Thread για νέα μέλη

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλησπερίζω την παρέα. Η διάθεση μου φιλική κι αν υπάρξει ανταπόκριση, ελπίζω να τα λέμε καλά τον επόμενο καιρό. Γράφτηκα πριν 1-2 μέρες. Θα χαρώ πολύ να τα πούμε.
Καλωσόρισες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλώς ήρθες Πελοπίδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vas

Νεοφερμένος

Η vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια καλησπέρα σας!
Μόλις ανακάλυψα το forum σας και το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον..Θα τα λέμε από δω και στο εξής!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γεια σου και σένα βρε Vas! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλωσηρθατε Πελοπιδα και vas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλώς ορίσατε παίδες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Λοιπόν θα θελα να πώ μιάς και είμαι καινούργια ,ότι μαρέσει πολύ η παρέα σας...Λόγω κιόλας καποιων κανονισμών μερικοι ειναι ευγενικοι αλλα πραγματικα δίνουν όλοι καλες συμβουλές!Έχω ξαναμπει σε αλλο ενα φορουμ αλλα εδω ειναι :thumbup: :yahoo: μια χαρα! Αυτά ..!!Ευχομαι να περνατε καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Και εμείς ευχόμαστε εσύ να περνάς ακόμη καλύτερα με την παρέα μας! Καλως όρισες! :D

Υ.Γ. Μετακίνησα το νέο θέμα που άνοιξες εδώ, μιας και κολλούσε καλύτερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλωςηρθες mili!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πελοπίδας

Νεοφερμένος

Ο Πελοπίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ευχαριστώ όσους -ες με καλωσόρισαν ονομαστικά: adespoto (με το διασκεδαστικό ψευδώνυμο), michelle (μεγάλη!!), ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ (ο γάμος ειν' ωραίο πράγμα, τρα λα λα!!) και Dark_Kronos.

Να καλωσορίσω κι εγώ με τη σειρά μου το νέο μέλος mili. Όσο για τις συμβουλές που λες, αχρείαστοι να είμαστε, αλλά εδώ είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_kriti

Νεοφερμένος

Η anna_kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Να μαι και εγώ!!!:clapup:
Πέτυχα τυχαία το site αυτό και με μια πρώτη ματιά βλέπω ότι είναι αξιόλογο..Θα τα λέμε λοιπόν!:whistle:
Πολλα πολλά φιλάκια απο την Κρήτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Kαλως ήρθες Άννα!
Καλώς ήρθατε και οι υπόλοιποι που δεν καλωσόρισα!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoNic-K

Νεοφερμένος

Ο SoNic-K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γειά σας και απο μένα :) Ανακάλυψα το μέρος κανα 2 μέρες πριν στη τύχη και σήμερα αποφάσισα να κάνω το δικό μου λογαριασμό. Ελπίζω να περάσουμε όλοι πολύ όμορφα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλώς ήρθες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Να μαι και εγώ!!!:clapup:
Πέτυχα τυχαία το site αυτό και με μια πρώτη ματιά βλέπω ότι είναι αξιόλογο..Θα τα λέμε λοιπόν!:whistle:
Πολλα πολλά φιλάκια απο την Κρήτη!

Από πού Κρήτη Άννα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_kriti

Νεοφερμένος

Η anna_kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα....

emufear απο Ιεράπετρα είμαι..Νότια Κρήτη στο Λυβικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλως ηρθατε ολοι παιδακια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Πολλες γυνεκες μαζεβεστε και δεν μου αρεσει...

Και που είναι το κακό? Και εγώ καινούργια είμαι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
smart και anna_kriti καλώς ήρθατε :) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top