Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
*Ανακοίνωση*

Χωρίς πολλές φιοριτούρες και λοιπά ατί ήταν φίλος μου ο συγχωρεμένος και δεν έχω διάθεση να το ζαλίζω (:'() σας ανακοινώνω πως το θύμα σήμερα ήταν ο...
tsarachaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έλα Άννα πάρε: :cry_x:
Αναμενόμενος ο θάνατός του.
Να ζήσουμε να τον θυμόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Χάρε ο τσαφ ήταν αυτός που θεωρούσε αθώα την Έλενα και της έδωσε ασυλία.
Γιατί οι δολοφόνοι να βγάλουν έξω έναν πολίτη που τους προστάτευε;
Γιατί δεν έβγαλαν εσένα σήμερα;
Μήπως η Έλενα είναι αθώα και τους συμφέρει να φύγει;

Edit:
Προκειμένου να μην έχουμε διπλή απώλεια το βράδυ προτείνω να διώξουμε παμψηφεί τον Demlogic.
Καλύτερα να φύγει αυτός σαν mvp.
Μπορεί να μη μάθουμε ποτέ την ταυτότητά του αλλά τουλάχιστον θα έχουμε μια απώλεια λιγότερη.
Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πάει ο Ακριβός,μάλιστα... :/:
Λοιπόν επειδή είμαι από κινητό και δυσκολεύομαι να κάνω παραθέσεις θα απαντήσω ονομαστικά:

Ακριβέ: Το παραδέχομαι ότι έχω κάνει χοντρές βλακείες, το είπα και στο προηγούμενο ποστ.

Έλενα: Η κάρτα μου ήρθε Κυριακή και την έριξα Δεύτερα, αν παρατηρήσεις είχα παίξει τις 2 προηγούμενες μου.

Και κάτι ακόμα, χθες ζητάγατε τυμβωρυχία σε Φρικ ή Μάρω, δε λέγατε σε ποιον συγκεκριμένα και ένας δύο δε θυμάμαι ποιοί ήταν νομίζω ο ένας ήταν ο Ντεμ, έλεγαν σε Φρικ, δηλαδή συγνώμη που το λέω αλλά να ήσαστε και εσείς ξεκάθαροι, δεν ήταν μονάχα δικιά μου η ευθύνη και τουλάχιστον τη δικιά μου βλακεία την έχω παραδεχτεί.
Χωρίς να θέλω να σου το χαλάσω, αλλά έχω την εντύπωση ότι εγώ ανέφερα πρώτος ενοχή της Ζωής(όχι γενικά, αυτό το έκανε ο Βάιος) μετά την φάση με τον Πατρέα.
Αλλά αυτό δεν λέει και πολλά. Παρουσιάσα το βράδυ ποστ που η Ζωή-ναι, η μαφιόζα- δίνει στεγνά τον Νάουσσα στην ουσιά, λέγοντας ότι ο μπορεί να μας δουλεύει ο τζέι.
Εσύ τώρα. Έφερες πίσω τον Γιάννη, που κακά τα ψέματα, είναι πολύ ύποπτο. Αυτό που μου έκανε μεγαλύτερη εντύπωση, ήταν ο τρόπος που έπαιξες την τυμβωρυχία χθες. Στον φρικ, όχι στην Νουαζέτ. Η λογίκη για έναν πολίτη θα έλεγε το δεύτερο, μιας και είχε μεγαλύτερες πιθανότητες να είναι μαφιόζα...
Δεν ξέρω, αλλά η λογική μου μού λέει πως είσαι μαφιόζα
...:/:
Βασικά η επαναφορά του Γιάννη, θα μπορούσε να ήταν και απλό λάθος ή αφέλεια... Η δεύτερη κάρτα είναι αυτή που με παραξενεύει παραπάνω...
Μάλιστα.. Λοιπόν το γεγονός ότι σήμερα έφυγε ο Τσάρα,ο οποίος κατηγορούσε χθές εντελώς ανοιχτά την Ριρίκα,μου φαίνεται πολύ περίεργο! Ήδη ξέρουμε ότι έχουμε μείνει πολύ λίγοι παίκτες μέσα στο παιχνίδι,άρα κάποιος που μας κατηγορεί προφανώς και είναι μεγάλος "κίνδυνος",για να φύγουμε από ψηφοφορία. Άρα λοιπόν οι δολοφόνοι είναι κοντά στην νίκη και είπαν να στείλουν αυτόν που είχε υποψίες και ξέρουν ότι δεν ψηφίζει μέχρι να φτάσει το απόγευμα,για να τελειώνουν,right; Καλή τακτική Ριρίκα αλλά αρκετά προβλέψιμη,δυστυχώς!
Λοιπόν,το γεγόνος ότι επανέφερες τον Γιάννη (κάτι που εξ'αρχής και το είπα και στο προηγούμενο πόστ μου) ,συνδυαστικά με το γεγονός ότι ανέφερερε για την κάρτα ο Ακριβός ότι δεν μπορούσε να πειστεί ότι είσαι αθώα,-κάτι που δεν είχα δώσει τόση σημασία τότε-μαζί με την σημερινή δολοφονία,με οδηγούν σε αρκετά καλούς λόγους για να σε ψηφίσω. Εκτός αν κάνεις κάποιο πόστ και αλλάξει λίγο το πράγμα. Που και πάλι,χλώμο το βλέπω. Τέσπα,υπό άλλες συνθήκες,ίσως έδινα και ψήφο στον Demlogic,βάση του χθεσινού μου πόστ,αλλά έχει αποκλειστεί και αυτός και δεν θέλω να πάει τζάμπα η ψήφος μου.
blue_butterfly για τώρα και βλέπουμε μέχρι τις 8 αν αλλάξει κάτι.


Ε, καλά ρε Ριρίκα, έχουμε μείνει 6 άτομα.Αν τώρα δεν πω την άποψή μου, πότε?Δε με έπεισαν τα επιχειρήματά σου για τον τύπο και έχω μια δική μου θεωρία.Δηλαδή πρέπει να το αφήσω σε σένα που αν μη τι άλλο είσαι και από τους top suspects τώρα?Πώς και θυμήθηκες τώρα να συμμετέχεις, αλήθεια?
Τον εαυτό μου τον υπεράσπισα μια χαρά όταν στράφηκαν πάνω μου με μαλακίες, μην ανησυχείς.
dimijim, για πες και συ τα δικά σου μια, να δούμε τι ρόλο βαράς.
Εξήγησε λίγο γιατί θεωρείς και εσύ την Ριρίκα στους top suspects. Γιατί και εσένα η θέση σου είναι λίγο περίεργη και σε έχω στον νου μου,απλώς δεν μου έχεις δώσει κάποια τρομερή βάση για να σε κατηγορήσω ακόμα. Πάντως εξήγησε τις σκέψεις σου γιατί δεν έχουμε πολλά περιθώρια! Επίσης ο dimijim,θεωρώ ότι έχει γενικά σωστό σκεπτικό,αν και μέχρι ένα σημείο με μπέρδευαν εντελώς τα posts σου,όσο φτάνουμε προς το τέλος παρουσιάζουν μια συνοχή και είναι αρκετά πιο ξεκάθαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πάει ο Ακριβός,μάλιστα... :/:



Μάλιστα.. Λοιπόν το γεγονός ότι σήμερα έφυγε ο Τσάρα,ο οποίος κατηγορούσε χθές εντελώς ανοιχτά την Ριρίκα,μου φαίνεται πολύ περίεργο! Ήδη ξέρουμε ότι έχουμε μείνει πολύ λίγοι παίκτες μέσα στο παιχνίδι,άρα κάποιος που μας κατηγορεί προφανώς και είναι μεγάλος "κίνδυνος",για να φύγουμε από ψηφοφορία. Άρα λοιπόν οι δολοφόνοι είναι κοντά στην νίκη και είπαν να στείλουν αυτόν που είχε υποψίες και ξέρουν ότι δεν ψηφίζει μέχρι να φτάσει το απόγευμα,για να τελειώνουν,right; Καλή τακτική Ριρίκα αλλά αρκετά προβλέψιμη,δυστυχώς!
Λοιπόν,το γεγόνος ότι επανέφερες τον Γιάννη (κάτι που εξ'αρχής και το είπα και στο προηγούμενο πόστ μου) ,συνδυαστικά με το γεγονός ότι ανέφερερε για την κάρτα ο Ακριβός ότι δεν μπορούσε να πειστεί ότι είσαι αθώα,-κάτι που δεν είχα δώσει τόση σημασία τότε-μαζί με την σημερινή δολοφονία,με οδηγούν σε αρκετά καλούς λόγους για να σε ψηφίσω. Εκτός αν κάνεις κάποιο πόστ και αλλάξει λίγο το πράγμα. Που και πάλι,χλώμο το βλέπω. Τέσπα,υπό άλλες συνθήκες,ίσως έδινα και ψήφο στον Demlogic,βάση του χθεσινού μου πόστ,αλλά έχει αποκλειστεί και αυτός και δεν θέλω να πάει τζάμπα η ψήφος μου.
blue_butterfly για τώρα και βλέπουμε μέχρι τις 8 αν αλλάξει κάτι.



Εξήγησε λίγο γιατί θεωρείς και εσύ την Ριρίκα στους top suspects. Γιατί και εσένα η θέση σου είναι λίγο περίεργη και σε έχω στον νου μου,απλώς δεν μου έχεις δώσει κάποια τρομερή βάση για να σε κατηγορήσω ακόμα. Πάντως εξήγησε τις σκέψεις σου γιατί δεν έχουμε πολλά περιθώρια! Επίσης ο dimijim,θεωρώ ότι έχει γενικά σωστό σκεπτικό,αν και μέχρι ένα σημείο με μπέρδευαν εντελώς τα posts σου,όσο φτάνουμε προς το τέλος παρουσιάζουν μια συνοχή και είναι αρκετά πιο ξεκάθαρα..

Χαχαχα, μα καλά πάμε καλά? Θεωρείς ότι θα έδιωχνα ένα άτομο με το οποίο μπορούσα να κάτσω να συζητήσω σε αντίθεση με το Δημήτρη και να του έδινα να καταλάβει ότι είμαι αθώα σε περίοδο που κινδυνεύω άμεσα?

Αλλαγή ψήφου σε aegloswen γιατί ποτέ δεν ξεκαθαρισε τη θέση της όσον αφορά το συγκάτοικο πάρα μονάχα άφησε να εννοείται ότι είναι πράγμα που δεν το πιστεύω. Και γιατί στο τέλος του ποστ της θεωρώ ότι πάει να καλοπιάσει το Δημήτρη και να τον κάνει να έρθει με το μέρος της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εξήγησε λίγο γιατί θεωρείς και εσύ την Ριρίκα στους top suspects. Γιατί και εσένα η θέση σου είναι λίγο περίεργη και σε έχω στον νου μου,απλώς δεν μου έχεις δώσει κάποια τρομερή βάση για να σε κατηγορήσω ακόμα. Πάντως εξήγησε τις σκέψεις σου γιατί δεν έχουμε πολλά περιθώρια! Επίσης ο dimijim,θεωρώ ότι έχει γενικά σωστό σκεπτικό,αν και μέχρι ένα σημείο με μπέρδευαν εντελώς τα posts σου,όσο φτάνουμε προς το τέλος παρουσιάζουν μια συνοχή και είναι αρκετά πιο ξεκάθαρα..

Το top suspects αλλάζει όσο προχωρά το παιχνίδι, ΠΡΟΦΑΝΩΣ.Από τα άτομα που έχουν μείνει τώρα στο παιχνίδι, ε, η Ριρίκα και συ είστε οι πιο ύποπτοι.Και μου κάνει εντύπωση που τώρα θυμηθήκατε να συμμετέχετε, να παίρνετε θέση και τα λοιπά.Επίσης, είναι ξεκάθαρο ότι μια από τις δύο θα έχει κακό ρόλο.Μπορεί και καμία βέβαια, που ξέρω γω.

Αλλαγή ψήφου σε aegloswen γιατί ποτέ δεν ξεκαθαρισε τη θέση της όσον αφορά το συγκάτοικο πάρα μονάχα άφησε να εννοείται ότι είναι πράγμα που δεν το πιστεύω. Και γιατί στο τέλος του ποστ της θεωρώ ότι πάει να καλοπιάσει το Δημήτρη και να τον κάνει να έρθει με το μέρος της.

Ριρίκα, φτηνή δικαιολογία για να σώσεις τον εαυτό σου.Καλύτερα συμπλήρωσε επιχειρήματα.

Προς το παρόν, ψηφίζω blue_butterfly.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Χάρε ο τσαφ ήταν αυτός που θεωρούσε αθώα την Έλενα και της έδωσε ασυλία.
Γιατί οι δολοφόνοι να βγάλουν έξω έναν πολίτη που τους προστάτευε;
Για να σκεφτείς εσύ αυτό τώρα; :look:
Επίσης, εάν ήταν ο Μαυρούλης δολοφόνος, όπως είχατε λυσσάξει, γιατί να δολοφονούσε τον Σπαρκ που τον ψήφισε;
Δημήτρη, ξύπνα και σταμάτησε να τρώγεσαι με την πεταλούδα.Η aegloswen είναι δολοφόνος.Να δω για πόσο θα κοπανιέμαι...
Αλλαγή ψήφου σε aegloswen γιατί ποτέ δεν ξεκαθαρισε τη θέση της όσον αφορά το συγκάτοικο πάρα μονάχα άφησε να εννοείται ότι είναι πράγμα που δεν το πιστεύω. Και γιατί στο τέλος του ποστ της θεωρώ ότι πάει να καλοπιάσει το Δημήτρη και να τον κάνει να έρθει με το μέρος της.
Μπράβο, τώρα επιβεβαιώθηκα ότι είσαι αθώα! :)
Η aegloswen δεν είναι συγκάτοικος επ' ουδενί, καθώς είχε γράψει σε ένα ποστ της ότι δε σημαίνει πως η λοβ είναι αθώα, επειδή ενεργοποίησε τυμβωρυχία.

Όσον αφορά τη δολοφονία του tsarachaf: αναμενόμενη.Ήμουν σίγουρος ότι θα έβγαζαν είτε αυτόν είτε εμένα που θεωρούμαστε οι "σίγουροι πολίτες".Αύριο λογικά έχω σειρά εγώ.Η Έλενα θα έχανε, εάν μέναμε στο τέλος ο τσάρα, εκείνη και εγώ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να τελειώνουμε σιγά-σιγά.
Ελπίζω το timing μου να είναι σωστό.
Τα παίρνω όλα πάνω μου και πάμε!


Σε ποια;

Δε καταλάβατε;
Καλά...

Τώρα;
Ούτε;
Οκ, :giveup:
Noisette come back!

Επίσης,

Ακυρώνω την ψήφο του Χάρη προς την aegloswen

Τώρα,
Ο Χάρης δεν έχει δικαίωμα ψήφου, η Ριρίκα δεν έχει καμία κάρτα για να σώσει κάτι κι ο dem δεν μπορεί να γράψει.
Ψηφίζουμε και βγάζουμε έναν αθώο εκτός του dem.
Το βράδυ φεύγει κι αυτός με απουσίες.
Οπότε αν δεν κάνω λάθος τελειώνει το παιχνίδι.
Αν κάνω τότε δολοφονία αύριο και νίκη.
ps. Δεν πιστεύω πως ο Χάρος έχει άμεση προφυλάκιση για να το χαλάσει. Αν είχε θα την είχε ήδη ρίξει στην Έλενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το κέρατό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Για να δούμε... Όπως έγραψα και πριν briefly και το έσβησα (έπρεπε να το συζητήσω και με το Γιώργο :whistle:) η κίνηση του Δημήτρη είναι αντικανονική. Ο Δημήτρης λοιπόν μας αφήνει και βγαίνει ως φάντασμα χωρίς δικαίωμα για τελευταία λόγια. Noisette καλώς ήρθες πίσω! Επανέρχομαι με νέα λίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 04/07
  1. aegloswen -> blue_buttefly
  2. Alchemist -> blue_buttefly
  3. blue_butterfly -> aegloswen
  4. Demlogic
  5. dimijim -> blue_buttefly
  6. Libertus -> aegloswen (ακυρώθηκε)
  7. Noisette
Ψήφοι
3 blue_buttefly
1 aegloswen
Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
aegloswen: #1
blue_butterfly: #1
Demlogic: #1
Eileen: #1, #2
Elena Kr: #1
love_angel: #1, #2, #3
MAYROULIS:#1
Noisette: #1
SparklingGrey: #1
Guest 278211: #1
Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Άννα μπορούμε να έχουμε μία λίστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Από πάνω σου είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Άκυρο έβαλες.:P


1 ψήφο έχει η Έλενα Άννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τυπικά το παιχνίδι έχει τελειώσει ε?:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, όχι πως έχει νόημα αλλά ας κάνουμε μια ύστατη προσπάθεια...



Αρχικά, σόρρυ Χάρε είχες δίκιο...

Βλάκα Δημήτρη καλά δε μου γέμιζες το μάτι εσύ... Αλλά κρύφτηκες πολύ καλά, ισχύει...



aegloswen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γειααααααα σας και πάλι :happy:

Ήρθα από τον κόσμο των φαντασμάτων για να ψηφίσω Ριρίκα!

:D
Χρησιμοποιώ και αυτή:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top