Thread για νέα μέλη

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Ζαρα εμείς γνωριζόμαστε καλά..
μακολουθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Και αυτό είναι το πρώτο μου post!!!!Χαιρετώ όλη την παρέα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και αυτό είναι το πρώτο μου post!!!!Χαιρετώ όλη την παρέα!:clapup:
Κι εμείς σε χαιρετούμε! :clapup:


Καλως ήρθες στην παρέα μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες bad :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλωσηρθες Bad Guy! Ποτε θα βγουμε να αλητεψουμε μαζι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα guys!

Καλωσηρθες Bad Guy! Ποτε θα βγουμε να αλητεψουμε μαζι;

Περιμένω προτάσεις!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπερα σας.
Ολα καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλησπερα σ' ολους κι ολες ! Καλλιο αργα παρα ποτε !!!
Τωρα ανακαλυψα οτι θα ηταν " καλυτερα " να ' χα πει ΕΔΩ ενα: Ειμαι πολυ χαρουμενη:) :) :) :) που βρηκα το e-steki , δεν βλεπω την ωρα να καθησω στον Η/Υ και να διαβασω ολ' αυτα που θελω , να πω την γνωμη μου , να θεσω κι εγω τα ερωτηματα μου και να " ενσωματωθω " στην ομαδα. Σας χαιρετω λοιπον ολους , καλως σας βρηκα ( ευτυχως!!! ):yahoo: :yahoo: :yahoo:

Δεκτη καθε ειδους βοηθεια ( υποδειξεις, διορθωσεις , αντιρρησεις κ.λ.π )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθατε T_Lord και PYLH :)


PYLH
, ειδικά εσύ φαίνεσαι πολύ ορεξάτη για συνομιλίες και παρεάκι πράγμα πολύ καλό :D (Το Σάββατο κανονίζουμε και μια συνάντηση αν σε ενδιαφέρει :whistle:)
Το μόνο που έχω να σου πω εγώ για βοήθεια προς όλους μας και χωρίς παρεξήγηση ... απέφυγε τα χρώματα φούξια μπλε κλπ ακόμα και... στην υπογραφή σου ;)
Παρόλο που υπάρχουν σαν επιλογή απ το σύστημα.... είναι πολύ κουραστικά για το μάτι.
Αν θες απλά να ξεχωρίζει το ποστ σου απ τα υπόλοιπα, διάλεξε ένα πιο ήπιο χρώμα... γκρενά ας πουμε... και μην αλλάζεις στο ίδιο ποστ την γραμματοσειρά σου... Οτι θες να τονίσεις, κάντα απλά bold.
όσο πιο απλά γραμμένο ένα ποστ, τόσο πιο ευκολοδιάβαστο είναι....
Αν το προσέξεις σε μια σειρά από ποστ των άλλων, ίσως το δεις κι εσύ τι εννοώ ;)


T_Lord... επί τη ευκαιρία... τα σημεία στίξης και οι παράγραφοι, κάνουν ένα κείμενο γοητευτικό για να το διαβάσει κάποιος. Αν λείπουν αυτά, και είναι ένα μπλοκ από μικρά γραμματάκια... κανείς δεν ασχολείται μαζί του κι είναι επίσης πολύ κουραστικό


ουφ... σορρυ για τις υποδείξεις... για το καλό σας ήταν :P


και πάλι καλώς ήρθατε :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλως ήρθατε παιδιά και απο μένα, καλά να περάσετε μαζι μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλησπερα σας.
Ολα καλα?
καλημερα...ολα καλα
Καλως μας ηρθες.:)

PYLH και απο δω ενα ζεστο καλωσορισμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε.. και χαίρομαι που όλοι έχετε μπει ορεξάτοι - όλους σας, σας έχω δει να συμμετέχετε θερμά και αλλού! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλησπερα, :clapup: :clapup: :clapup: @roumana: ενα ζεστο καλως σας βρηκα κι απο μενα !!! @Κακκη Επιρροη: σ'ευχαριστω πολυ για τις χρησιμες υποδειξεις σου. Οτι ειμαι ορεξατη γενικα για κουβεντουλα,παρεακι....ειναι γεγονος ομολογω! Ειναι το " φαι μου " οπως λεμε! Οσο για την συναντηση που κονονιζετε, με τιμα ειλικρινα η προσκληση σου κι ευχομαι να τα καταφερω να' ρθω. Ευχαριστω απο καρδιας ολους σας και:sorry: εαν δεν αναφερω καποιους , αλλα ειμαι ακομα στο ψαξιμο του e-steki και δεν ξερω που να πρωτοκοιταξω η γυναικα...!!!

ΥΓ.Ειδα ξαφνικα ενα " Καρμα 5":bigarmhug :group: :bigarmhug :redface: :redface: :redface: :redface: .
@Κακκη Επιρροη: Ελπιζω να τα πηγα καλυτερα μετα τις υποδειξεις σου! Δεν βαζω υπογραφη μεχρι να την τροποποιησω!!!:book: :studying: :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
PYLH είδα κάτι που ανέφερες για το κάρμα κι ένα πράγμα μόνο έχω να σου πω....

ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ σου δίνω :P ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ!
Σήμερα είναι +5... αύριο μπορεί να είναι -5........ μην σε επηρεάσει ΠΟΤΕ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι καινουριο μελλος τι κανετε ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
καλως ηρθες γατα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
aristogata** καλώς όρισες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς την αριστοκράτισσα τη γάτα :)
είμαστε μια χαρά κι ευχόμαστε να είσαι και εσύ :D

Καλή διαμονή στο στέκι και την παρέα μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
PYLH είδα κάτι που ανέφερες για το κάρμα κι ένα πράγμα μόνο έχω να σου πω....

ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ σου δίνω :P ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ!
Σήμερα είναι +5... αύριο μπορεί να είναι -5........ μην σε επηρεάσει ΠΟΤΕ! ;)
Kαλημερα σ' ολους !!! @Κακη Επιρροη, εγραψα απ' το πρωι
ενα μηνυμα που δυστυχως λογω προβληματος του Η/Υ μου δεν καταχωρηθηκε!!!:mad: Ηθελα να σ' ευχαριστησω ξανα, για ολες τις πολυτιμες συμβουλες σου!!! Οσο για το καρμα , οπου ευτυχως:clapup: για μενα, αναφερεις , ηταν κατι που ξαφνικα ειδα ,(το 5 εννοω) και δεν το περιμενα καν !!! Η αντιδραση μου ηταν εντελως αυθορμητη !!! Ηταν και ειναι πολυ σημαντικο για μενα , το οτι ενοιωσα πως σιγα-σιγα αρχιζω να κανω νεους φιλους , καποιοι απ' τους οποιους εχουν παρομοιες αποψεις με τις δικες μου αλλα κι οσους διαφωνουν εντελως !!! Με βοηθησε , οσο κι αν σας φανει περιεργο ισως , στο να νοιωσω πιο χαλαρα. Αλλωστε θεωρω οτι το να γνωριζεις ανθρωπους και να κανεις νεους φιλους, μεσω του Η/Υ οπου στερειται προσωπικης επαφης ( πραγμα πολυ σημαντικο για μενα ) δεν ειναι και το πλεον ευκολο!!! Αρα αυτο το καθιστα κι ιδιαιτερα σημαντικο !!!! Αυτος ο αριθμος λοιπον ( 5 'η 0,5 ) δεν εχει ιδιαιτερη σημασια. Σημασια εχει το γεγονος πως ειμαι μελος μιας ομαδας, οπου απο παλιοτερα εχει αναπτυξει καποιους " δεσμους " και σιγα-σιγα μπορω να ενταχθω κι εγω μεσα σ' αυτην νοιωθοντας οτι μπορω να μιλαω για πραγματα " δικα μου " , χωρις να νοιωθω " κουμπωμενη " και " ανασφαλης " οτι θα πρεπει ν ' απολογηθω ενδεχομενως για πραγματα που εκανα 'η σκεφτομαι ! ! !
Τι αλλο να πω...??? :) :) :) :) Μου εδωσες την ευκαιρια να καταθεσω καποιες σκεψεις μου ( κι αυτο ειναι ΠΟΛΥ σημαντικο για μενα , στην παρουσα φαση της ζωης μου κι οχι μονο.):hug: :hug: :flowers: :flowers: :group: :kissing: :kissing:

" Οι ευτυχισμενοι ανθρωποι ξερουν γιατι ξυπνησαν σημερα το πρωι "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top