Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δε το είχε το youtube.....αλλα το βρήκα εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Mick Jagger- Hang On To Me Tonight...

Like a picture you came into my life
Like a picture, the colours fade away
Love is fragile, you hide it from the light
It lasts forever and always stays the same

Like a movie you swept into my life
And like a movie, the stars just fade away

Hang on to me tonight
Stay close to me all day
Hang on to me tonight
Stay close to me all day

Ah, honey, while there's youth upon your face
Ah, honey, are you tiring of the race
My cards are on the table
You can get up and walk away or stay

Like a movie, you came into my life
Like a movie, the stars just fade away
All the characters are mouthing out their lines
And the love scenes are shot in shades of grey

Hang on to me tonight
Stay close to me all day
Hang on to me tonight
Stay close to me all day

Ah, baby, while there's youth upon your face
Ah, baby, don't you lose that natural grace
My cards are on the table
You can get up and walk away or stay

Hang on to me tonight
Stay close to me always
Hang on to me tonight
Stay close to me all day.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
the sexiest song ever in my opinion!!!!



Lips Of Ashes


Paralysed
Lips of Ashes
Synchronised
Blue vein crashes

Touching you inside

Idolised
Black Eyes fading
You and I
Connection failing

I drill down inside

https://youtu.be/Tbq2See9o1M
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
:-* Aυτό, είναι αφιερωμένο στο Μαρινάκι!​
Δίχως παρετυμολογίες, αρχικά και τελεσίδικα αίτια, διάθεση για λεξιθηρία και γενόμενα που (ουκ) απογίγνονται αλλά συνεπιφέρουν.....δικαιολογίες και περιττοσύλλαβες απολογίες! :D

Έτσι απλά, όπως αγγίζει τις ψυχ.... εεεε τις (σκληρές) καρδιές αυτό το άσμα! ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
:-* Aυτό, είναι αφιερωμένο στο Μαρινάκι!​
Δίχως παρετυμολογίες, αρχικά και τελεσίδικα αίτια, διάθεση για λεξιθηρία και γενόμενα που ουκ απογίγνονται αλλά συνεπιφέρουν.....δικαιολογίες και περιττοσύλλαβες απολογίες! :D

Έτσι απλά, όπως αγγίζει τις ψυχ.... εεεε τις (σκληρές) καρδιές αυτό το άσμα! ;)

.
...Eγώ καλέ μου πρόλαβα και την έριξα την θετικούλα, αν και φοβάμαι ότι θα μου την εκμηδενίσουν οι ανώνυμοι κουλτουριάρηδες που καραδοκούν....(και την θετική μου, και την επιλογή του άσματος) Τhanks! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Crystal Castles - Not In Love ft. Robert Smith of The Cure

https://youtu.be/32udqal_lyQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.


Αγόρι μου να σε χαρώ...

θα γίνω μια χαζονονά... είμαι σίγουρη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
The Calling - Wherever You Will Go
If I could, then I would
I'll go wherever you will go
Way up high or down low
I'll go wherever you will go

And maybe, I'll find out
A way to make it back someday
To watch you, to guide you
Through the darkest of your days
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
The Sea and Cake - Middlenight

https://youtu.be/cqXO4Zk-hmg :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αυτό το τραγούδι μπορεί να είναι από τότε που βγήκαν οι λάσπες, την εποχή που έβλεπα τη θεία μου τη χίπισσα και είχα μαλλί πιο πυκνό και μαύρο κι από του Τράγκα, που ακόμα δεν υπήρχε στο λεξιλόγιο μας η λέξη χρέος και ελείμματα, που η νεολαία ήταν αθώα και ανυποψίαστη χωρίς ιντερνέτι, που δεν ξέραμε τι θα πει καύσωνας και κλιματιστικό, αλλά κυρίως ήτο η εποχή του πρώτου μου παιδικού έρωτα με μια ξανθομαλούσα κοπελιά :P Οι ξανθιές με κυνηγάνε από τότε. Είναι το κάρμα μου. Όλες ήταν ξανθιές, τόσο που άρχισα κι εγώ να φέρομαι σαν ξανθιά. 'Ολεεεεεεεε !!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top