Thread για νέα μέλη

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τέσσερα(4):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ALOHA!
Και από μένα...
sorry, αλλά τωρα είδα το ΝΕΑ ΜΕΛΟΙ :P
έκανα ποστ στο "Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς.." ( κάπως έτσι τέσπα)
και έψαχνα το Νέα Μέλοι....:clapup:
οπότε.... Καλως σας βρείκα!!!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
γεια σου βρε Samurai!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ALOHA!
Και από μένα...
sorry, αλλά τωρα είδα το ΝΕΑ ΜΕΛΟΙ :P
έκανα ποστ στο "Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς.." ( κάπως έτσι τέσπα)
και έψαχνα το Νέα Μέλοι....:clapup:
οπότε.... Καλως σας βρείκα!!!!!
:)


Σχωρεμένος... βγήκε ήδη εκτός θέματος μην σκάς :P
Καλώς ήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
yeap! :)
και thanx για τα καλωσορίσματα. :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Γεια σας παίδες!!! Είμαι το AstRoPeLeKi και είμαι κανούργια στη παρέα. Το στέκι σας μου αρέσει πολύ και μου θυμίζει το στέκι της παρέας μου από τα φοιτητικά μου χρόνια.
Που πάμε για καφέ;;;; Στο ΣΤΕΚΙ μας :clapup:
Καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλώς σε! :D
ελπίζουμε να περάσεις λοιπόν το ίδιο καλά με τότε που πήγαινες για καφέ με τα φιλαράκια σου στο ΣΤΕΚΙ σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γεια σου αστροπελεκι!!!
νομιζω σε ξερω απο αλλο φορουμ, ε? :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Γεια σου Super Mod ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ!!! Θα φροντίσω να περάσω το ίδιο καλά :smile:

γεια σου αστροπελεκι!!!
νομιζω σε ξερω απο αλλο φορουμ, ε? :P ;)

Γεια σου Giovanna! Χμ...μπορεί και να με μπερδεύεις... μόνο σε άλλο ένα φόρουμ είμαι ενεργό μέλος και μάλιστα η θεματολογία του δεν έχει καμμιά σχέση με αυτή του e-steki :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αστροπελέκι σε καλωσόρισα και σε άλλο θέμα, αλλά ας στο πω κι εδώ επίσημα.
Καλωσήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αστροπελέκι σε καλωσόρισα και σε άλλο θέμα, αλλά ας στο πω κι εδώ επίσημα.
Καλωσήρθες :)

Ε τότε επίσημα και απο εδώ................ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Γεια σου Giovanna! Χμ...μπορεί και να με μπερδεύεις... μόνο σε άλλο ένα φόρουμ είμαι ενεργό μέλος και μάλιστα η θεματολογία του δεν έχει καμμιά σχέση με αυτή του e-steki :redface:

xm, αυτο το φορουμ που εχω στο μυαλο μου εχει οντως τελειως διαφορετικη θεματολογια με το στεκι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γειά σας και απο μένα, που μόλις ανακάλυψα αυτή την κατηγορία γιατί ποτέ δεν απόσωνα τόσο χαμηλά στο forum. Γράφετε πολλά post την μέρα μπαγασάκια, ούτε το 1/10 δεν προλαβαίνω να διαβάζω. Πάντως, ένας καλός λόγος που γράφτηκα σε αυτό το forum είναι γιατί μαρέσει να ακούω (συγκεκριμένα να διαβάζω) τις απόψεις των άλλων. Για στατιστικούς λόγους λοιπόν, είστε καλό δείγμα :P.
Εκτός αυτού, μ'αρέσει να ακούγεται η γνώμη μου, αλλά και να πάρω γνώμες όταν τις χρειαστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και πολύ καλά έκανες fandago ;)
φαντάζομαι ότι θα ενθουσιαστείς όταν θα πέσεις πάνω σε κανένα θέμα που θα διαφωνούμε μεταξύ μας και θα γίνεται πανικός :P
δεν είναι και τόσο σπάνιο :P

καλώς ήρθες πάντως (αν και καθυστερημένο το καλωσόρισμα ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γεια σας κι από εμένα, αν και έχω γραφτεί 2 μέρες! Πολύ ωραίο του στέκι σας.:) Μου κρατάει παρέα πρώτες μέρες που είμαι εξωτερικό για σπουδές και έχω φάει ψιλοφρίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλως ηρθατε "Νεα μελη" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθες underwater :)
μην σε ανησυχεί... εμείς θα είμαστε εδώ καθ όλη τη διάρκεια των σπουδών σου να σε καθησυχάζουμε.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πελοπίδας

Νεοφερμένος

Ο Πελοπίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπερίζω την παρέα. Η διάθεση μου φιλική κι αν υπάρξει ανταπόκριση, ελπίζω να τα λέμε καλά τον επόμενο καιρό. Γράφτηκα πριν 1-2 μέρες. Θα χαρώ πολύ να τα πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλησπέρα και σε σένα Πελοπίδα και καλώς μας ήρθες :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top