Thread για νέα μέλη

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
...Σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
τα φαγαμε..:(


αλλα εμειναν αυτα..:jumpy:




μιαμ..:xixi:




Ωρέ συ ΒΑΜ ΒΑΜ,τι μας λιγώνεις????:P
Ευχαριστούμε πάντως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Alciviades

Νεοφερμένος

Ο Alciviades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χαιρετω !
ειμαι ο δημητρης , 20 ετων , φοιτητης-χαραμοφαης ( προσωπικη αποψη παντα ...αντικειμενικα οχι :whistle: )
ελπιζω να τα περασουμε καλα μαζι !
τα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλώς Ήρθες Δημήτρη!Καλό φορούμιασμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Χαιρετω !
ειμαι ο δημητρης , 20 ετων , φοιτητης-χαραμοφαης ( προσωπικη αποψη παντα ...αντικειμενικα οχι :whistle: )
ελπιζω να τα περασουμε καλα μαζι !
τα λεμε!

Καλώς τον!:) Τουλάχιστον ελπίζω να είσαι χαραμοφάης με το να τα ξοδεύεις σε μπυρόνια.:D Αν ναι, τότε θα τα πάμε μια χαρά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vαggiω αplα =D

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
γεια σας με λενε βάγγιω(απο το ευαγγελια) ειμαι 15(τν απριλη γινομαι 16) και μου αρεσει το κοκκικο το χρωμα:P:D
χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Καλησπερα ειμαι ο Σαμυ ειμαι φοιτητης στο τμημα μηχανολογων μηχανικων ...σας γραφω απο Πατρα και σε λιγους μηνες μπαινω στη 3η δεκαετια της ζωης μου..:P!Ελπιζω να περασουμε καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπερα ειμαι ο Σαμυ ειμαι φοιτητης στο τμημα μηχανολογων μηχανικων ...σας γραφω απο Πατρα και σε λιγους μηνες μπαινω στη 3η δεκαετια της ζωης μου..:P!Ελπιζω να περασουμε καλα...

Είσαι καινούργιο μέλος και έχεις γράψει 200+ μνμ???Είσαι καλός!!!:P
3η δεκαετία της ζωής σου και εισαι 19 χρονών???What the crack?:confused:

Καλως ήρθες πάντως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Τα 200+ μνμτα ειναι απο το προηγουμενο φορουμ και συνεχισαν να υπαρχουν ακομα και μετα τη συγχωνευση...!αντε να εχω γραψει 10!και με αυτο 11...:P!εφοσον θα γινω 20 ... θα διανυω τη 3η δεκαετια της ζωης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κική92

Νεοφερμένος

Η Κική92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας! Με λένε Κική, είμαι 17 (το Μάρτιο γίνομαι 18 ) και μου αρέσει πάαρα πολύ να ασχολούμαι με υπολογιστές!!! Είναι πολύ ωραίο το φόρουμ και είμαι σίγουρη ότι θα περάσουμε πολύ καλά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Welcome Κική, καλά να περάσεις!:clapup:

Btw, μου αρέσει το όνομά σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κική92

Νεοφερμένος

Η Κική92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

*lenaki*

Νεοφερμένος

Η *lenaki* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας ειμαι καινουρια μ λενε ελενη ειμαι 15 κ παω γ γυμνασιου κ χαιρομαι π θ μαι μελος εδω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Berzelia

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χει...για σας παιδιά !!! εδώ καινούργιο μέλος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Καλως ηρθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria3

Νεοφερμένος

Η ria3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια, έγινα κι εγώ μέλος πριν λίγες μέρες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλώς ήρθες Ρια!Και καλές εξομολογήσεις!



Υ.Γ:Τα greeklish δεν επιτρέπονται...Εδώ μαθαίνουμε ορθογραφία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liza_Korniza

Νεοφερμένος

Η Liza_Korniza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Κι εγώ καινούργιο μέλος που έχει ποστάρει ήδη σε μερικά θέματα.
Καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top