Thread για νέα μέλη

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτο ειναι καλο ή κακο?!!:D Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ε ας χαιρετίσω κι εγώ με την σειρά μου. Καλώς σας βρήκα. Η παρέα φαίνεται απίθανη...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε ας χαιρετίσω κι εγώ με την σειρά μου. Καλώς σας βρήκα. Η παρέα φαίνεται απίθανη...:clapup::clapup::clapup:
Η παρέα ΕΙΝΑΙ απίθανη :clapup::clapup::clapup:



Καλώς σε βρήκαμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Καλώς ήρθες kazmir84!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
΄Να καλοσορήσω το νέο αίμα, πιστέυω να περάσετε καλά μαζί μας
ΕΙΜΑΣΤΕ οι καλύτεροι:redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες kazmir :)

(άσχετο.. μου δίνεις την εντύπωση ότι είσαι φίλος της travel.... όντως? :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nina2419

Νεοφερμένος

Η nina2419 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ ολους που με δεχτηκατε!!!!!!!!!!!:) θα ηθελα να μιλησουμε αλλα επειδη ειναι η πρωτη μου φορα,θελω βοηθεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ ολους που με δεχτηκατε!!!!!!!!!!!:) θα ηθελα να μιλησουμε αλλα επειδη ειναι η πρωτη μου φορα,θελω βοηθεια!!
Ρώτα μας! Ό,τι μα ό,τι θες! :):D





Όλοι από 'κει ξεκινήσαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina2419

Νεοφερμένος

Η nina2419 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια ειστε πολυ καλη παρεα!!!:clapup: οι ωρες που μπορω να σας διαβαζω ειναι μετα τις δεκα το βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλως ήρθες νινακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
καλως οριζω ολα τα νεα μας μελη, ευχομαι να περνατε καλα στο Στεκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina2419

Νεοφερμένος

Η nina2419 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σου και σενα!!!Μου αρεσε το νινακι!!!!!!!!!!:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Καλησπέρα,πέρα για πέρα (που λέει κι ο φίλος μας ο "μαυρομάτης")!
Άρτι αποχωρήσας από έτερο forum και από υψηλόβαθμη θέση και ψάχνοντας εις το Κορινθόραμα (ξέρουν αι admins) και επειδή όντως το e-steki μου έκανε ένα κλικ εν τω εγκεφάλω και επειδή "ως χειρουργός καλούμην να επέμβω και να απελευθερώσω το σώμα του ασθενούς απ'ο το καρκίνωμα που ονομάζεται.."...εεεεε...σορρυ αυτό είναι από αλλού και άλλοτε:redface:....τέλος πάντων δια να επικρατήσει μία τάξη και μία ισορροπία αποφάσισα να γίνω ενεργό μέλος του φορουμ σας!
Ξέρω ότι η τιμή που σας κάνω είναι μεγάλη αλλά εμείς οι "μεγάλοι" άντρες είμεθα μεγαλόψυχοι!:D
Παρακαλώ να μην δω καταστάσεις υπέρμετρου ενθουσιασμού και να λείψουν οι λυποθυμίες και οι κραυγές τύπου...Sakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!
Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλησπέρα,πέρα για πέρα (που λέει κι ο φίλος μας ο "μαυρομάτης")!
Άρτι αποχωρήσας από έτερο forum και από υψηλόβαθμη θέση και ψάχνοντας εις το Κορινθόραμα (ξέρουν αι admins) και επειδή όντως το e-steki μου έκανε ένα κλικ εν τω εγκεφάλω και επειδή "ως χειρουργός καλούμην να επέμβω και να απελευθερώσω το σώμα του ασθενούς απ'ο το καρκίνωμα που ονομάζεται.."...εεεεε...σορρυ αυτό είναι από αλλού και άλλοτε:redface:....τέλος πάντων δια να επικρατήσει μία τάξη και μία ισορροπία αποφάσισα να γίνω ενεργό μέλος του φορουμ σας!
Ξέρω ότι η τιμή που σας κάνω είναι μεγάλη αλλά εμείς οι "μεγάλοι" άντρες είμεθα μεγαλόψυχοι!:D
Παρακαλώ να μην δω καταστάσεις υπέρμετρου ενθουσιασμού και να λείψουν οι λυποθυμίες και οι κραυγές τύπου...Sakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!
Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!


:laugh::laugh:

σορρυ δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό να κραυγάσω για το μέγεθος του μεγαλείου σου....


eiliiiiiiiiiiiiiiikriniiiiiiiiiiiiiiiiis



:laugh::laugh:


Καλώς ήρθες στην παρέα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγραψες!!! :clapup:

καλως μας ηρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
καλώς ήρθες φίλε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθες Ειλικρινή στην παρέα μας!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aquasonic

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σαααααααααας... 1η απαντηση σε θεμα να τις εκατοστησω :)

Νικος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
καλώς ήρθες Νίκο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top