Track of the Day [Vol. 2]

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

“Someone once asked me if I had learned anything from it all. So let me tell you what I learned. I learned everyone dies alone. But if you meant something to someone... If you helped someone... Or loved someone... If even a single person remembers you... Then maybe you never really die. And maybe... this isn't the end at all”​


 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
"Δε φταις εσύ μα εγώ που έχω κάνει λάθη και υποχώρησα στον πρώτο σου καυγά κι όταν θα χάσεις της καρδιάς μου το καλάθι δε θα μπορείς να παίξεις πια μονά ζυγά"


Σοφό άσμα :smoke:

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
2 τη νύχτα και να σαι στην περιφερειακή με ανοιχτό το παράθυρο, σκοτάδια, όλα άδεια , κανείς στο δρόμο και να παίζει αυτό με τσίτα τα γκάζια.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Έχω μια θλίψη που 'ναι τόσο μεγάλη που όλο φοβάμαι μην τυχόν και ξεσπάσει κι ισορροπώ μέσα στου ονείρου τη ζάλη μ' ένα κεφάλι γεμάτο χρυσάφι
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.


"One thing, I don't know why, it doesn't even matter how hard you try..."
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

"Όχι πια έρωτες
δε σ' αγαπάω πια
και δεν ξυπνάω
μέσα στον ύπνο μου για σένα

Όχι πια έρωτες
δεν ανυπομονώ
πια να σε δω
και δίπλα σου να κοιμηθώ"
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top