Thread για νέα μέλη

Bogant

Νεοφερμένος

Ο Bogant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαιρετω το Στεκι για το οποιο εχω ακουσει τοσα πολλα!Απο σημερα αποφασισα να γινω και εγω μελος της παρεας γι' αυτο λοιπον χαιρετω το Στεκι(Για κατσε αυτο δεν το εχω ξαναπει?:hmm::hmm:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Kαλώς ηρθες:) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kαλωσόρισες!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
δεν το συζητω....το θερμο σας καλωσορισμα κοντευει να μου τσουρουφλισει τα μαλλια!!!
(πωωωωωωω,οι παρομοιωσεις μιας ποιητριας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Γειά σου και καλωσόρισες στην παρέα μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Εχω γραφτει εδω και κανα μηνα και ειπα να γραψω και εγω εδω τελικα.....;)
Ανάποδος μια ζωή....:whistle:
Τι να πω.....καλώς σας βρήκα και καλωσορισατε στους πιο νέους απο μενα:clapup:

Μην με παρεξειγείτε ειμαι γενικά λίγο γεια σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
Εχω γραφτει εδω και κανα μηνα και ειπα να γραψω και εγω εδω τελικα.....;)
Ανάποδος μια ζωή....:whistle:
Τι να πω.....καλώς σας βρήκα και καλωσορισατε στους πιο νέους απο μενα:clapup:

Μην με παρεξειγείτε ειμαι γενικά λίγο γεια σου:redface:


Καλως ήρθες!!!:clapup: :clapup:

όσο για το "γειά σου".... μάλλον στο σωστό μέρος ήρθες....;) :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Καλώς ήρθες και ελπίζω να μας επισκέπτεσαι πιο συχνά,αλλιώς...:beating::beating:
Just kidding:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
όσο για το "γειά σου".... μάλλον στο σωστό μέρος ήρθες....;) :clapup: :clapup:
Huhu respect!!Exactly!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλωηρθαν ολα τα νεα μελοι που δεν τα καλωσορισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Συχνα σας επισκεπτομαι nikita απλα κανω ενα γρηγορο διαβασμα στα περισσοτερα θεματα.:hmm:..μεχρι που στο τελος κουραζομαι απο το διαβασμα και μετα βαριέμαι να απαντησω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδιά,έκανα εγγραφή προχτές και είπα να αφήσω αυτό εδώ το ποστ για τον καινούριο χρόνο,μόνο που μου ξέφυγε λίγο:D
Οκ χαιρετώ όλη την παρέα, και υπόσχομαι ότι θα προσπαθήσω να μπαίνω αρκετά συχνά(3η Λυκείου βλέπετε;)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Καλώς όρισες μεγάλε... υπομονή θέλει η Γ λυκείου και θα περάσει.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MoDeViL:
Παιδιά,έκανα εγγραφή προχτές και είπα να αφήσω αυτό εδώ το ποστ για τον καινούριο χρόνο,μόνο που μου ξέφυγε λίγο:D
Οκ χαιρετώ όλη την παρέα, και υπόσχομαι ότι θα προσπαθήσω να μπαίνω αρκετά συχνά(3η Λυκείου βλέπετε;)).

Καλώς όρισες στην παρέα μας! Όποτε έχεις όρεξη (η χρόνο) εδώ θα είμαστε:) .
Βλέπω σου αρέσου και οι Gorilaz, τα βίντεοκλίπ τους είναι φοβερα! και πάλι καλώς όρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΚΑλως ήρθες στην παρέα μας και κουράγιο με την τρίτη λυκείου, θα περάσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Χαιρετισμούς και από μένα παιδιά,β' λυκείου εδώ εγώ και γι αυτό δεν μπαίνω πολύ συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
καλως μας ηρθες και λοιπα,και οσο για την ταξη.....εγω ειμαι δευτερα και απο τωρα μας αγχωνουν!!! υπομονη!!:mad:
να περναμε καλα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
καλως μας ηρθες και λοιπα,και οσο για την ταξη.....εγω ειμαι δευτερα και απο τωρα μας αγχωνουν!!! υπομονη!!:mad:
να περναμε καλα!!!!:)

Τι κατεύθυνση είσαι?Εγώ θετική και έχει αρκετό διάβασμα :redface::(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια κι απο μένα!Εχω μέρες που γράφτηκα στο στέκι αλλα μόλις είδα αυτό το θρεντ και είπα να γράψω και γω.Πρέπει να παραδεχτώ πάντως οτι έχω λιώσει εδώ περα!!Κάθομαι ατέλειωτες ώρες!(είναι ενδιαφέρον όμως και γι' αυτό δινω τα credits:clapping: στο δημιουργό!:clapup: :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από john bon:
Γεια κι απο μένα!Εχω μέρες που γράφτηκα στο στέκι αλλα μόλις είδα αυτό το θρεντ και είπα να γράψω και γω.Πρέπει να παραδεχτώ πάντως οτι έχω λιώσει εδώ περα!!Κάθομαι ατέλειωτες ώρες!(είναι ενδιαφέρον όμως και γι' αυτό δινω τα credits:clapping: στο δημιουργό!:clapup: :clapup: )

Eυχαριστούμε!! :D
Αν και σε καλοσώρισα ήδη, άρπα άλλο ένα καλοσώρισμα!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top