Track of the Day [Vol. 2]

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
είναι που το άκουσα νωρίτερα στην μουσική εκπομπή της μόρφης και του πορτοκάλογλου. ναι, από την φαραντούρη. εντάξει, αφού είχαμε και την τιβι ανοιχτή. τι να κάνουμε; :stunned:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.



ΕΙΣΑΙ ΣΥ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΠΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩΩΩΩ


ΜΠΑΜ!!! :popeanim: :popeanim: :popeanim: :popeanim:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
"...η δικιά μου άγρια θάλασσα. Κι όταν είναι ήρεμη, γαληνεύω. Κι όταν είναι άγρια, κολυμπάω.

Μέχρι το τέλος."

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Κάθε στιγμή και συναίσθημα, κάθε στιγμή και ένταση... ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ!

ΥΓ: Επαιξε και ως ήχος κλήσης μου το 2014. Και γαμώ τα bangers σε ηχοσύστημα όμως.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top