Thread για νέα μέλη

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ευψαριστω πολυ παιδια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
:welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
:bye:γεια σας και καλως ηρ9α....(αν και τελειωσα την εγγραφη εδω και 2 μερες)
ειμαι καινουργια παντως.....

:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hlimbas

Νεοφερμένος

Η hlimbas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας κι από εμένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenits@

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας!! Εγώ έχω αρκετό καιρό εδώ αλλά δεν πειράζει!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλωσηρθατε στο forum μας!

Σας ευχομαστε καλη διαμονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ο papas θα σας παει τις βαλιτσες στο δωματιο σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ο papas θα σας παει τις βαλιτσες στο δωματιο σας:)

Green,εχω λουμπαγκο :P:p

Plus,δεν εχουμε αλλα δωματια...Αρα,στο υπογειο :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Green,εχω λουμπαγκο :P:p

Plus,δεν εχουμε αλλα δωματια...Αρα,στο υπογειο :D:P
αγενεια να τους βαλουμε στ υπογειο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλως ηλθατε παιδια!!!:welcome::welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomi

Νεοφερμένος

Η θωμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ρε παιδια κανα φορουμ μ μσν δν υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θέμα εννοείς... κάνε μια αναζήτηση και κάτι υπάρχει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasis

Νεοφερμένος

Ο anastasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καλώς όρισα και γω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ...
Χαιρετώ την παρέα.
Έψαχνα τόσες μέρες ένα όμορφο φόρουμ να ασχολούμαι και εγώ, να γνωρίσω κόσμο και τις ιδέες του κυρίως και τούτη εδώ η σελίδα μου φάνηκε super :clapup:

Βέβαια επειδή είμαι καινούρια και υπάρχουν τόόόσα ενδιαφέρονται θέματα με τόσες απαντήσεις, δεν ξέρω από πού να αρχίσω.:D

Λοιπόν σας χαιρετώ και τα λέμε σε άλλα ποστς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ...
Χαιρετώ την παρέα.
Έψαχνα τόσες μέρες ένα όμορφο φόρουμ να ασχολούμαι και εγώ, να γνωρίσω κόσμο και τις ιδέες του κυρίως και τούτη εδώ η σελίδα μου φάνηκε super :clapup:

Βέβαια επειδή είμαι καινούρια και υπάρχουν τόόόσα ενδιαφέρονται θέματα με τόσες απαντήσεις, δεν ξέρω από πού να αρχίσω.:D

Λοιπόν σας χαιρετώ και τα λέμε σε άλλα ποστς!


Καλως ήρθες kolokythi!!!! :clapup::clapup::clapup:

Τι ωραίο όνομαααααα!!!!!!! :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι ωραίο όνομαααααα!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Φήμες λένε ότι της αρέσει της Phoebe τόσο πολύ το όνομα αυτό που όταν κάνει παιδί θα το ονομάσει Κολοκύθι! Να δω μετά την κοινωνική κατακραυγή θα της αρέσει; :devil:



ΥΓ: Καλωσήρθες Κολοκύθι παιδί μου, καλή διαμονή στο στέκι μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι της αρέσει της Phoebe τόσο πολύ το όνομα αυτό που όταν κάνει παιδί θα το ονομάσει Κολοκύθι! Να δω εκεί θα της αρέσει; :devil:



ΥΓ: Καλωσήρθες Κολοκύθι παιδί μου, καλή διαμονή στο στέκι μας!:)


Χαχαχαχα!!!! Το παιδί μου θα το βγάλω Κολοκύθα και είναι σύμφωνος σε αυτό ο μπαμπάς του ο Johnny Depp (:inlove:) ! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες κολοκύθι :D καλή διαμονή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλωσόρισες Κολοκύθι!!
Ελπίζω να σου αρέσουν οι συζητήσεις μας. :)
Τι υπέροχο nickname! Γιατί δεν βάζεις και κανένα avatar με κολοκύθι να πηγαίνει ασορτί; :D
(αλλά όχι με κολοκυθάκια τηγανητά, θα τα βλέπουμε και θα μας τρέχουν τα σάλια :slourp: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss X

Νεοφερμένος

Η Miss X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top