Thread για νέα μέλη

sofia_93

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλως με βρηκατε, και εμενα!!!! τι να πω τωρα κι εγω ...τα γνωστα..σχολειο,σπιτι, φροντηστηριο,σπιτι...με λιγα λογια βαρεμαρα..ισως εσεις με καταλαβενετε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αγαπητη Βαλια

Δεν μπορω να ξαναπερασω για αλλη μια φορα την διαδικασια των πανελληνιων. Σιγουρα θα προτιμουσα να ειμουν φοιτητης τωρα σε καποιο ΤΕΙ αλλα απο την στιγμη που δεν τα καταφερα την πρωτη χρονια δεν εχω την διαθεση και τα νευρα ωστε να περασω αλλη μια χρονια το λουκι της τριτης λυκειου. Οποτε, θα παω σε ενα ΙΕΚ, θα κανω αυτο που μου αρεσει πραγματικα και ειμαστε ολοι χαρουμενοι :)

Off Topic: Επειδή ο ξάδερφος μου (στα 24 πλεον) τελειωσε το ΙΕΚ που λες και φέτος δουλεύει και ξαναδίνει πανελλήνιες σου προτείνω να το ξανασκεφτείς.Μια δεύτερη ευκαιρία όλοι την αξίζουμε.Το ΙΕΚ είναι μόνο για ειδικότητες του στυλ "παίκτης σκάκι", "φύλακας μουσείου", "τεχνικός πίσω αριστερής ρόδας αυτοκινήτων" κτλ. :P

Η τελική απόφαση είναι δικη σου βεβαια...όπως και να 'χει welcome :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από naruto:
Αγαπητη Βαλια

Δεν μπορω να ξαναπερασω για αλλη μια φορα την διαδικασια των πανελληνιων. Σιγουρα θα προτιμουσα να ειμουν φοιτητης τωρα σε καποιο ΤΕΙ αλλα απο την στιγμη που δεν τα καταφερα την πρωτη χρονια δεν εχω την διαθεση και τα νευρα ωστε να περασω αλλη μια χρονια το λουκι της τριτης λυκειου. Οποτε, θα παω σε ενα ΙΕΚ, θα κανω αυτο που μου αρεσει πραγματικα και ειμαστε ολοι χαρουμενοι :)
Η τελική απόφαση είναι πάντα δική σου. Σίγουρα οι πανελλήνιες είναι "επώδυνη" εμπειρία, και πάρα πολύ αγχωτική, μιας και αυτή καθορίζει το μέλλον σου. Όμως εφόσον, στην τελική σπουδάζεις αυτό που θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@n(O)sS*_($)

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειας σας ! Ειμαι νεο μελος ! Ονομαζομαι Πανος ! Ειμαι 18 ετων ! Ειμαι απο την Λαμια ! Ελπιζω να περασω καλα μεσα στο φορουμ ! Καλως σας βρηκα λοιπον !:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καλωσήρθες και εσύ Πάνο στην παρέα μας! :bye:
Να περάσεις καλά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ironlion

Νεοφερμένος

Ο ironlion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
τα σέβη μου και εμενα ladies and gentlemen :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθες σιδερένιο λιοντάρι στο χωριό του καθίμενου ταύρου! :D Ουγκ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλωζορίσατε ζτην μπαρέα μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ironlion

Νεοφερμένος

Ο ironlion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ευχαριστω για το καλωσορισμα ¨))Αντε και καλες συζητησεις !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλώς το λέοντά μας!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλώς το λιοντάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poupoulenia‹る

Νεοφερμένος

Η Eiρhνh!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σας!!
τι κανετε?
ειμαι νεο μελος ,επειδη τ φορουμ ειναι πολυ ενδιαφερον ειπα να μπω και γω στη παρεα σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλά έκανες! Καλως ήρθες:)
Μυτιλήνη βλέπω εε? Απίστευτο νησί! Απο ποιό μέρος συγκεκριμένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Χαλόου παίδες! Καλησπέρα απο Χαλκιδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
καλως ηρθες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ευχαριστω Τζένη νά 'σαι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
θα'μαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
καλως μας ηρθες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top