Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μήπως η Λουλού ήταν δασκαλεμένη να μη μιλάει και αφού το έθιξε η Myrtle άλλαξε τακτική η Λουλού; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μήπως η Λουλού ήταν δασκαλεμένη να μη μιλάει και αφού το έθιξε η Myrtle άλλαξε τακτική η Λουλού; :hmm:
Μηπως εσυ ριχνεις υποψιες σε αλλους για να μεινεις στην αφανεια?:hmm:
Μηπως ο edmund ειναι δολοφονος, γιατι την ιδια συμπεριφορα ειχε οταν ηταν δολοφονος...:hmm:

Πραγματικα εχω μπερδευτει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μήπως είμαι ελέφαντας; :Ρ

Πραγματικά, εγώ μιλάω συνέχεια και λογικό να με υποψιάζεστε, αλλά θα με σκάσετε. Ο edmund πότε μίλησε και καταλάβατε ότι είναι ύποπτος; Δείξτε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αλλαζω τη ψηφο μου στη maria_lulu, καθως δε θεωρω τον edmund ενοχο ακομα, ενω η λουλου μου φαινεται πιο υποπτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_ -> Myrtle
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor-> Edmund
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! -> tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> maria_lulu
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Edmund
  16. Myrtle -> maria_lulu
  17. theodora -> maria_lulu
  18. tsarachaf -> Edmund
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> lucky sunray
  22. Χαμογέλα(: -> Edmund

Ψήφοι
5 Edmund
5 maria_lulu
2 foreverfreak
1 CiNeFiL
1 Goseithor
1 jj
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 lucky sunray
1 Myrtle
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λόγω ισοπαλίας 5-5, η ψηφοφορία παρατείνεται για μία ώρα. Ψηφίστε στο poll που θα ανέβει μέχρι και τις 21:01.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οπως ειπα και πριν edmund
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ενημερωτικά, να ξέρετε πως η ψηφοφορία είναι φανερή. Πατώντας επάνω στους αριθμούς ανοίγει νέο παράθυρο που δείχνει από ποιον προέρχεται κάθε ψήφος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
maria_lulu.Δεν θα αλλαξω οπως καποιοι αλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κι από μένα maria_lulu καθώς είμαι σχεδόν σίγουρη ότι είναι δολοφόνος: ο τρόπος παιξίματός της διαφέρει όταν είναι δολοφόνος κι όταν είναι πολίτης γιατί συνήθως είναι δασκαλεμένη από κάποιον ανώτερο και πιο έμπειρο παίκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Η σιγουρια θα σας φαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εφόσον είμαστε ακόμα σε ισοπαλία (5-5), μισή ώρα (τελευταία) παράταση μέχρι τις 21:30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μας βλέπω για κλήρωση:whistle:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
JJ γιατί δεν ψηφίζεις; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
JJ γιατί δεν ψηφίζεις; :hmm:
Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιον από τους δύο:/:

Και οι δύο μου φαίνονται το ίδιο ύποπτοι και το ίδιο αθώοι:/:

Λευκό:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
OH really; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ΌΚ, θα ψηφίσω τον edmund λόγω εκδίκησης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Exm ήμαρτον, βρείτε άλλες δικαιολογίες. Ειδικά τώρα που έχουμε και λίγα στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι να σου πω!! Δε μου φαίνεται κάποιος πολύ ύποπτος, οπότε ψήφισα στην τύχη (πρώτος γύρος είναι ακόμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ι am back bitches vol. 2.

Δεν έχω διαβάσει το θέμα από τη σελ. 7 αλλά μπήκα μόλις και βλέπω ότι οι εχθροί μου τελικά έδειξαν το πραγματικό τους πρόσωπο.

Καλώ όλους τους τίμιους πολίτες, υπερασπιστές του δικαίου και εχθρούς του Κωνσταντίνου Μητσοτάκη να με στηρίξουν για να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας. Ως επιχείρημα έχω την απουσία μου η οποία δείχνει την αθωότητα μου (αν ήμουν δολοφόνος θα είχα ήδη ποστάρει 20 φορές και θα είχα ψηφίσει λουλού από πριν. Στηρίξτε με, ψηφίστε λουλού. Είμαι σίγουρος ότι έπεσαν πάνω μου για να σώσουν τη λουλού ή να βάλουν να σφαχτούν 2 πολίτες. Ότι και να είναι επειδή είμαι αθώος απαιτώ να με σώσετε αλλιώς η κατάρα μου θα πέσει πάνω στο κεφάλι σας, απαίσιοι ψηφοφόροι.

Σώστε το τομάρι μου για να κερδίσουν οι πολίτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top