Thread για νέα μέλη

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αστα βρε συ τα καλα τα παιδια να έρθουν...:P
Tι σου κάνανε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μην έρθετε άλλοι καινούριοι.Δεν χωράμε.Είναι full.:P:P

Να κάνεις δίαιτα δεν παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Να κάνεις δίαιτα δεν παίζει;
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:Γιατί να μην έρθουν;Νας φύγεις εσύ!!Να φύγετε κυρία μου να πάτε αλλού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:Γιατί να μην έρθουν;Νας φύγεις εσύ!!Να φύγετε κυρία μου να πάτε αλλού!
ιιιιι,να φυγει η σοζι?αν φυγει ρε Αγγελε τι θα απογινει το ischool?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δημιουργείτε κατά Μ.Ο. 1 μέλος κάθε ώρα! Wow! Καλωσήρθατε νέα μέλη της κοινότητάς μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
καλο αυτο,θα ερχομαι καθε ωρα να λεω :welcome::P:P:P:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ιιιιι,να φυγει η σοζι?αν φυγει ρε Αγγελε τι θα απογινει το ischool?:P

Σ Ω Σ Τ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλώς ήλθατε, παιδιά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Γειά σας!Είμαι προς το παρόν το νεότερο μερος του φορουμ!Χαίρομαι πολύ που είμαι εδώ και που βλέπω τοσα μελη!!!Όποιος θέλει να μου συστηθεί!Εγώ μόλις αποφοίτησα και αν όλα πανε καλά θα ειμαι σε ΦΠΨ ή Ιστορία Αρχαιολογία!Λατρευω την ιππασία και το χορό και τρελαίνομαι να βλεπω ταινιες!Ελπίζω τα εμπειρα μελη να με συμπαθησουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλώς όρισες Traveller! :welcome:
Χαίρομαι που είμαι η πρώτη που σε καλωσορίζει. Πιστεύω πως θα βρεις την κοινότητά μας, τουλάχιστον ενδιαφέρουσα. :p

Μιας και είσαι καινούργια χρήσιμο θα σου φανεί αυτό το θέμα. Εκεί μπορείς να διατυπώνεις οποιαδήποτε απορία σου.
Καλώς όρισες και πάλι, και καλή περιήγηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Γειά σου traveller! :welcome: Χαίρομαι που έγινες μέλος στην παρέα μας (και επειδή είμαι και ο δέυτερος που σε καλωσορίζω:P)! Και γιατί να σε συμπαθήσουν μόνο τα έμπειρα μέλη? Τα απλά μέλη δε σου κάνουμε?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ετσι.
ΠΟΤΕ.
Rawr.
=P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γειά σου traveller! :welcome: Χαίρομαι που έγινες μέλος στην παρέα μας (και επειδή είμαι και ο δέυτερος που σε καλωσορίζω:P)! Και γιατί να σε συμπαθήσουν μόνο τα έμπειρα μέλη? Τα απλά μέλη δε σου κάνουμε?:P:P:P

Τα εθισμένα δεν πρόκειται. ΓΚΡ.

Δεν εννοεί τα μέλη με την ιδιότητα "έμπειρα". Αλλά τα μέλη που έχουν εμπειρία στο forum. :p

Ξέρω, ξέρω... Εμένα περιμένατε για να σας το εξηγήσω.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
αχ βασιλική, αν δεν σε είχαμε και σένα θα μας έλεγαν πήδα, και θα πηδούσαμε (απο τον γκρεμό εννοώ,τστστστς)
τεσπα, καλωσόρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
καλος ηρθατεεεεε στην πιο τρελη παρεα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
οχι ρε γαμωτο με προλαβαν πολλα ατομα:mad2:


:welcome:


τη επομενη φορα που θα καλωσορισετε καποιον πριν απο μενα θα πρεπει να βρητε καραβι να φυγετε :mad::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Γειά σου traveller! :welcome: Χαίρομαι που έγινες μέλος στην παρέα μας (και επειδή είμαι και ο δέυτερος που σε καλωσορίζω:P)! Και γιατί να σε συμπαθήσουν μόνο τα έμπειρα μέλη? Τα απλά μέλη δε σου κάνουμε?:P:P:P

Ευχαριστώ κι εσένα nickname και όλους!:bye:
Φυσικά εννοω και τα απλα μελη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου,γεια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Παναγία μου!!!!! Τι είναι αυτό?! Πάει ένα "γειά σου" σε κάθε νέο μέλος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top