Track of the Day [Vol. 2]

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@RafAspa94 ...απουσία σήμερα ; <3

Μου ήρθε στο μυαλό...σαν ήμουν στους στίχους. Μόνο εσύ μπορείς να το εκτιμήσεις... :upside:

Άντε να κουνηθούμε και σ' ελληνικούς ρυθμούς λίγο...

 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
@RafAspa94 ...απουσία σήμερα ; <3

Μου ήρθε στο μυαλό...σαν ήμουν στους στίχους. Μόνο εσύ μπορείς να το εκτιμήσεις... :upside:

Άντε να κουνηθούμε και σ' ελληνικούς ρυθμούς λίγο...

Γλυκιά μου @Υδροχόος , άργησα αλλά μπήκα... δεν γίνεται να μην μπαίνω, μου έχετε γίνει συνήθεια <3

Ας συνεχίσουμε τον ρυθμό μας...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εναμοράδα κομο του ανδαλουσίες και παέγιες ΕΝΑΜΟΡΑΔΑ ΦΟΥΕΓΟ ΝΤΙΛΑΙΛΑΙΛΑΙ ΔΩΣΕ ΜΗΤΣΟ
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γλυκιά μου @Υδροχόος , άργησα αλλά μπήκα... δεν γίνεται να μην μπαίνω, μου έχετε γίνει συνήθεια <3
Κι εσύ δική μας... :) <3

Ας συνεχίσουμε τον ρυθμό μας...
Στο χρωστάω από χθες το μεσημέρι...Στο αφήνω για αύριο. Αφού εξάντλησα όλα τα είδη...έπεσα και στα πιο βαριά...

 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,946 μηνύματα.

:)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τί είπες, πάλι !!! Έγραψες...<3 Μου άρεσαν όλα τα τραγούδια του. Ήταν αγαπημένος του πατέρα μου. Οπότε και δικός μου...


Καλή σου συνέχεια...
Έτσι πάει και σε μένα.
Αγαπημένος του πατέρα μου και συνεχίζουμε! <3
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Έτσι πάει και σε μένα.
Αγαπημένος του πατέρα μου και συνεχίζουμε! <3
Αν και Κορίνθιος ο Μυτιληναίος, μια ανατριχίλα την έφαγα με το επώνυμο. Βλέπω Μυτιλήνη και τρέχω σαν τον διάολο. Το νου σας. :whistle:

Να ωραίο επώνυμο, ΧΙΩΤΗΣ:

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top