Thread για νέα μέλη

ssss

Νεοφερμένος

Η ssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σας ευχαριστω ολους

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
καλως τα νεα μελη!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vertriebs

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαιρετώ κι'εγώ! Μόλις γράφτηκα!

Απόφοιτος είμαι, και πάμε γι'άλλη μία αποτ... εεεμ... προσπάθεια. :xixi:

(άμα δε σε θέλει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
γεια σου ωραιο avatar!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vertriebs

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Βρίσκεις? Απ'τα "έτοιμα" είναι. Προσπάθησα ν'ανεβάσω δικό μου (έχω καλύτερα :D) αλλά δε γίνεται.

Προτιμώ το δικό σου με το γατί πάντως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Για να βάλεις δικό σου αβατάρ θα πρέπει να έχεις κάνει τουλάχιστον 150 δημοσιεύσεις και να έχεις συμπληρώσει 30 ημέρες στο φόρουμ απ' ότι θυμάμαι..:xixi:

Ένιγουέι.. Καλως ήρθες.. Πανελλαδικές ξανα? Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roulaki_89

Νεοφερμένος

Η Roulaki_89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας και απο εμενα..οπως σωστα καταλαβατε ειμαι καινουργια.ειμαι 19 κ σπουδαζω στο ΑΠΘ.
καλη μου αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
γεια καλως σε βρήκαμε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Welcome!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας, Μηνάς απο Κρήτη,νέος στο forum.

Ωραίο forum,btw.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.


:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Τι καλός! έστρωσε και το κόκκινο χαλί!:lol:

Καλώς ήρθες btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki_lala

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση?τι ειναι αυτο που λει μελος συντονιστης και κατι τετοια?καλως ηρθα και εγω...καλως σας βρηκα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση?τι ειναι αυτο που λει μελος συντονιστης και κατι τετοια?καλως ηρθα και εγω...καλως σας βρηκα....:no1:

Πως λεμε ο ανθρωπος για ολες τις δουλειες...

Οι συντονιστες ειναι οι ελεγχτες του site.Ελεγχουν για την σωστη λειτουργια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα. Μολις εκανα εγγραφη και μου φαινεται πολυ ωραιο φορα. Ειναι πραγματικα μια πολυ καλη ιδεα το να υπαρχει ενα φορουμ αποκλειστικα για το σχολειο.
Για την ιστορια με λενε Σταθη, ειμαι απο το Κιλκις και ειμαι 17. Τελειωσα περσυ το Ενιαιο Λυκειο αλλα δυστυχως ή ευτυχως δεν περασα καπου. Τον Ιανουαριο θα ξεκινησω ΙΕΚ (ειδικος πληροφορικης). Το φορουμ το εμαθα απο καποιο μελος που το ειχε στην υπογραφη του στο φορουμ που ειμαι moderator.

Αυτα τα ολιγα απο μενα.
Καλως με βρηκατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
καλως ήρθες!
Σε ΙΕΚ ε;
δεν σκέφτηκες να ξαναδώσεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Στάθη καλώς ήρθες.

Βάλια πραγματικά πιστεύεις ότι πρέπει να το αναλύσετε εδώ αυτό?...και για πες Στάθη τι θα κάνεις τελικά?:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa17

Νεοφερμένος

Η natasa17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα... Ειμαι μια σκορπινα και παω τριτη λυκειου... Πανελληνιες και πολλα πολλα πολλα προβληματα... Αυταα... Κατα τα αλλα ας τα λεμε καλα
Γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
καλως ήρθες και εσύ, μόνο μην γράφεις με κεφαλαία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αγαπητη Βαλια

Δεν μπορω να ξαναπερασω για αλλη μια φορα την διαδικασια των πανελληνιων. Σιγουρα θα προτιμουσα να ειμουν φοιτητης τωρα σε καποιο ΤΕΙ αλλα απο την στιγμη που δεν τα καταφερα την πρωτη χρονια δεν εχω την διαθεση και τα νευρα ωστε να περασω αλλη μια χρονια το λουκι της τριτης λυκειου. Οποτε, θα παω σε ενα ΙΕΚ, θα κανω αυτο που μου αρεσει πραγματικα και ειμαστε ολοι χαρουμενοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top