Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


https://www.youtube.com/watch?v=0oZGGd_itls

ο πραματευτής νίκος ξυλούρης


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Tρόμαξες?:confused: ¿Por qué?
Τι καρφί ήταν αυτό, ούτε...τουφεκιά να μου 'ριχνες!

You've got me...thunderstruck. :kissing:

Το γυρίσαμε στις μπαλάντες; Γαλήνεψε η ψυχή μου :eek:
Εμ....τόσα χρόνια κυνηγός τώρα κυνηγημένος ή όπως έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι οι οποίοι πάντα έχουν δίκιο....
"εν ω μέτρω μετρείτε αντιμετρηθήσετε υμίν" και δεν εννοούσαν βεβαια τον :lol: κάλαμον που (μας) εδόθει στην αποκάλυψη του Ιωάννη, όμοιον με το μέσον που φέρνει τον άνθρωπο σε επαφή με την Θεότητα, και την παραίνεση ενός Αγγέλου (απλή συνωνυμία) ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ και μέτρησε το ναό του Θεού και το θυσιαστήριο, και αυτούς που είναι μέσα προσκυνούντες!
Μην αφήσεις τίποτα "αμάμητο" δηλαδή!!!! ;)

Κάτι σαν το προπατορικό αμάρτημα δεν σου κάνει; Άκουσε το από τα παιδιά που άδουν εκεί ψηλά στην κορυφή της μοναξιάς ή στην μοναξιά της κορυφής αν προτιμάς.... :yahoo:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
There is no fucking you

there is only me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=3V1Lov1U9mU
You haven't seen elephants, kings or Peru!
I'm happy to say I had better to do
What about China? Have you seen the Great Wall?
All walls are great, if the roof doesn't fall!
..............................................
've seen what I was - I know what I'll be
I've seen it all - there is no more to see!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.


Muse - Falling Away With You

Παρακαλώ τους φίλους αντι-ρομαντικούς να με επαναφέρουν στην τάξη γιατί μου φαίνεται έχω ξεστρατήσει λίγο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.


One night and one more time
Thanks for the memories
Even though they weren't so great
He tastes like you only sweeter

One night yeah and one more time
Thanks for the memories
Thanks for the memories
See, He tastes like you only sweeter
ooooooooh........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
[FONT=&quot] [/FONT]


...μα ποσο μου αρεσει!
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σάκης Μπουλάς- Μπανάκι Μανάκι

Μου 'πες θα με τρίψεις μα εσύ μ' έχεις γδάρει,
πήρες σμυριδόπανο αντί για σφουγγάρι,
φέρσου μου γλυκά μωρό, μη με καταπιέζεις,
τέλειωσε την πλάτη μου και κατόπιν παίζεις,

Λούζετ' η αγάπη μου στο λουτροκαμπινέ,
είναι μπούζι το νερό, κλείσε τον ρουμπινέ,
της δικαιοσύνης ήλιος νοητός,
δεν μπαίνει απ' το παράθυρο άναψε το φως,

Μπανάκι μανάκι, μπανάκι μανάκι,
μπανάκι να βουλώσουνε τα λούκια μανάκι,
μπανάκι μανάκι, μπανάκι μανάκι,
κουράγιο και τελειώνουν τα παλούκια μανάκι.

Τι τα 'θελες και μου 'πες πως θα μοιάζω του Γκουσγκούνη,
μπήκανε στα μάτια μου,δυο κιλά σαπούνι,
φάτσα στην οικοδομή, βίβα πυλοφόρι,
μάτι μας επήρανε, όλοι οι μαστόροι.

Φέρ' τις σαγιονάρες μου,τράβα την κουρτίνα,
κι έλα να σκοτώσουμε, μανάκι, τη ρουτίνα,
θέλω περιβάλλον πιο ρομαντικό,
σκέπασε με κάτι το φωτιστικό.

Μπανάκι μανάκι, μπανάκι μανάκι,
μπανάκι να βουλώσουνε τα λούκια μανάκι,
μπανάκι μανάκι, μπανάκι μανάκι,
κουράγιο και τελειώνουν τα παλούκια μανάκι.

Μπανάκι μανάκι,μπανάκι μανάκι,
μπανάκι να βουλώσουνε τα λούκια μανάκι,
μπανάκι μανάκι,μπανάκι μανάκι,
κουράγιο και τελειώνουν τα παλούκια μανάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.




So you been to school
For a year or two
And you know you've seen it all
In daddy's car
Thinkin' you'll go far
Back east your type don't crawl

Play ethnicky jazz
To parade your snazz
On your five grand stereo
Braggin' that you know
How the niggers feel cold
And the slums got so much soul

It's time to taste what you most fear
Right guard will not help you here
Brace yourself, my dear

It's a holiday in Cambodia
It's tough, kid, but its life
It's a holiday in Cambodia
Don't forget to pack a wife

You're a star-belly sneech
You suck like a leach
You want everyone to act like you
Kiss ass while you bitch
So you can get rich
But your boss gets richer off you

Well you'll work harder
With a gun in your back
For a bowl of rice a day
Slave for soldiers
'Till you starve
Then your head is skewered on a stake

Now you can go where people are one
Now you can go where they get things done
What you need, my son.

Is a holiday in Cambodia
Where people dress in black
A holiday in Cambodia
Where you'll kiss ass or crack

Pol pot, pol pot, pol pot, pol pot, etc.

And it's a holiday in Cambodia
Where you'll do what you're told
A holiday in Cambodia
Where the slums got so much soul




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.













 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Το γυρίσαμε στις μπαλάντες; Γαλήνεψε η ψυχή μου :eek:
Εμ....τόσα χρόνια κυνηγός τώρα κυνηγημένος ή όπως έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι οι οποίοι πάντα έχουν δίκιο....
"εν ω μέτρω μετρείτε αντιμετρηθήσετε υμίν" και δεν εννοούσαν βεβαια τον :lol: κάλαμον που (μας) εδόθει στην αποκάλυψη του Ιωάννη, όμοιον με το μέσον που φέρνει τον άνθρωπο σε επαφή με την Θεότητα, και την παραίνεση ενός Αγγέλου (απλή συνωνυμία) ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ και μέτρησε το ναό του Θεού και το θυσιαστήριο, και αυτούς που είναι μέσα προσκυνούντες!
Μην αφήσεις τίποτα "αμάμητο" δηλαδή!!!! ;)

Κάτι σαν το προπατορικό αμάρτημα δεν σου κάνει; Άκουσε το από τα παιδιά που άδουν εκεί ψηλά στην κορυφή της μοναξιάς ή στην μοναξιά της κορυφής αν προτιμάς.... :yahoo:


Η περίσταση απαιτούσε μπαλάντα κύριε _daemon_... και νομίζω ότι θα συνεχίσω χαλαρά, αφού η παρούσα γενική κατάσταση επιβάλλει κάτι...αισθηματικό. :D
Και φυσικά για κάτι ( μάλλον κάποιον :redface:) τόσο σημαντικό, ε δεν διαλέγουμε και ότι να'ναι, αλλά κάτι πιο εκφραστικό!
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top