Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
η απλα με πιστευουν οτι ειμαι αθωος

και πεφτουν στην παγιδα που εστησες με την ομαδα σου

Θωμά, κακά τα ψέματα τον εαυτό σου θα έπρεπε να τον δικαιολογήσεις ώστε να μην βγεις. Αλλά ούτε αυτό έκανες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκεφτείτε οτι ο Θωμάς ούτε καν δικαιολόγησε τον εαυτό του, την ψήφο του, τίποτα. Δεν το κάνει γιατί έχει ανθρώπους που τον υποστηρίζουν, την ομάδα του...
Διαφωνώ. Το έχουμε ξαναδεί αυτό στο παρελθόν. Παίχτης που δεν πολυπαίζει του προσάπτουν κατηγορίες και δεν δικαιολογεί καν τον εαυτό του. Σε αυτή την παερίπτωση ο κατηγορούμενος είναι αθώος. Αυτή η εμμονή σου με το Θωμά χωρίς λόγο ή ότι είσαι με τη μαφία μου δείχνει ή ότι ξέρεις το ρόλο του :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ξυπνήστε και σκεφτείτε αυτά που σας είπα. Δεν ήταν τυχαία η ξαφνική εμφάνιση του Θωμά, του Άκη και της Σινεφίλ (που ξαφνικά 8 παρά 10 θυμήθηκε οτι άρχισε το παιχνίδι yeah right).

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βασικα think about it
εχουν μεινει 4 δολοφονοι
πες οτι οι 3 ειμαστε στην ιδια ομαδα
γιατι να μπουμε ολοι μαζι? και γιατι να ψηφισουν το ιδιο και οι 3 και να μην χωριστουν για να μπερδεψουν? ή απλα να προσπαθησει -αν ειναι ο Θωμας μαφιοζος- μονο ενας να τον σωσει και να επεμβει εκεινη τη στιγμη για να μην ρισκαρουν να χασουν περισσοτερους παικτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Άκη άσε τώρα. Αν ήμουν μαφία ή ήξερα το ρόλο του δε θα καρφωνόμουν τόσο. Απλά κάτι που βγάζει μάτι οφείλω να το πω και να το φωνάξω για να βοηθήσω την ομάδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Άκη άσε τώρα. Αν ήμουν μαφία ή ήξερα το ρόλο του δε θα καρφωνόμουν τόσο. Απλά κάτι που βγάζει μάτι οφείλω να το πω και να το φωνάξω για να βοηθήσω την ομάδα μου.
και η κλικα που εκανες με τους αλλους βγαζει ματι επισης

θες να με βγαλεις εξω
φαινεται οτι ειστε μαφιοζοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Με 6 ψήφους, έναντι 5 του τομας, ο Σπυράκος αποχωρεί από την πόλη και μεταφέρεται στη χώρα των φαντασμάτων.
Σπύρο έχεις δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Αποτελέσματα δημοσκόπησης:
thomas l. Το ψήφισαν οι: Alma Libre, Himela, JKaradakov, Nefeli Graf, Σπυρακος (^^)
Σπυρακος (^^) Το ψήφισαν οι: Akis_Megara, CiNeFiL, Deutsch... Lover, thomas l., tsarachaf, Πατρεύς
Είμαι ΣΕ Το ψήφισαν οι: dimijim
Λίστα:
Ψηφοφορία για Δευτέρα 29/7
  1. aegloswen --> thomas l.
  2. Akis_Megara --> Σπυρακος (^^)
  3. Alma Libre --> thomas l.
  4. blue_butterfly --> CiNeFiL
  5. CiNeFiL --> blue_butterfly (ακυρώθηκε)
  6. Deutsch... Lover --> espeonfan
  7. Drama Prinzessin --> blue_butterfly
  8. espeonfan
  9. Himela --> thomas l.
  10. JKaradakov --> Deutsch... Lover
  11. Johnnaousa --> Σπυρακος (^^)
  12. Nefeli Graf --> tsarachaf
  13. Guest 278211 --> blue_butterfly
  14. thomas l. --> Σπυρακος (^^)
  15. Totaled --> Σπυρακος (^^)
  16. tsarachaf --> Σπυρακος (^^) (ακυρώθηκε)
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς --> Himela
  20. Σπυρακος (^^) --> thomas l.
  21. Τάσος97
Ψήφοι
4 thomas l.
4 Σπυρακος (^^)
2 blue_butterfly
1 CiNeFiL
1 Deutsch... Lover
1 espeonfan
1 Himela
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover
  7. Drama Prinzessin
  8. espeonfan
  9. Himela
  10. JKaradakov
  11. Johnnaousa
  12. Nefeli Graf
  13. Guest 278211
  14. thomas l.
  15. Totaled
  16. tsarachaf
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς
  20. Τάσος97
Ψήφοι

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
και η κλικα που εκανες με τους αλλους βγαζει ματι επισης

θες να με βγαλεις εξω
φαινεται οτι ειστε μαφιοζοι
άλλοι meaning???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
και η κλικα που εκανες με τους αλλους βγαζει ματι επισης

θες να με βγαλεις εξω
φαινεται οτι ειστε μαφιοζοι

Η διαφορά μας καλέ μου είναι οτι εγώ μιλώ με επιχειρήματα και εσύ με γενικολογίες και χωρίς νόημα. Δεν είναι τυχαίο οτι δε μίλησες όλη μέρα και μιλάς μόλις σε κατηγορούν οτι δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου. Και πάλι όμως δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου παρά κατηγορείς τον κατήγορό σου χωρίς να απαντάς και πάλι σε αυτά που λέω.



Δεν επαναλαμβάνω τα επιχειρήματά μου. Θεωρώ με πολύ μεγάλη σιγουριά οτι από λάθος του Θωμά έφτασε ήδη την πρώτη μέρα να κινδυνεύει ένας δολοφόνος και η ομάδα του συσπειρώθηκε τελευταία στιγμή για να τον σώσει ώστε να μην προλάβει κάποιος να επέμβει. Αυτοί που έχετε ρόλο ή κάρτα, μπορείτε να ρωτήσετε τι είναι ο Θωμάς και να σιγουρευτείτε. Εγώ κρατώ αυτή τη μεγάλη σιγουριά που έχω και ψηφίζω για αύριο τον thomas l.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η διαφορά μας καλέ μου είναι οτι εγώ μιλώ με επιχειρήματα και εσύ με γενικολογίες και χωρίς νόημα. Δεν είναι τυχαίο οτι δε μίλησες όλη μέρα και μιλάς μόλις σε κατηγορούν οτι δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου. Και πάλι όμως δεν υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου παρά κατηγορείς τον κατήγορό σου χωρίς να απαντάς και πάλι σε αυτά που λέω.



Δεν επαναλαμβάνω τα επιχειρήματά μου. Θεωρώ με πολύ μεγάλη σιγουριά οτι από λάθος του Θωμά έφτασε ήδη την πρώτη μέρα να κινδυνεύει ένας δολοφόνος και η ομάδα του συσπειρώθηκε τελευταία στιγμή για να τον σώσει ώστε να μην προλάβει κάποιος να επέμβει. Αυτοί που έχετε ρόλο ή κάρτα, μπορείτε να ρωτήσετε τι είναι ο Θωμάς και να σιγουρευτείτε. Εγώ κρατώ αυτή τη μεγάλη σιγουριά που έχω και ψηφίζω για αύριο τον thomas l.
να καλωσορίσω τη Χιμέλα επιτέλους :P:D Ναι έχεις δικιο για το Θωμά και θα παραμείνει ύποπτος όχι τόσο αυτός αλλά αυτοί που τον υπερασπίστηκαν έμμεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν επαναλαμβάνω τα επιχειρήματά μου. Θεωρώ με πολύ μεγάλη σιγουριά οτι από λάθος του Θωμά έφτασε ήδη την πρώτη μέρα να κινδυνεύει ένας δολοφόνος και η ομάδα του συσπειρώθηκε τελευταία στιγμή για να τον σώσει ώστε να μην προλάβει κάποιος να επέμβει. Αυτοί που έχετε ρόλο ή κάρτα, μπορείτε να ρωτήσετε τι είναι ο Θωμάς και να σιγουρευτείτε. Εγώ κρατώ αυτή τη μεγάλη σιγουριά που έχω και ψηφίζω για αύριο τον thomas l.

Και εγώ Himela λόγω της εμμονής της με τον Θωμά την οποία βρίσκω εντελώς παράλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Και εγώ Himela λόγω της εμμονής της με τον Θωμά την οποία βρίσκω εντελώς παράλογη.
παράλογη; δε στέκει καθόλου δηλαδή νομίζεις; ε;

θα γυρισω μετά γιατί φεύγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν είναι σε περίεργη φάση και θα φύγω πάλι από το σπίτι σε λίγο. Μπήκα για να ψηφίσω γιατί o Σπυράκος μου φάνηκε πιο ύποπτος, όπως δήλωσα και όταν τον ψήφισα νωρίτερα. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να πω πολλά για να αιτιολογήσω την επιμονή στην ψήφο μου, γιατί κάτι άκουσα που είπε η Χιμελα για μένα και την ψήφο μου.
Επίσης για την ώρα προκαλώ όποιον τολμάει να ρίξει τυμβωρυχία στον Σπυράκο, για να δούμε όλοι ότι έχει κακό ρόλο, γιατί είμαι σχεδόν σίγουρος για την ένοχη του πια.
Υπόσχομαι να επιστρέψω με μεγάλο ποστ το αργότερα που θα γυρίσω, με σχόλια για τον πρώτο γύρο του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Και εγώ Himela λόγω της εμμονής της με τον Θωμά την οποία βρίσκω εντελώς παράλογη.

Κάνεις σπασμωδικές κινήσεις. Δεν απαντάς σε τίποτα. Παίζεις άφοβα γιατί δεν είσαι μαφιόζος κατά τη γνώμη μου, είσαι ο ΔΑ και θες να προκαλέσεις κάποιον να δει το ρόλο σου, να δει οτι είσαι πολίτης και να με βγάλεις εμένα ένοχη. Α ρε Άκη, όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουν αγόρι μου. Καλύτερα ήταν όταν ήμουν ΣΕ και δεν έπαιζα ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Και εγώ Himela λόγω της εμμονής της με τον Θωμά την οποία βρίσκω εντελώς παράλογη.

Όχι πως πιστεύω τα όσα γράφει η Himela,αλλά ρε Άκη υπερασπίζεσαι αρκετά φανερά τον Θωμά λες και ξέρεις τον ρόλο του.Ή είστε συγκάτοικοι ή δολοφόνοι...Εκτός και αν έχεις και εσύ καλό ένστικτο και υποστηρίζεις τον Θωμά από τον πρώτο κιόλας γύρο που κανείς δεν είναι σίγουρος για κανέναν εφόσον δεν είναι στα άτομα της μαφίας που γνωρίζονται μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
και η κλικα που εκανες με τους αλλους βγαζει ματι επισης

θες να με βγαλεις εξω
φαινεται οτι ειστε μαφιοζοι

Αν ήταν μαφιόζοι Θωμά παιδί μου, δεν θα μιλάγανε τόσο πολύ. Οι μαφιόζοι συνήθως είναι χαμηλών τόνων.


Και εγώ Himela λόγω της εμμονής της με τον Θωμά την οποία βρίσκω εντελώς παράλογη.

Παράλογη; :confused:
Έχουν βάση αυτά που λέει όμως, για μένα δεν είναι και τόσο παράλογη πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αν ήταν μαφιόζοι Θωμά παιδί μου, δεν θα μιλάγανε τόσο πολύ. Οι μαφιόζοι συνήθως είναι χαμηλών τόνων.
Πάρε παράδειγμα την Άλμα μας που είχε ψιλοεξαφανιστεί και είχαμε χάσει τα πολλά ποστ(βλ.#40):P.Ξέρει τι σου λέει :hehe:.Το ξέρει από πρώτο χέρι :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 30/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> Himela
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover
  7. Drama Prinzessin
  8. espeonfan
  9. Himela --> thomas l.
  10. JKaradakov
  11. Johnnaousa
  12. Nefeli Graf
  13. Guest 278211
  14. thomas l.
  15. Totaled
  16. tsarachaf
  17. Wild_Boy
  18. ~Melania~
  19. Πατρεύς
  20. Τάσος97
Ψήφοι
1 Himela
1 thomas l.

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τι συμβαίνει εδώ ρε παιδιά;; Είναι λάθος το κύμα ψηφίζω ό,τι να ΄ναι από τον πρώτο γύρο;; Και με παραξένεψαν οι δύο απανωτές ψήφοι προς την blue..
και η 2η. Και τα μηνύματα το ένα μετά το άλλο; Τυχαίο;;

Εντελώς τυχαίο. Μπήκα από κινητό και δεν διάβασα ούτε ένα ποστ, ψήφισα για να μην πάρω απουσία.
Πάω να ξαναδώ τις προηγούμενες σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάρε παράδειγμα την Άλμα μας που είχε ψιλοεξαφανιστεί και είχαμε χάσει τα πολλά ποστ(βλ.#40):P.Ξέρει τι σου λέει :hehe:.Το ξέρει από πρώτο χέρι :hehe:.

Εγώ ήμουν καταπιεσμένη τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top