Thread για νέα μέλη

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αληθεια misslittledevil?

Εχει και τέτοια;
Εγω τα βλέπω φιλικα τα πράγματα και μακαρι ετσι να μεινούν.
Εκτός και αν εχουν φαει σουτ κανα-δυο καλοπαιδα...οπότε εχέτε και εσείς οι παλιοί τις εμπείριες σας.


Καλως όρισες και απο εμένα.
Το στέκι έχει μια αρκετά ενεργή ομάδα διαχείρησης που πάντα προσπαθούμε να κρατήσουμε ένα ήρεμο κλίμα
Είναι φιλικά τα πράγματα εδω μέσα αλλα αν επειδή ο κάθε χρήστης έχει την δική του ιδιοσυγκρασία καταλαβένεις ότι κατα καιρούς κάποια άτομα μπορεί να παρεκτραπούν.
Σούτ δεν έχουν φάει μόνο κανα δυο άτομα αλλα ο αριθμός είναι ήδη διψήφιος.
Σε προτρέπω να γράψεις ότι θέλεις χωρίς φόβο επίθεσης, ειρωνίας απο κάποιο άλλο μέλος.
Καλό είναι να διαβάσεις αναλυτικά τους Όρους Χρήσης του forum και να είσαι σίγουρος ότι τηρούνται.
Καλώς όρισες και πάλι και αν χρειαστείς κάτι μπορείς να στείλεις pm σε κάποιον απο την Ο.Δ.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! ειμαι γραφειο και βαριέμαι πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλως ηρθες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

secretary

Νεοφερμένος

Η secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τι γίνεται? όλα καλά? σε μισή ωρίτσα σχολάνω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Γιαννη που πηρες το χρόνο να μου γράψεις.
Νοιώθω ηδη πολυ καλα και ειμαι σιγουρος οτι οσο περναει ο καιρος θα ειναι και καλυτερα.

Συγχαρητηρια για την δουλεια που κανετε εδω μεσα.και που κρατατε το Στεκι σε τετοιο επιπεδο.:)

Επισης Γεια σου Secretary...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Καλωσήρθατε οι νέοι :)

Είμαστε καλή παρέα και ... χαμογελαστή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλωσήρθατε οι νέοι αντε να γινουμε χιλαδεσ να μην χωραμε πουθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βάζω στο μάτι το μπρίκι να ψήσω καφέ...
θέλει κανείς? ;)


καλώς όρισαν στο στέκι μας οι νέοι φίλοι....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εγω θελω καφε...ενα δυνατο μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Γεια σας....νεα κι'εγω στην παρεα σας :)
Εχω ηδη διαβασει μερικες απο τις σκεψεις, τις αποριες,
τις επιθυμιες σας, προσπαθωντας να σας γνωρισω κι'απο σημερα
ενεργο πια μελος να χαιρετησω ολους σας.....













 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλώς όρισες vanilia.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες Βανίλια!!
πρέπει να ομολογήσω εδώ μπροστα σε όλους, ότι το άρρωμα βανίλια είναι απ τα πολύ αγαπημένα μου για μαλακτικό ρούχων και για κεριά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλώς ήρθες vanilia! Που είναι και η μέντα να φωνάζουμε όλοι μαζί: "Βανίλια! Μέντααα! Βανίλια! Μένταααα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Καλως ήρθες και απο εμένα Βανίλια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γεια σου Βανίλια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σου Βανιλια .

Οπως βλεπεις και εγω ψαρακι ειμαι. Μας ευχομαι καλο μπαγιαντεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Καλώς ήρθες vanilia :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Σε καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου vanilia. Για μένα το e-steki είναι μια όαση μέσα στο χάος του internet: Καλή παρέα, είναι πάντα κάποιος εδώ για να μοιραστείς μαζί του όλα αυτά που σε απασχολούν, θέματα που ίσως να μην σου δινόταν η ευκαιρία να συζητήσεις μέχρι τώρα και πολύ γέλιο!

Καλωσήρθες σ΄αυτή τη μεγάλη παρέα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ευχαριστω παιδια για την θερμη υποδοχη ολους σας :)
Πραγματικα με κανατε να αισθανθω υπεροχα ευπροσδεκτη και διωξατε αμεσως την αισθηση του "ψαρακλα" των πρωτων ημερων
Huge smile :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top