Thread για νέα μέλη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Κι εγώ καινούργιο μέλος που έχει ποστάρει ήδη σε μερικά θέματα.
Καλώς σας βρήκα!
Καλωσήρθες Λίζα-Κορνίζα! :D

Δεν νομίζω ότι υπάρχει καταλληλότερο άσμα καλωσορίσματος από αυτό > https://www.youtube.com/watch?v=r0TdIn7k44k
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ουτιδανός

Νεοφερμένος

Ο Shizoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!

Ήμουν περαστικός από του Google και μου φάνηκε πολύ ωραίο το φόρουμ σας. Μια και δυο γράφτηκα κι εγώωωω...

Καλώς σας βρήκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλωσόρισες Γιακουμή στην παρέα μας!!! :P

Το Google είναι φίλος μας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα παιδιάααα!!!! Έγινα κι εγώ μέλος πριν από μία εβδομάδα περίπου....!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γουέλκαμ Έλενα...:D:)

...και χρόνια πολλά για προχθές!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Ευχαριστώ ophelia (Mάρα) !!!! :):D
καλώς σας βρήκα........!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannita :)

Νεοφερμένος

Η Ioannita :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας :) Και εγώ πριν λίγες μέρες γράφτηκα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikitwinaki

Νεοφερμένος

Η Nikitwinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ας δείξουμε πόσο φιλόξενοι Forumistes είμαστε ;)
οι καινούριοι εγγεγραμένοι ας περνάνε μια βόλτα απο αυτό το thread να τους καλοσορίζουμε :) να γνωρίζουμε κι εμείς τους καινούργιους της παρέας μας :)

Λοιπόν τί λέτε???


hiiii....μόλις μπήκα και γώ στην παρέα με περισσότερο κέφι απο ποτέ..! :clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lollipop-94

Νεοφερμένος

Η Lollipop-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Helloooooooooooooo!:hello: :D Πριν λιγες μερες ηρθα και εγω στην παρεα!

Καλως με βρηκατε!!! :);):clapup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
γεια μολις εγινα μελοσ τησ παρεας σας!!!!!:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλώς μας ήρθες Ειρήνη. Ελπίζω να βρεις πολλά ενδιαφέροντα πράγματα εδώ να συζητήσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
παντως!αυτο το ischool μου αρεσει πιο πολυ απο το προηγουμενο γιατι ειναι εξελιγμενο απο ολεσ τισ πλευρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Γουέλκαμ Έλενα...:D:)

...και χρόνια πολλά για προχθές!! :P

hiiii....μόλις μπήκα και γώ στην παρέα με περισσότερο κέφι απο ποτέ..! :clapup::D

Καλώς μας ήρθες Ειρήνη. Ελπίζω να βρεις πολλά ενδιαφέροντα πράγματα εδώ να συζητήσεις. :)

Helloooooooooooooo!:hello: :D Πριν λιγες μερες ηρθα και εγω στην παρεα!

Καλως με βρηκατε!!! :);):clapup::yahoo:

καλωσήρθατε :):):) :):) :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotouko@

Νεοφερμένος

Η fotouko@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια χαρα παιδια! και εγω νεα ειμαι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Γιουχου!!!!:DΧθες το βραδακι γραφτηκα κι εγω!Καλως με δεχτηκατε:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
γεια μολις εγινα μελοσ τησ παρεας σας!!!!!:up::up:

Helloooooooooooooo!:hello: :D Πριν λιγες μερες ηρθα και εγω στην παρεα!

Καλως με βρηκατε!!! :);):clapup::yahoo:

Γεια σας :) Και εγώ πριν λίγες μέρες γράφτηκα ;)

γεια χαρα παιδια! και εγω νεα ειμαι!:D

Γιουχου!!!!:DΧθες το βραδακι γραφτηκα κι εγω!Καλως με δεχτηκατε:D!!
Καλώς τα! Καλωσορίσατε! :D
Και κοιτάξτε να είστε πάντα έτσι κεφάτα παιδιά και γεμάτα δύναμη κι αισιοδοξία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σαν ευγενικο παιδακι κι εγω να πω ενα καλως ηρθατε και καλη διαμονη:P!! (εγω οταν ειχα γραφτει δεν ειχα βρει αυτο το θεμα στο φορουμ:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nic0le

Νεοφερμένος

Η nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγώ γράφτηκα πριν λίγο καιρό αλλά τώρα είδα αυτό το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εγώ γράφτηκα πριν λίγο καιρό αλλά τώρα είδα αυτό το θέμα
Καλως όρισες!;)
Ελπίζω να ευχαριστηθείς την παρέα μας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top