Thread για νέα μέλη

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ναι, πραγματικα πολυ ωραιο το σαιτ..ειχες δικιο! :)
Τελικα εβαλα το hotmail, με το yahoo δεν γινοταν τπτ..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilenaSim

Νεοφερμένος

Η MarilenaSim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας,είμαι καινούργιο μέλος.Είμαι η Μαριλένα [:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γεια σας,είμαι καινούργιο μέλος.Είμαι η Μαριλένα [:

Γεια σου Μαριλένα. Καλώς ήρθες στο e-steki!:D
Ελπίζουμε να σου αρέσει.:clapup:
Καλά να περνάς.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IOKASTH

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπέρα και απο μένα!!!είμαι και εγώ καινούρια και θέλω με την σειρά μου να συστηθώ :)
Το όνομά μου είναι Αναστασία, και το "IOKASTH" είναι ένα όνομα που μ αρέσει πολύ πολύ!!!!
ένα θα πω.... το forum είναι τέεεεελειοοο
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γουέλκαμμμ Αναστασία στη παρέα μας. (το' χω το' χω ε;; )

Πφφ όντως, το Ιοκάστη είναι τέλειο όνομα.:/:


Καλή διαμονή.:happy:
(όχι δεν είμαστε ξενοδοχείο, αλλά θα μπορούσαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IOKASTH

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χαχαχα, το 'χεις το ΄χεις!!! :D σ ευχαριστώ πολύυυυυ Λάουρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,809 μηνύματα.
καλησπέρα και απο μένα!!!είμαι και εγώ καινούρια και θέλω με την σειρά μου να συστηθώ :)
Το όνομά μου είναι Αναστασία, και το "IOKASTH" είναι ένα όνομα που μ αρέσει πολύ πολύ!!!!
ένα θα πω.... το forum είναι τέεεεελειοοο
:clapup:

καλώς όρισες Αναστασία!! :P

καλά να περάσεις :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σαν καινούρια λοιπόν,να΄μαι και εγώ σε αυτό το thread :D έχω να πω ότι το forum δείχνει πολυ ενδιαφέρον κ αχανές(με την καλή έννοια πάντα)τουλάχιστον για τα καινούρια μελη..:P Θα πέσει πολύωρη αναζήτηση λοιπόν..:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γεια σου Έλενα! Καλώς όρισες!! :clapup::clapup::clapup:
Χαίρομαι που σου αρέσει το φορουμ!
Καλά να περνάς λοιπόν!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natibeme

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Να χαιρετήσω και γω με την σειρά μου!!Το όνομα μου είναι Νατάσα και βρίσκομαι στο εξωτερικό για Σπουδές!Η έλλειψη για συζήτηση και παρέα με έκανε να ψάξω να βρω κάποιο forum να γραφτώ!Είναι η πρώτη φορα που είμαι μέλος ενός forum και μου φαίνεται πολύ διασκεδαστικό!!!Εύχομαι λοιπόν να τα λέμε από δω και πέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να χαιρετήσω και γω με την σειρά μου!!Το όνομα μου είναι Νατάσα και βρίσκομαι στο εξωτερικό για Σπουδές!Η έλλειψη για συζήτηση και παρέα με έκανε να ψάξω να βρω κάποιο forum να γραφτώ!Είναι η πρώτη φορα που είμαι μέλος ενός forum και μου φαίνεται πολύ διασκεδαστικό!!!Εύχομαι λοιπόν να τα λέμε από δω και πέρα :D

Καλώς μας ήρθες!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assasino

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Hello! Λοιπόν είμαι ο Γιάννης :P γράφτηκα σήμερα εδώ και χαιρετώ όλους όσους είναι ενεργοί εδώ!Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καλωσήρθες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assasino

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Hello! Λοιπόν είμαι ο Γιάννης :P γράφτηκα σήμερα εδώ και χαιρετώ όλους όσους είναι ενεργοί εδώ!Αυτά!

Ως καινούρια,ας καλοσορίσω και εγώ με την σείρα μου τον καινούριο..χεχε:P καλώς μας ήρθες λοιπόν..:clapup::clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assasino

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ως καινούρια,ας καλοσορίσω και εγώ με την σείρα μου τον καινούριο..χεχε:P καλώς μας ήρθες λοιπόν..:clapup::clapup::D
Γειά σου κι εσένα καινούρια.Καλώςήρθες επίσης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλώς όρισες και εσύ Γιάννη! :D
Καλά να περνάς.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assasino

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστώ Κλεοπάτρα!!!Κι εσύ επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulipa

Νεοφερμένος

Η tulipa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Kαλησπερα και απο μενα ! καλως σας βρηκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assasino

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top