Thread για νέα μέλη

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
:welcome::welcome::welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni tsialta

Νεοφερμένος

Η eleni tsialta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 66 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλώς σας βρήκα παιδιά! Εντελώς χμμ τυχαία η συνάντησή μας αλλά βρήκα πολύ ενδιαφέρουσα τη σελίδα. Καθώς η πόρτα ήταν μισάνοιχτη, ε, την έσπρωξα και μπήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα παιδιά! Εντελώς χμμ τυχαία η συνάντησή μας αλλά βρήκα πολύ ενδιαφέρουσα τη σελίδα. Καθώς η πόρτα ήταν μισάνοιχτη, ε, την έσπρωξα και μπήκα.

Καλά κάνατε.Καλώς ήρθατε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
:welcome::welcome: :rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στη γλώσσα του ίντερνετ συνηθίζεται ο ενικός, με όποιον και να μιλάς. Πληροφοριακά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ κύριε Αλέξη νιώθω έναν απέραντο σεβασμό για εσάς και λόγο της ηλικίας σας δεν μου επιτρέπεται να σας απευθύνω το λόγο στον ενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!:xixi:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γεια σας από την όμορφη και απομακρυσμένη Πάτμο!! Με λένε Κατερίνα και πάω β λυκείου. Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι στο i school!! Είναι πολύ ενδιαφέρον site και περνανε ευχαριστα οι ώρες μου εδω!!!
-----------------------------------------
Παιδια, εχω παρατηρησει οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαστε παιδια του '92.
Παμε μωρη αρρωστια.

Γουελκαμ σε ολους.
Πραγματικα κ εγώ το παρατήρησα αυτο...είμαστε όμως μια γενιά...το κάτι άλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γεια σας από την όμορφη και απομακρυσμένη Πάτμο!! Με λένε Κατερίνα και πάω β λυκείου. Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι στο i school!! Είναι πολύ ενδιαφέρον site και περνανε ευχαριστα οι ώρες μου εδω!!!

:welcome::welcome:
Καλώς ήρθες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Στη γλώσσα του ίντερνετ συνηθίζεται ο ενικός, με όποιον και να μιλάς. Πληροφοριακά :P

Α ναι;:PΚαλά,θα το έχω υπόψη μου.:P

Γεια σας από την όμορφη και απομακρυσμένη Πάτμο!! Με λένε Κατερίνα και πάω β λυκείου. Χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι στο i school!! Είναι πολύ ενδιαφέρον site και περνανε ευχαριστα οι ώρες μου εδω!!!
-----------------------------------------

Πραγματικα κ εγώ το παρατήρησα αυτο...είμαστε όμως μια γενιά...το κάτι άλλο!!

Καλώς ήρθες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Στη γλώσσα του ίντερνετ συνηθίζεται ο ενικός, με όποιον και να μιλάς. Πληροφοριακά :P

Αλήθεια; Πάντως σε καθηγητές ακόμα και μέσα από το ιντερνετ δεν μου κολλά να τους μιλήσω στον ενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Αλήθεια; Πάντως σε καθηγητές ακόμα και μέσα από το ιντερνετ δεν μου κολλά να τους μιλήσω στον ενικό.

Πες τα.:PΟύτε κι εμένα.Δε μπορώ,δε μου πάει,δεν είναι σωστό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αλήθεια; Πάντως σε καθηγητές ακόμα και μέσα από το ιντερνετ δεν μου κολλά να τους μιλήσω στον ενικό.
Αλήθεια. Συνήθως δεν ξέρεις τίποτα για αυτόν με τον οποίο μιλάς, γι'αυτό έμεινε σαν συνήθεια. Δεν νομίζω να προσβάλλεται κιόλας κάποιος αν του μιλήσεις στον ενικό μέσω ίντερνετ (εκτός αν τον ξέρεις απο πριν προσωπικά ε), παντού έτσι γίνεται οπότε θα έχει καταλάβει τι παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ κύριε Αλέξη νιώθω έναν απέραντο σεβασμό για εσάς και λόγο της ηλικίας σας δεν μου επιτρέπεται να σας απευθύνω το λόγο στον ενικό.

*λόγω:P

Αλήθεια; Πάντως σε καθηγητές ακόμα και μέσα από το ιντερνετ δεν μου κολλά να τους μιλήσω στον ενικό.

Πες τα.:PΟύτε κι εμένα.Δε μπορώ,δε μου πάει,δεν είναι σωστό.:P

Γιατί δεν είναι σωστό; Άνθρωποι είναι. Δεν είμαστε στο σχολείο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι σωστό; Άνθρωποι είναι. Δεν είμαστε στο σχολείο:P.

Άστοχη πρόταση. Θυμήσου το όνομα του site :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella/boureka

Νεοφερμένος

Η stella/boureka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χαχαχα:D σωστοοος!
γεια σας παιδιααααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGIA BISTIOLI

Νεοφερμένος

Η GEORGIA BISTIOLI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μακαρι να ημουν και εγω ελλαδα...σπουδαζω διατροφολογια-διαιτολογια αλλα δυστυχως στην Αγγλια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
GEORGIA BISTIOLI:welcome::welcome:


:PΑπό την βιασύνη μου κύριε.Το ήξερα:P
Ψέμματα λες ανορθόγραφο ον.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μη τα λες όλα μαρί:P.Προδότρα.Τζούντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top