Which Southpark Character Are You?!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
@ Cronos: Δυστυχώς δεν παίζω κιθάρα αν και θα μου ταίριαζε στο στυλάκι μου (τι ψωνάρα θεεέ μου! :P ) Τώρα το φτιάχναμε μαζί με την κόρη μου και ήταν δική της ιδέα να τη βάλουμε :redface:

@Michelle: Χα! Ναι! Τώρα που το λες! :D

@Nikolas17: Δες κι εδώ https://www.symbols.com/encyclopedia/27/2721.html (εγκυκλοπαίδεια των συμβόλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Πώς ανεβάζουν εικόνες στο στέκι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,128 μηνύματα.
Πώς ανεβάζουν εικόνες στο στέκι???

Πατάς Απάντηση και επάνω στα εικονίδια του πλαισίου της απάντησης, αριστερά από το ψαλιδάκι θα δείς ενα συνδετήρα. Θα σου βάλει 4 πεδία για να βάλεις εικόνα από το πισί σου και 2 πεδία από κάτω για εικόνα από άλλο site. Εσύ θα πας στο πρώτο πρώτο επάνω, θα πατήσεις choose, θα επιλέξεις την εικόνα, θα πατήσεις ανέβασμα και μετά ποστάρεις κανονικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Καπως ετσι τωρα που κουρευτικα και εχω να ξυριστω 1.5 μηνα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Mesouthpark (Custom).jpg
    Mesouthpark (Custom).jpg
    43.1 KB · Εμφανίσεις: 156

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και μιας που εμένα με έχετε στο αβαταρ μου, πάρτε και τον άντρα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • a.jpg
    a.jpg
    27.5 KB · Εμφανίσεις: 175

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χμ δεν μου πολυμοιάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • χωρίς τίτλο.jpg
    χωρίς τίτλο.jpg
    29.7 KB · Εμφανίσεις: 180

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μιλάμε έχω ρίξει τρελό γέλιο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λολ όντως Παλλαντίν, καμία σχέση όμως!!

Ρε παιδιά είναι ιδέα μου οτι το δικό μου μου μοιάζει υπερ το δέον; :P Ειδικά τα κοκκινισμένα μάτια χαχαχαχα :lol: (kidding στο τελευταίο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ είμαι αυτή δίπλα :D
Χωρίς το στέμα βέβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ κάτι τυχερά άτομα που είναι και φυσικές ξανθές, κλαψ :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λολ όντως Παλλαντίν, καμία σχέση όμως!!

Ρε παιδιά είναι ιδέα μου οτι το δικό μου μου μοιάζει υπερ το δέον; :P Ειδικά τα κοκκινισμένα μάτια χαχαχαχα :lol: (kidding στο τελευταίο)


όντως σου μοιάζει ΠΟΛΥ!!!
εμένα την ώρα που έφτιαχνα τον καλό μου, ήρθε το κοιτούσε και μου έκανε και ανάλογες διορθώσεις... όχι αυτό το σκουφί, το άλλο... όχι αυτή τη μπλούζα...την παράλλη...:lol:
Φυσικά και δεν του μοιάζει γιατί αυτός δεν είναι κεφάλας (Σαν εμένα) ενώ εγώ μου μοιάζω αρκετα!
Νομίζω ότι όσοι είμαστε κεφάλες θα βρουμε τον σωσία μας :lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχα όντως κ εσένα σου μοιάζει αρκετά! :D
Λολ δεν είχα σκεφτεί ποτέ οτι είμαι κεφάλας, αλλά τώρα που το λες.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Isiliel ευχαριστώ για το λινκ αν και έχω πολλά άλλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Michelle εσύ που με έχεις δει, εμένα μου μοιάζει καθόλου? :/: (χωρίς την κιθάρα! LOL)

@Nikolas17: Πέρα από την πεντάλφα, εκεί μπορείς να βρεις όποιο σύμβολο σκεφτείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Michelle εσύ που με έχεις δει, εμένα μου μοιάζει καθόλου? :/: (χωρίς την κιθάρα! LOL)

@Nikolas17: Πέρα από την πεντάλφα, εκεί μπορείς να βρεις όποιο σύμβολο σκεφτείς! :)
Σε σχέση με άλλους αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αχ κάτι τυχερά άτομα που είναι και φυσικές ξανθές, κλαψ :/: :P

Είμαστε θεέεεες
Είμαστε θεέεεες
Ζήτω οι ξανθιές :D:D:D

Βασικά δεν είμαι ξανθιά, είμαι καστανόξανθη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
βρε παιζάκια,πώς σώζουμε αυτό που έχουμε φτιάξει..?? :hmm: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάνεις alt + print screen και μετά ανοίγεις τη ζωγραφική και πηγαίνεις επεξεργασία/επικόλληση και μετά το σιάχνεις και το αποθηκεύεις (σαν jpg καλύτερα)
Αν κατάλαβες,παρακαλώ, αν όχι,συγγνώμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Tαταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • southparkme.jpg
    southparkme.jpg
    39.2 KB · Εμφανίσεις: 184

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top