Thread για νέα μέλη

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Καλα οι πιο πολλοί μετά απο ένα μήνα το πολύ φεύγουν...
Λίγοι μένουν...

μην σου πω και πιο λιγο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aς καλωσορίσουμε τα νέα μέλη!
Γεια σας νέα μέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Αν και χθες έκανα εγγραφή δεν πειράζει...
Καλός σας βρήκα και πολύ χαίρομαι που σας βρήκα...
Ελπίζω να φανώ χρήσιμος!!!

καλωσόρισες φίλε...:P
καλή περίηγηση και καλή διασκέδαση στο φόρουμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mhtsos007

Νεοφερμένος

Ο mhtsos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεία σε όλους...καλώς σας βρήκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary angel

Νεοφερμένος

Η mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
γεια χτες εγινα μελοσ και δν ξερω πως να βαλω φοτο να φαινεται παρακαλω βοηθηστεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazobekro0la

Νεοφερμένος

Η xazobekro0la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας τι κανετε ειμαι κιεγω νεο μελος!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
γεια χτες εγινα μελοσ και δν ξερω πως να βαλω φοτο να φαινεται παρακαλω βοηθηστεμε

Αν εννοείς αβατάρ πρέπει να έχει συμπληρώσει ένα μήνα που έχεις κάνει εγγραφή και 150 μηνύματα (τόσα δεν πρέπει;:P)

Καλωσορίσατε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ο Φούφουτος , που είναι επί της υποδοχής , πού είναι;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Από το μυαλό μου το πήρες.
Κάνει σκανταλιές στο σχολείο. Το έχει γκρεμίσει, τώρα τους το επισκευάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
με φωναξε κανεις?

Από το μυαλό μου το πήρες.
Κάνει σκανταλιές στο σχολείο. Το έχει γκρεμίσει, τώρα τους το επισκευάζουν.

:fss:


:welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Έκανα χτες εγγραφή!!Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι εδώ!!Καλώς με βρήκατε!!!:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι εδώ!!

μην εισαι σιγουρη......;)

καλως ηρθες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όλοι έτσι λένε αλλά μετά γνωρίζουν εμάς:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εκανα σημερα εγγραφη και εχω τα καλτερα λογια για το φορυμ !! καλα να περναμε... ΚΑΛΟΣΑΣΒΡΗΚΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εκανα σημερα εγγραφη και εχω τα καλτερα λογια για το φορυμ !! καλα να περναμε... ΚΑΛΟΣΑΣΒΡΗΚΑ!
:jumpy::jumpy: γεια σου μικρο μας παλικαρι...

Καλως μας ηρθες ωρε..!!!!!!!:xixi::xixi:

Μακαρι να περασεις καλα και να κανεις τρελες παρεες και εσυ..:D
τα λεμε..:P
-----------------------------------------
Έκανα χτες εγγραφή!!Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι εδώ!!Καλώς με βρήκατε!!!:):bye:
:jumpy: καλως τα ματια μας τα 2...

Καλη προσαρμογη...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
you are copying me..:D
Γιατό έβαλε σε ποστ τα λόγια σου:P
κανεις εξασκηση τα αγγλικα σου μαλλον..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top