Thread για νέα μέλη

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
καλώς ήρθατε όλοι
καλή διαμονή και καλό κάψιμο

ΧΑ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
@ Κακή Επιρροή (;) )

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις διορθώσεις / συμβουλές!

Αυτό για τον σχολιασμό μόνο δεν κατάλαβα... μπορείς να μου το εξηγήσεις;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
@ Κακή Επιρροή (;) )

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις διορθώσεις / συμβουλές!

Αυτό για τον σχολιασμό μόνο δεν κατάλαβα... μπορείς να μου το εξηγήσεις;:worry:

βεβαίως! εγώ φταίω που μιλάω συνθηματικά σαν να με καταλαβαίνεις :redface: σορρυ

λοιπόν... αν πας https://www.e-steki.com/forum/ που είναι το forum και έχει τις υποκατηγορίες από όοοοολο το φόρουμ, κάτω κάτω λέει "σχολιασμός"
αν πατήσεις εκεί πάνω, σε οδηγεί σε ένα κατάλογο με αγχώδη ερωτήματα κυρίως για νέους χρήστες
έχει αρκετά θέματα που είναι ως επί το πλείστον σαν οδηγίες χρήσεως ;)
περαν αυτού όμως, ότι θέλεις κι εσύ κι όποιος άλλος νέος... απλά ρωτάει!
Θα βρεθεί ΠΑΝΤΑ και το υπογράφω αυτό το πάντα, ένας πρόθυμος παλιός χρήστης να δώσει οδηγίες και να βοηθήσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
@ Κακή Επιρροή

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Θα το ψάξω σύντομα... πρώτη μέρα στο e-steki! Σιγά-σιγά θα τα μάθω κι εγώ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πάνω δεξιά στη σελίδα σου, υπάρχει ένα ανοιχτό βιβλίο πάνω σε ένα τραπέζι...

Ρε 'συ, αυτο το τραπεζι δεν το ειχα δει τοσο καιρο. :confused:


Καλως ηρθατε παντως, και οι δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
καλως ηρθατε οι κανουργιοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλώς ορίσατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Kαλώς σας βρήκα παιδιά.Σήμερα εγγράφηκα και σας στέλνω τις καλησπέρες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθες zarathustra!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν ξερω τι ειναι το ονομα σου... αλλα ο αντρας μου μιλαει συνεχεια για αυτο ξερω οτι εχει σχεση με τον νιτσε... ταδε ζαρατουστρα

καλα να περασεις μαζι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Kαλώς σας βρήκα παιδιά.Σήμερα εγγράφηκα και σας στέλνω τις καλησπέρες μου.
Καλώς σε βρήκαμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
δεν ξερω τι ειναι το ονομα σου... αλλα ο αντρας μου μιλαει συνεχεια για αυτο ξερω οτι εχει σχεση με τον νιτσε... ταδε ζαρατουστρα

καλα να περασεις μαζι μας
'Εργο του Νίτσε είναι το "ταδε εφη ζαρατουστρα".....:)
Και εγώ εύχομαι να περάσουμε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Έχει κανα δυο βδομάδες που γράφτηκα και μου αρέσει πολύ το κλίμα της παρέας!!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχει κανα δυο βδομάδες που γράφτηκα και μου αρέσει πολύ το κλίμα της παρέας!!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν! :)
Καλωσήρθες λαλα!!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
καλως ηρθες lala!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Έχουμε καινούριους? Καλώς ήρθατε στο στέκι μας…:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθατε Ζαρατούστρα και Λαλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαίρε ζάρα και lala :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger...

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
@ Ζαρατούστρα και lala

Καλώς ήρθατε!


Να ευχαριστήσω κι εγώ και τα υπόλοιπα παιδιά που με καλωσόρισαν και δεν τους είχα απαντήσει! Σας ευχαριστώ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Οοοο… ωραίο nick zarathustra……:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top