Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Οκ, ήρθε η ώρα να ψηφίσω κι εγώ. ^^
O Σπυράκος(^^) παίρνει την ψήφο μου για τον λόγο που είπα και χτες. Ακόμα να καταλήξει κάπου και αυτό δείχνει ότι προσπαθεί να περάσει απαρατήρητος, να θεωρηθεί αθώος φωνάζοντας το και πιστεύω ότι έχει κάποιον κακό ρόλο.. :hmm:
Κριμαα και οι απαντησεις σου και η κινηση της Himelas για αποπειρα φυλακισης σου σε κανουν αθωο πολιτη στα ματια μου και ευαλπιστουσα οτι θα ηταν αμοιβαια τα αισθηματα!!!!!Δεν θα σε ψηφισω επειδη θελω να σου αποδειξω την αθωοτητα μου!!
Είχα μάθημα ο άνθρωπος και γυρίζω και βλέπω το κεφαλάκι μου να παίζεται και να με κατηγορούν για αποπροσανατολισμό των παικτών, επειδή άκουσον άκουσον τόλμησα να κάνω μια διεφθαρμένη σκέψη περί πιθανής στρατηγικής που χρησιμοποιεί μια ομάδα παικτών!!! Κουνήστε το κεφαλάκι σας λέω εγώ, όλοι το ίδιο δεν κάνουμε; :eek:

Ελένη, τείνω να πιστέψω ότι ο φρικ έχει δίκιο σχετικά με το ποιος είναι ο ρόλος σου. Τέτοια εμμονή μαζί μου δεν την καταλαβαίνω πραγματικά. Τα "μοναδικά" μου ποστς οφείλονται στο γεγονός ότι έχω ακόμη μαθήματα στο πανεπιστήμιο και δεν έχω τόσο πολύ χρόνο. Από εκεί και πέρα κινούμαι στο χάος, γιατί δεν ξέρω πού μου πάνε τα τέσσερα και ψάχνω να βρω μια άκρη. Επίσης...



Θα κατηγορηθούμε επειδή θέλουμε σωστή εφαρμογή των κανόνων σε ένα παιχνίδι που έχει υπερτονιστεί αυτή η αναγκαιότητα; :eek: Ξεκάθαρα αναφέρεται στους κανόνες. Παραλογίζεσαι κι εκτίθεσαι ανεπανόρθωτα. Αν ήξερα ότι πήγαιναν να δολοφονήσουν τη Ριρίκα, θα την κατηγορούσα λίγο πριν τη δολοφονία της για μαφιόζο; Δεν είμαστε καλά. :P

Κέρδισες την ψήφο μου με το σπαθί σου. Ωραίο παιχνίδι, αλλά δεν έπιασε. Τα παίζεις όλα για όλα, όταν παίζεις κατ' αυτόν τον τρόπο.

_elena_ από εμένα!
Με βαζεις σε σκεψεις για την Ελενα!!!

Ηρθε και η δική μου η ώραα!!!!!Η Himela ευτυχως εφυγε για την ωρα και γλιτωσαμε (για την ωρα).Παρ' λα αυτα τα φαινομενα απαιτουν και εχω ψυχοπλακωθει απο την γνωμη των πολιτων για μενα!!!! Η Drama,o vaios,Misskit,Tasos και Πατρευς ειναι σιγουρα αθωοι και χαιρομαι που εχω καποια εικονα!!!Η Χαρουλιτα εξαιτιας των χθεσινων αντιδρασεων και των μπηχτων ειναι κατι σκοτεινο για εμενα,το ιδιο και ο fantasmenos που προσπαθει να τα μπαλωσει με το σωσιμο του απο την Μαρια ομως δεν μπορει να αποδειξει την αθωοτητα του!!! Θα ψηφισω ομως Χαρουλιτα επειδη την θεωρω επικινδυνη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λοιπόν οφείλω μια απάντηση στην Χιμέλα. Λοιπόν η ψήφος μου πήγε σε αυτή διότι εμμεσα έδειξε ότι προσπαθει να σώσει τη Μαρία. Αυτό το θεωρώ τώρα, ακόμη μεγαλύτερο λάθος. Μήπως είστε μαζί τελικά παρέα; Αλλα ποιον ρωτάω για να μου απαντήσει; Εγώ θα αποδείξω πως η Χιμέλα ηταν μαφιόζος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Λοιπόν οφείλω μια απάντηση στην Χιμέλα. Λοιπόν η ψήφος μου πήγε σε αυτή διότι εμμεσα έδειξε ότι προσπαθει να σώσει τη Μαρία. Αυτό το θεωρώ τώρα, ακόμη μεγαλύτερο λάθος. Μήπως είστε μαζί τελικά παρέα; Αλλα ποιον ρωτάω για να μου απαντήσει; Εγώ θα αποδείξω πως η Χιμέλα ηταν μαφιόζος.
Σιγουρα ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λοιπόν ενεργοποιώ την Κάρτα Τυμβωρυχία για τη Himela


Σύμφωνα με την Κάρτα η Himela τιθεται εκτος παιχνιδιου κι εμεις μαθαινουμε την πλήρη ταυτότητά της. για να δουμε και τη σχέση είχες με το Φαντασμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Λοιπόν ενεργοποιώ την Κάρτα Τυμβωρυχία για τη Himela


Σύμφωνα με την Κάρτα η Himela τιθεται εκτος παιχνιδιου κι εμεις μαθαινουμε την πλήρη ταυτότητά της. για να δουμε και τη σχέση είχες με το Φαντασμένο
Μπραβοο ρε Τασο!!!!!!!!!!!Για να δουμε τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιδια γεια σας...τωρα ο,τι και να πω ....εχετε δικιο..Τελος παντων/...επειδη κατα τη διαρκεια των διακοπων θα αναγκαστω να φυγω για καποιες μερες ,θα εχω το λαπτοπ μαζι αλλα οι ωρες μου θα ειναιι περιορισμενες ειπα δημοσια να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το παιχνιδι...Συγνωμη παιδια αλλα πραγματικα δε φανταζομουν οτι θα ειχα τοσες πολλες δουλειες μεσα στις διακοπες...και παλι συγνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Παιδια γεια σας...τωρα ο,τι και να πω ....εχετε δικιο..Τελος παντων/...επειδη κατα τη διαρκεια των διακοπων θα αναγκαστω να φυγω για καποιες μερες ,θα εχω το λαπτοπ μαζι αλλα οι ωρες μου θα ειναιι περιορισμενες ειπα δημοσια να ανακοινωσω την αποχωριση μου απο το παιχνιδι...Συγνωμη παιδια αλλα πραγματικα δε φανταζομουν οτι θα ειχα τοσες πολλες δουλειες μεσα στις διακοπες...και παλι συγνωμη
Δεν πειραζει Ελενακι ;)

Άντεε έλαα έλαα πείτε ρόλοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
dimijim


Χαρουλίτα, κι εγώ Γ' Λυκείου είμαι και σε καταλαβαίνω
Δεν σε κατηγορώ γιατί δεν αφιερώνεις πολύ χρόνο στο παιχνίδι
Αυτό είναι και το πιο σωστό για εμάς
Αλλά προσπάθησε όσο χρόνο αφιερώνεις να είσαι ουσιαστική
Εγώ αυτό δεν είδα στα ποστ σου και θεωρώ πως το κάνεις σκόπιμα και γι αυτό σε ψηφίζω


Οκ, εχεις δικιο! Αλλα αυτη η βδοαμαδα μου εχει προκυψει πιο δυσκολη απο ολες..
Τρεχω ολη μερα και δεν προλαβαινω...

Catalyst

Κοίτα, δεν σε θεωρώ ένοχη, απλά αποσυντονισμένη. Σε ψηφίζω, είμαι ύποπτος, αλλάζω την ψήφο μου, πάλι ύποπτος! Πες μου τι θέλεις από μένα;:redface: αφού το βλέπω ότι οι δυό μας έχουμε καλή χημεία.:P

Είδες τι σου κανει η Χημεια???




Μα καλα βγηκε η Himela???
Τι να πω ρε παιδια, δεν το περιμενα! Και εγω που νομιζα πως θα βγαζαμε τους κακους...
ΑΠο ολες τις σελιδες που διαβασα, μονο για μαφιοζο δεν μοιαζει!
Καποιοι συνεχως τεινουν να ριχνουν σταχτη στα ματια των πολιτων, για να μην περνουν χαμπαρι, οπως εχω ξαναπει!
Μακαρι, να ξυπνησουμε σιγα σιγα, μπας και βγαλουμε κατι...

Ναι, ναι για πες να μαθουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
dimijim


Χαρουλίτα, κι εγώ Γ' Λυκείου είμαι και σε καταλαβαίνω
Δεν σε κατηγορώ γιατί δεν αφιερώνεις πολύ χρόνο στο παιχνίδι
Αυτό είναι και το πιο σωστό για εμάς
Αλλά προσπάθησε όσο χρόνο αφιερώνεις να είσαι ουσιαστική
Εγώ αυτό δεν είδα στα ποστ σου και θεωρώ πως το κάνεις σκόπιμα και γι αυτό σε ψηφίζω


Οκ, εχεις δικιο! Αλλα αυτη η βδοαμαδα μου εχει προκυψει πιο δυσκολη απο ολες..
Τρεχω ολη μερα και δεν προλαβαινω...

Catalyst

Κοίτα, δεν σε θεωρώ ένοχη, απλά αποσυντονισμένη. Σε ψηφίζω, είμαι ύποπτος, αλλάζω την ψήφο μου, πάλι ύποπτος! Πες μου τι θέλεις από μένα;:redface: αφού το βλέπω ότι οι δυό μας έχουμε καλή χημεία.:P

Είδες τι σου κανει η Χημεια???




Μα καλα βγηκε η Himela???
Τι να πω ρε παιδια, δεν το περιμενα! Και εγω που νομιζα πως θα βγαζαμε τους κακους...
ΑΠο ολες τις σελιδες που διαβασα, μονο για μαφιοζο δεν μοιαζει!
Καποιοι συνεχως τεινουν να ριχνουν σταχτη στα ματια των πολιτων, για να μην περνουν χαμπαρι, οπως εχω ξαναπει!
Μακαρι, να ξυπνησουμε σιγα σιγα, μπας και βγαλουμε κατι...

Ναι, ναι για πες να μαθουμε!!!
Ειρωνεια ειναι το τελευταιο ε; ΤΡΑΓΙΚΗ!!!Σε λιγο πουν θα δουμε τι ηταν η Himela ίσως παρεις τα λογια σου πισω..Καλα εκανα και σε ψηφισα λοιπον!!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Δε σας λέμε για να σκάσετε! :smoke: :teasing:

Hold your breaths - η αποκάλυψη έρχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για κατσε να μαθουμε!!
Α να ρωτησω κατι, δεν θα επιστρεψει, ετσι??
Οτι εκανα, εκανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Για κατσε να μαθουμε!!
Α να ρωτησω κατι, δεν θα επιστρεψει, ετσι??
Οτι εκανα, εκανε...
Κριμα για σας(δολοφονακια)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα!
Και μην εισαι τοσο απολυτος γιατι θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο!
Ή μηπως εσυ ξερεις εκ των προτερων τι ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Παιδιά το παλέρμο δεν είναι chat, ηρεμήστε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα!
Και μην εισαι τοσο απολυτος γιατι θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο!
Ή μηπως εσυ ξερεις εκ των προτερων τι ειναι???
όπως και πολλοι πιστευω πως ηταν δολοφονος και οχι επειδη ειμαι.Και για σενα ειμαι σιγουρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σπυρακο
....
Catalyst εχεις δικιο, απλα αυτη η αγωνια...
Δεν θελω να πεσω εξω γιατι μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Σπυρακο
....
Catalyst εχεις δικιο, απλα αυτη η αγωνια...
Δεν θελω να πεσω εξω γιατι μετα...
Θα φανει τι εισαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μηπως το πιστευεις γιατι την βγαλατε αφου το συζητησατε ΟΛΟΙ μαζι???

Μην χαιρεσαι! Μπορει να φανερωθεις πρωτα εσυ!
Εμπιστευομαι τον λαο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Μηπως το πιστευεις γιατι την βγαλατε αφου το συζητησατε ΟΛΟΙ μαζι???
Ολοι μεσα απο τις μπηχτες της και τα λογια της το πιστεουμε.Μιλω για την πλευρα των πολιτων.Τωρα μπορει καποιοι να την ψηφισαν για να μην κινησουν υποψιες και να ειναι δολοφονοι!!!Και επιτελους η ΣΕ να αποκαλυψει ρολο!!

Μην χαιρεσαι! Μπορει να φανερωθεις πρωτα εσυ!
Εμπιστευομαι τον λαο...
Καταρχην εγω δεν σκοτωνω και το εχει αποκαλυψει η Ριρικα..Επισης δεν ειμαι κανενας διεφθαρμενος με το μερος των κακων κατι που προσπαθω να αποδειξω ΄;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Μία διευκρίνιση:
Σύμφωνα με την κάρτα, ο παίκτης αποκαλύπτει πλήρως το ρόλο του και έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια. Για αυτό εμείς σαν ΣΕ δεν έχουμε δημοσιεύσει κάτι ακόμη. Καταλαβαίνουμε ότι έχετε αγωνία αλλά πρέπει να ηρεμήσετε και να μην σπαμάρετε ασύστολα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top