Thread για νέα μέλη

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ευχαριστώ, Κθούλου και λοιποί Λοβκραφτιανοί :P

εδιτ: πω, δε σας προλαβαίνω :D

Γεια σου πίου πίου πίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Γεια σου πίου πίου πίου!

Πίου. Σκέτο:P όλοι πιου πιου με λενε. Τώρα εσύ λες τρία πίου στη σειρά:P πρέπει να το παρω αποφαση, ότι μόνο του δεν σας αρκεί:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αφήστε τον καινούριο να εκφραστεί ελεύθερα, ώ πιου πιου πιου πιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παπαδοπούλου Ρού

Νεοφερμένος

Η Παπαδοπούλου Ρού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σας και απο μενα! πολυ ωραιο το site..ειμαι σιγουρη ο,τι θα με βοηθησει πολυ με τα μαθηματα αλλα...θα μου προσφερει και διασκεδαση..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γειά σας.
Καλωσορίστε με :thanks:

π.σ.: έχει απίστευτα εμότικονς τούτο το σάιτ :no1:
Μην τον καλωσορίσετε, είναι ανεπιθύμητος και σάτυρος, muahahahahahahahahahahaaaa. :P :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μην τον καλωσορίσετε, είναι ανεπιθύμητος και σάτυρος, muahahahahahahahahahahaaaa. :P :who:

Συγγνώμη κύριος, γνωριζόμαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αntonis21596

Νεοφερμένος

Ο Αntonis21596 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα είμαι καινούριος εδώ. Πιστεύω να πάρω κάποια επιπλέον "πράγματα" από εσάς που μπορεί ίσως να με βοηθήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Από μένα, τον παλιό, καλωσήρθες Αντώνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Na_Na_X_x_X

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και εγώ επιστρέφοντας πίσω μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα σε καλωσορίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κάλλιο αργά παρά ποτέ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Na_Na_X_x_X

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
χε χε σωστά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Καλώς με.. :bye::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
:welcome: όλα τα νέα μέλη!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanapesto

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαλώς ήρθατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
καλωσήρθατε όλοι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
καλησπερα!
νεα κι εγω... αν και εχω καιρο που εχω κανει την εγγραφη.. τωρα το πηρα πιο ζεστα....
σας χαιρετω ολους!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Κααααααααααλώς την Ηρώ, που έγραψε και νωρίς χθες στο θέμα των ξενύχτηδων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis

Νεοφερμένος

Ο manolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημερα σ ολλους/ες,ειναι το παρθενικο μου μηνυμα,ν αφησω κι εγω το στιγμα μου στο χωρο σας,-οπου εντελως τυχαια ανακαλυψα,απο ενα κριθαρακι που εβγαλα στο ματι-ειναι πολλα που πρεπει να διαβασω για να εχω αποψη,ομως εμβολιμα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση-εστω κι αν ειμαι σε λαθος θεμα,συγχωρεστε με-ασχολειταο κανεις με το σκακι η τον αθλητισμο και ειδικοτερα με το τρεξιμο?
Ευχαριστω πολυ για την κατανοηση σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλημερα σ ολλους/ες,ειναι το παρθενικο μου μηνυμα,ν αφησω κι εγω το στιγμα μου στο χωρο σας,-οπου εντελως τυχαια ανακαλυψα,απο ενα κριθαρακι που εβγαλα στο ματι-ειναι πολλα που πρεπει να διαβασω για να εχω αποψη,ομως εμβολιμα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση-εστω κι αν ειμαι σε λαθος θεμα,συγχωρεστε με-ασχολειταο κανεις με το σκακι η τον αθλητισμο και ειδικοτερα με το τρεξιμο?
Ευχαριστω πολυ για την κατανοηση σας
Καλωσόρισες manolis, σου μετέφερα εδώ το μήνυμα που ταιριάζει περισσότερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top