Thread για νέα μέλη

reaction3065

Νεοφερμένος

Η reaction3065 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Και….εκεί που περιφερόμουν ασκόπως και βολόδερνα ξαφνικά ανοίγει ένα παράθυρο μπροστά μου. Στην αρχή έριξα μια ματιά με διακριτικότητα :whistle:μην λένε πως κρυφοκοιτάζω έξω τα ανοιχτά παράθυρα. Ε…πως να το κάνουμε δεν κάνει. Δεν άργησε να περάσει πολύ ώρα και δίνω μια και βρέθηκα μέσα από αυτό …έτσι χωρίς προσκλήσεις χωρίς τίποτα.:D (Δώσε θάρρος στον χωριάτη να ανέβει στο κρεβάτι έτσι ένα πράμα) Και …σας επιασαααα όλους εδώ μαζεμένους να τα λέτε, μια όμορφη και ζεστή παρέα. :)
Καλός σας βρήκα !
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
καλώς ήρθες:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πολύ καλό μήνυμα εισόδου Reaction! Καλώς ήρθες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθες reaction!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Καλώς όρισες στην παρέα μας Reaction. Πραγματι πολύ ωραίο μύνημα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction3065

Νεοφερμένος

Η reaction3065 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Reaction παίρνει θέση….μπαίνει τρέχοντας στο forum κάνει διπλή στροφή στον αέρα και προσγειώνεται όρθια στο πάτωμα με τα πόδια ενωμένα έχοντας το αριστερό χέρι κολλημένο κατά μήκος του σώματος και το δεξί ακουμπισμένο στην περιοχή της καρδιάς…υποκλίνεται :worship: και …
Κυρίες και κύριοι ..την προσοχή σας παρακαλώ !!!
Σας ευχαριστώ όλους εκ βάθους καρδίας για την θερμή υποδοχή να είστε ΠΑΝΤΑ όλοι καλά.

(Τι πιρουέτες είναι αυτές που κάνω η γυναίκα όταν έχω κεφια…:clapping:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τελικα θα περασουμε με σενα πολυ ωραια...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλώς ήρθες

Υ.γ.: Μην μπαίνεις έτσι και στα threads και σπάσεις τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλωσόρισες Reaction! :) :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Καλώς ήρθες

Υ.γ.: Μην μπαίνεις έτσι και στα threads και σπάσεις τίποτα :P

Και να μην σπάσει θα εκτροχιαστεί "Σαν το Τρένο" του Καρβέλα, που έμπαινε με χίλια, απάνω στη στροφή σαν το τρέένοοοοο. :D

καλώς μας ήλθες και πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction3065

Νεοφερμένος

Η reaction3065 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τώρα…δηλαδή …για να καταλάβω….ανησυχείτε μην σας σπάσω τα αντικείμενα που διακοσμούν τον χώρο ή…να μην σπάσω κανένα κεφάλι και χαλάσω την μόστρα μου? :worry:

(τελικά θα περάσω καλάαα εδώ :clapup: ….αν πάντως μου προτείνουν να με κεράσουν κάτι θα προτιμήσω σε λαδερό )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Τώρα…δηλαδή …για να καταλάβω….ανησυχείτε μην σας σπάσω τα αντικείμενα που διακοσμούν τον χώρο ή…να μην σπάσω κανένα κεφάλι και χαλάσω την μόστρα μου? :worry:

(τελικά θα περάσω καλάαα εδώ :clapup: ….αν πάντως μου προτείνουν να με κεράσουν κάτι θα προτιμήσω σε λαδερό )

για τη μόστρα σου βέβαια.

BTW έλα Κουβεντούλα χωρίς θέμα XΙΙ να τα λέμε πιο άνετα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Τυχαία σας ανακάλυψα στο google, μου άρεσε το μέρος και είπα να εγγραφώ. Επιτέλους λύθηκε χάρη στον Exposed_bone το πρόβλημα κατα την εγγραφή μου και επιτέλους ολοκληρώθηκε και μπορώ να γράψω. :) Υπάρχουν πολλά ενδιαφέροντα θέματα εδώ και δεν ξέρω από που να αρχίσω. Τα λέμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως τον δρακουλα! Αν εισαι ονομα και πραγμα αν μη τι αλλο θα ταιριαξουμε στις ωρες εμεις οι δυο...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Τυχαία σας ανακάλυψα στο google, μου άρεσε το μέρος και είπα να εγγραφώ. Επιτέλους λύθηκε χάρη στον Exposed_bone το πρόβλημα κατα την εγγραφή μου και επιτέλους ολοκληρώθηκε και μπορώ να γράψω. :) Υπάρχουν πολλά ενδιαφέροντα θέματα εδώ και δεν ξέρω από που να αρχίσω. Τα λέμε. :)
Καλωσήρθες και καλή διαμονή. :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ και τους δύο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα....
Μάζεψα τα κουβαδάκια μου από την παραλία που έπαιζα κι είπα να περάσω από εδώ...
ελπίζω να με αφήσετε να κολυμπήσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα....
Μάζεψα τα κουβαδάκια μου από την παραλία που έπαιζα κι είπα να περάσω από εδώ...
ελπίζω να με αφήσετε να κολυμπήσω :)

Καλώς ήρθες κλασικέ λαγέ, άν μας αφήσεις να παίζουμε με τα κουβαδάκια σου σε θέλουμε στην παρέα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλως ηρθες ξαδέρφη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλωσήρθες και καλό κολύμπι :flowers: ;) Μη φοβάσαι δεν έχει καρχαριές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top