Trivial στέκι....

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Φαντάζομαι πως όχι μίας και κάποιος σχετικός ξέρει να το αναγνωρίσει ...
Πάντως ομολογώ ότι νόμιζα ότι ήταν ο asterix ή κάποιος σχετικός ήρωας....
Είναι αλήθεια ότι με όλα αυτά τα μούσια και τα μουστάκια μοιάζει με τον Asterix, αλλά σε διαβεβαιώνω ότι δεν είναι.
Απορώ πως ο gademis δε σας έχει κάνει πλύση εγκεφάλου τόσο καιρό με τους Pythons :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Είναι αλήθεια ότι με όλα αυτά τα μούσια και τα μουστάκια μοιάζει με τον Asterix, αλλά σε διαβεβαιώνω ότι δεν είναι.
Απορώ πως ο gademis δε σας έχει κάνει πλύση εγκεφάλου τόσο καιρό με τους Pythons :D
Ας αρχίσω λοιπόν :P
https://arago4.tn.utwente.nl/stonedead/movies/holy-grail/scene-10.html
αλλα quotes απο την ταινία.
https://www.wavsite.com/sounds.asp?ID=106

Eπίσης στρέφω την προσοχή σας στο καινούριο sig που είναι η κορυφαιότερη ατάκα απο την ταινία IMHO.

Αρχική Δημοσίευση από gillie:
σορρυ παιδακια
Για τιμωρία αμα θα πάς στο videoclub και βρείς το Monty Pythons and the Holy Grail θα το πάρεις να το δείς και θα μου πείς να σε εξετάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
σορρυ παιδακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
και μια ερωτηση που θελει μνημη, ποσα thread ειχει αλλαξει ο yiannis και ποσα η bunny?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
και μια ερωτηση που θελει μνημη, ποσα thread ειχει αλλαξει ο yiannis και ποσα η bunny?
Πειράζει που δεν καταλαβα την ερώτηση? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πειράζει που δεν καταλαβα την ερώτηση? :confused:
που να καταλαβεις ετσι οπως το γραψα...σορρυ...ποσα avatar εννοω :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμμμμ, δεν είμαι σίγουρη αλλά μήπως είναι 2 για την bunny και 3 για τον Γιάννη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εμμμμ, δεν είμαι σίγουρη αλλά μήπως είναι 2 για την bunny και 3 για τον Γιάννη?
Εγώ γιατι νομίζω ότι είναι 2 για τον Γιάννη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι ειναι 1 το αρχικο που ειχε η bunny και μετα με το v-bulletin εβαλε αλλο (αρα 2) και 1 για τον Γιαννη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
εγω νομιζω οτι ειναι 1 το αρχικο που ειχε η bunny και μετα με το v-bulletin εβαλε αλλο (αρα 2) και 1 για τον Γιαννη
Μάλλον μόνοι οι ίδιοι μπορούν να μας απαντήσουν σε αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εγω θυμαμαι οτι η bunny εχει βαλει 2 και ο yiannis 4, η bunny εχει βαλει δυο διαφορετικες φωτο του κουνελου και ο yiannis ξεκινησε με την οθονη χωρις σημα, μετα εβαλε το barcode, μετα τον τυπο που εχει τωρα σε ποιο μακρινη φωτο (Γιαννακη μου σορρυ που δε θυμαμαι πως τον λενε) και τωρα αυτη που ειναι ποιο κοντινη φωτο του ιδιου. bunny, yiannis θα μας πειτε αν καποιος τα ειπε σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μια ερωτηση ακομη

θυμοσαστε ακριβως τι ειχε γραψει o porcelain για το νικ του οταν γραφαμε απο που βγαινουν τα νικ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ειχε γραψει ενα απο τα παρακατω (δεν θυμαμε ακριβος)


Cause i am like porcelain
Cause i am plain like porcelain
cause i am bright like porcelain
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
ειχε γραψει ενα απο τα παρακατω (δεν θυμαμε ακριβος)


Cause i am like porcelain
Cause i am plain like porcelain
cause i am bright like porcelain

το Cause i am plain like porcelain ειναι το σωστο, αλλα μπορει και ο ιδιος να μας το επιβεβαιωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σωπα, το πετυχα; Μπας και εχω καλυτερη μνυμη απο αυτην που φανταζομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λοιπόν να σας απαντήσω εγώ είχα βάλει μια με ένα ολόκληρο κουνελάκι
μετα την αλλαγή όμως επειδή δεν χωρούσε έβαλα μόνο την φατσούλα του ίδιου κουνελιού μόνο την φωτό έκοψα
τώρα αν πιάνεται για 1 ή 2 εσείς ξέρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
εγω θυμαμαι οτι η bunny εχει βαλει 2 και ο yiannis 4, η bunny εχει βαλει δυο διαφορετικες φωτο του κουνελου και ο yiannis ξεκινησε με την οθονη χωρις σημα, μετα εβαλε το barcode, μετα τον τυπο που εχει τωρα σε ποιο μακρινη φωτο (Γιαννακη μου σορρυ που δε θυμαμαι πως τον λενε) και τωρα αυτη που ειναι ποιο κοντινη φωτο του ιδιου. bunny, yiannis θα μας πειτε αν καποιος τα ειπε σωστα?

4 πρέπει να είναι σε κάποια φάση είχα βάλει και εναν τύπο που βούταγε απο ένα βράχο. Δεν θυμάμε με σιγουρια όμως.

Ποιά είναι η αδερφή της bunny?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ποιά είναι η αδερφή της bunny?
Την taz :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το συνεχείζω άντε να σας δώ όλα εγώ τα ξεθάβω:D

Τι μηχανάκι έχει ο κρόνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
lol! εχεις φαει κολιμα με το μηχανακι μου εσυ η μουφενετε; Ωραια ερωτιση παντος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top