριρίκα και Σπύρε μιλάτε και ψηφίζετε έως τις 20:15.
Η ασυλία του αυτοκράτορα δίνεται στον Τάσος97.

Ψηφοφορία για Πέμπτη 1/8

  1. aegloswen --> Totaled
  2. Akis_Megara --> Wild_Boy
  3. blue_butterfly (φάντασμα) --> Totaled
  4. CiNeFiL --> Totaled
  5. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  6. espeonfan
  7. Himela --> Totaled
  8. JKaradakov --> Πατρεύς
  9. Johnnaousa --> Wild_Boy
  10. Nefeli Graf --> Totaled
  11. Guest 278211 --> Totaled
  12. Totaled
  13. Wild_Boy --> Totaled
  14. ~Melania~ --> Totaled
  15. Πατρεύς
  16. Τάσος97 --> Totaled
Ψήφοι
9 Totaled
2 Wild_Boy
2 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
blue_butterfly - Ποινή 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Akis_Megara
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε Γιάννη, το ύφος σου σε όλο το παιχνίδι δε μου κάθεται καλά, κάνεις κάτι κινήσεις που δεν καταλαβαίνω. Έχεις κολλήσει με τον Wild, ξέχνα τον Wild. Μπορεί να έκανε ό,τι έκανε αλλά τώρα είσαι εδώ για να βρεις τον ΑΜ.
ποιες κινήσεις δεν καταλαβαίνεις? μα και να αλλάξω την ψήφο μου τώρα δεν έχει κάποια σημασία..η τοταλντ θα αποχωρήσει έτσι και αλλιώς. Το κόλλημα με τον γουαιλντ τ οεξήγησα απο την πρώτη στιγμή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ποιες κινήσεις δεν καταλαβαίνεις? μα και να αλλάξω την ψήφο μου τώρα δεν έχει κάποια σημασία..η τοταλντ θα αποχωρήσει έτσι και αλλιώς. Το κόλλημα με τον γουαιλντ τ οεξήγησα απο την πρώτη στιγμή..
Έρχεσαι, φεύγεις, δε συμμετέχεις ενεργά είναι σα να θέλεις πχ να παίξεις αλλά σα να μην έχεις κάτι να δώσεις για αυτό και δε γράφεις πολύ(ίσως γιατί ο Μαφιόζος που ήξερες έφυγε). Δεν είσαι ο Γιάννης που ξέρω από τα άλλα παιχνίδια.
Σου φαίνεται ο Στράτος για ΑΜ; Αλήθεια; Αν δούμε από την τυμβωρυχία ότι η Totaled δεν είναι μαφιόζος αλλά ΑΜ τότε ναι, να συμφωνήσω μαζί σου. Αλλά και πάλι όχι, δες τη συμπεριφορά του Τσαφ απέναντί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ποιες κινήσεις δεν καταλαβαίνεις? μα και να αλλάξω την ψήφο μου τώρα δεν έχει κάποια σημασία..η τοταλντ θα αποχωρήσει έτσι και αλλιώς. Το κόλλημα με τον γουαιλντ τ οεξήγησα απο την πρώτη στιγμή..

Μουαχαχαχαχαχαχαχαχα.
Αν λάβουμε υπ' όψιν ότι η Ριρίκα μας είχε πει ότι στους Totaled+tsarachaf υπάρχουν 1 ΑΜ + 1 δολοφόνος ή 2 δολοφόνοι, μετά την αποχώρηση του, δολοφόνου, tsarachaf:
Είτε η Totaled είναι ΑΜ.
Είτε η Totaled είναι δολοφόνος.
Δεν ξέρω γιατί, αλλά το πρώτο μου φαίνεται πολύ πιο πιθανό από το δεύτερο.. :hmm:

edit: Α, εν τω μεταξύ εγώ είχα πει ότι αν ο tsarachaf αποδεικνυόταν δολοφόνος θα αποχωρούσα οικειοθελώς από τη συνέχεια του παιχνιδιού. Γίνεται αυτό, αγαπητή ΣΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top