Thread για νέα μέλη

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλωσόρισες συναδέλφισσα Beyond! :D

ice επίσης καλωσόρισες και ευχαριστούμε για τα καλά λόγια. Αλήθεια, τι εννοείς "ιδιαίτερα βαρύ"; Στην εμφάνιση; Αργεί να φορτώσει; Αργεί μετά το φόρτωμα;
Με τι browser το βλέπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice

Νεοφερμένος

Ο ice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!
Αργεί να φορτώσει τις σελίδες και αργεί να μπορέσει να κινηθεί μέσα στη σελίδα αφού μπεί.
Χρησιμοποιώ internet explorer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Internet Explorer ποιά έκδοση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωώ!!! :D

μήπως μπαίνεις από την δουλειά ice? γιατι εγώ εδώ σέρνομαι στην δουλειά! Σπίτι πετάω χιχιχιχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Με τον ΙΕ βασικα αργει και το "γρηγορα" φιλε ice.
Ασχετα την εκδοση παντα με απογοητευε ο ΙΕ.
Εγω θα σου προτεινα να πλοηγεισαι με εναν εκ των Firefox και Opera και θα δεις σημαντικες διαφορες στην ταχυτητα.

Να σε καλωσορισω κι εγω με την ευκαιρια και να σε ευχαριστησω και για τα καλα σου λογια και για το mini-review που μας εκανες.:D
Ειναι πολυ σημαντικη η γνωμη σας για ολους μας και για το ιδιο το στεκι.;)

Καλως μας ηρθε και η BeyondTheInvisible (ωραιο ΝΙΚ με την ευκαιρια!!!) και τα αλλα παιδια.
Μακαρι να περασετε καλα μαζι μας και να ειμαστε ολοι μια παρεα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ice μόλις είδα το User Agent String σου και έχεις ένα γνωστό adware. Ίσως να προκαλεί αυτό το πρόβλημα, αλλά ακόμα κι αν το πρόβλημα οφείλεται αλλού, καλό θα ήταν να κάνεις ένα scan.

Γενικά το συγκεκριμένο adware το βλέπω συχνά σε χρήστες με Internet Explorer (μιας και πειράζει το User Agent, οπότε φαίνεται - δεν σημαίνει ότι μπορώ να δω όλα τα τυχόν adware που έχεις!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Με τον ΙΕ βασικα αργει και το "γρηγορα" φιλε ice.
Ασχετα την εκδοση παντα με απογοητευε ο ΙΕ.
Εγω θα σου προτεινα να πλοηγεισαι με εναν εκ των Firefox και Opera και θα δεις σημαντικες διαφορες στην ταχυτητα.

Προσωπικά ο Opera με έχει απογοητεύσει και δεν θα τον πρότεινα πλέον. Δεν μπορώ να βρω ούτε ένα θετικό που έχει σε σχέση με τους άλλους browsers. Καλύτερα Firefox, Safari ή Chrome.
Βέβαια το παραπάνω είναι άσχετο, μιας και δεν μπορούμε να προτείνουμε στους χρήστες να βάλουν άλλο browser για να βλέπουν το e-steki με σωστή ταχύτητα! O ΙΕ είναι εντός των browsers που υποστηρίζουμε (ο 7+ τουλάχιστον). Απλά απ'ότι φαίνεται, ένα μικρό ποσοστό χρηστών με IE αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την ταχύτητα του site, το οποίο δεν έχω καταφέρει ακομα να βρω που οφείλεται. Το ίδιο πρόβλημα με τον ice το έχει και η mania, η cibyllian και η DreamsRevenge.

ice δοκίμασε επίσης να πας στις ρυθμίσεις σου (τις ρυθμίσεις σου στο e-steki εννοώ) και να απενεργοποιήσεις την πυξίδα και να βάλεις μονόχρωμο φόντο. Σε κάποιους χρήστες αυτό έλυσε το πρόβλημα (περιέργως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ice & Beyond καλως ηρθατε!
Καλη διαμονη!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλως μας ηρθες κι εσυ Νεραιδα και Michelle.!!!!:clapup:









Οχι ακυρο... αυτες μαλλον ειναι παλιες...:worry:










Χμ...:hmm:















Η δε Michelle μαλιστα το ξεκινησε το στεκι...αρα οχι δεν ταιριαζει το "καλωσηρθατε"!:no:















Ουτε στην Νεραιδα με τοσα ποστ...:fool:






















Μαλιστα...
Τωρα συνδιαζω γιατι ειναι τοσο σημαντικο τα πρωινα να παιρνω εκεινα τα μπεζ χαπακια...:whistle:

















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ice

Νεοφερμένος

Ο ice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση στο πρόβλημα με τον explorer. Θα ξεκινήσω με τη σειρά όλα τα "αντιβιωτικά" που μου προτείνετε και θα σας ενημερώσω για το πως πήγε...αφού βρώ αυτόν το άτιμο το χρόνο βέβαια που πάντα μου βγαίνει λειψός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση στο πρόβλημα με τον explorer. Θα ξεκινήσω με τη σειρά όλα τα "αντιβιωτικά" που μου προτείνετε και θα σας ενημερώσω για το πως πήγε...αφού βρώ αυτόν το άτιμο το χρόνο βέβαια που πάντα μου βγαίνει λειψός!!!
Καλή τύχη :) Ενημέρωσε μας πώς πήγε :)

Παρεμπιπτόντως, άλλο antivirus και άλλο antispyware. Έχω την εντύπωση ότι κατάλαβες ότι πρέπει να κάνεις scan με antivirus. Δυστυχώς δεν είναι οι ιοί το μόνο πράγμα που μπορεί να πάθει ένας υπολογιστής (αν και οι ιοί είναι το χειρότερο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpii.

Νεοφερμένος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γειά σας.!:bye: Καλώς σας βρήκα λοιπόν... Αυτό το ιστολόγιο είναι απίστευτα χρήσιμο.!
Πολύ χαίρομαι που είμαι πλέον μέλος.! :D

Υ.Γ.: Συνεχίστε να βοηθάτε ο ένας τον άλλον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Καλώς ήρθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Welcome :)
Δεν είναι ιστολόγιο όμως, forum είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WithoutName

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας,είμαι ο Κώστας και πάω Γ' Γυμνασίου...Ελπίζω να τα πάμε καλά...;):no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
καλως ορισες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γειά σας,είμαι ο Κώστας και πάω Γ' Γυμνασίου...Ελπίζω να τα πάμε καλά...;):no1:;)


για αυτο να σαι σιγουρος..... αρκει φυσικα να τηρεις τους κανονες:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
....και να κανεις οτι σου λεμε.....:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
καλώς ήρθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
καλως ήρθατε όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top