Yπογραφολόγιο... γιατί μερικές υπογραφές δεν θέλουμε να τις ξεχάσουμε!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε δεν νομίζω πως θέλετε διευκρινίσεις.. :)

[FONT=&quot][/FONT]Έλα εδώ! Αγκαλιά ονειράκι μου!
Έλα, εγώ θα σου δώσω το μαχαίρι
να κόψεις όποιο νήμα σε λυγίζει..
μην φοβηθείς, στις χούφτες σου
φιλί θα ακουμπήσω, άνοιγμα πόρτας
για να φτάσεις όπου εσύ ποθείς
Έλα, κι αν σε βαφτίζω ανάσα μου
δεν κλέβω την δική σου..
Είναι για να έχεις όταν σώνεται το γαλάζιο
κι ο ουρανός χαμηλώνει και σε βαραίνει..
Έλα ψυχή μου, να σου δώσω
όλα αυτά που η πνοή σου γέννησε..
τις σκέψεις μου, τις λέξεις, τα ταξίδια μου..
τ' ανείπωτα και τ' ανεκπλήρωτα,
αποτυπώματα
στου ουρανού σου τ' ακρογιάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

έρως ανήκατε μάχαν

Για να σου κάνω παρέα…θα βάλω και την δική μου υπογραφή εδώ.. όλο και κάποιος θα πιστεύει ότι …."έρως ανήκατε μάχαν":)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Μην την κοιτάς την ομορφιά της
σε λίγα χρόνια θα πεθάνει απο την δική μας αδιαφορία!!!


Άυτή η υπογραφή θα ήθελα να μήνει για να θυμήζει τον κόσμο μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


...γιατί θέλω να αλλάξω κάποια στιγμή...

Απίθανη ταινία, "Οι ζωές των άλλων"...
...και η λατρεία μου με το Λειβαδίτη...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ίσως τη φορέσω πάλι στο μέλλον ... μου άρεσε πολύ :)



Έχω τρεις κόσμους. Μια θάλασσα, έναν ουρανό κι έναν πράσινο κήπο: τα μάτια σου.
Θα μπορούσα αν τους διάβαινα και τους τρεις, να σας έλεγα πού φτάνει ο καθένας τους.
Η θάλασσα, ξέρω. Ο ουρανός, υποψιάζομαι.
Για τον πράσινο κήπο μου, μη με ρωτήσετε.
Ν. Βρεττάκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.


Φιλάααααακι...
Και στο στοματάαααακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
View attachment 1118

Κ εγω θα την βγαλω σε λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μου αρεσει η υπογραφη του Γιαννη παρα πολυ!!

Γιαννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! Βαλε την υπογραφη σου εδω!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
I could die right now, Clem. I'm just... happy. I've never felt that before. I'm just exactly where I want to be.



I loved you on this day. I love this memory.


Ειπα να την ξαναφορεσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ωχ. Όμορφο αυτό το τελευταίο! ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ωχ. Όμορφο αυτό το τελευταίο! ^-^


ναι είναι φανταστικό, και παλιά νομίζω το είχε και τότε μου έκανε μεγάλη εντύπωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ωχ. Όμορφο αυτό το τελευταίο! ^-^

Ωχ ξωτικουλι, ειμαστε ασορτι!!!

ναι είναι φανταστικό, και παλιά νομίζω το είχε και τότε μου έκανε μεγάλη εντύπωση:)

:)

Μου ελειψε και ειπα να το ξαναβαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
io-io η υπογραφη σου με κανει να θελω να κλαψω... Τι απιστευτη ταινια... Τι αναμνησεις μου φερνει... Πληζ μην την αλλαξεις για καιρο...:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
μου αρεσει η υπογραφη του Γιαννη παρα πολυ!!

Γιαννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! Βαλε την υπογραφη σου εδω!!! :)

Αυτή ?

Αν η ζωή είναι ταξίδι, τότε ένα παιδικό χαμόγελο ίσως είναι ο προορισμός
Χαμογελάστε..... είναι απο τα λίγα πράγματα που δεν στοιχίζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
η δικιά μου είναι καλύτερη έλεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
io-io η υπογραφη σου με κανει να θελω να κλαψω... Τι απιστευτη ταινια... Τι αναμνησεις μου φερνει... Πληζ μην την αλλαξεις για καιρο...:flowers:

:)

Και εγω συγκινουμαι απιστευτα οποτε τη βλεπω... Μην ανησυχεις, δεν νομιζω να τη βαρεθω συντομα! Θα την αφησω για καιροοοοοο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ας βαλω και την δικια μου να την θυμαμαι :)



Η ζωή χωρίς αγάπη ξέρω είναι άβυσσος
το χαμόγελο της είναι ο παράδεισος







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αυτή ?

Αν η ζωή είναι ταξίδι, τότε ένα παιδικό χαμόγελο ίσως είναι ο προορισμός

Χαμογελάστε..... είναι απο τα λίγα πράγματα που δεν στοιχίζουν!


νι!!! θενξ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
kajira :)



Χαμογέλασε,
πάει πέρασε,
ό,τι έγινε,έγινε μωρό μου,
τώρα εγώ είμαι εδώ,
να σου τραγουδώ,
να σου λέω το πόσο
σ'αγαπώ!!

Touch me please..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eυχαριστώ μωρό μου! :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top