Thread για νέα μέλη

eaglenick

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 66 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημέρα και από εμένα. Νίκος, φυσικός. Εύχομαι το site να πάει καλά και να γίνει το στέκι των μαθητών.

Αν υπάρχει κάποια απορία πάνω σε Φυσική - Χημεία, ευχαρίστως να βοηθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
γειΑ σας!~με λενε Αντριανα και ειμαι απλη μα8ητρια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κι εγώ απλός μαθητάκος είμαι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Υπάρχουν και άλλα είδη μαθητών; :D



γκρρ με παρασύρετε στην αμαρτία του off topic :sorry::who:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
γκρρ με παρασήρετε στην αμαρτία του off topic

επειδή καταλαβαίνω που το πάει ο πετρής μας, σταματώ την κουβέντα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
επειδή καταλαβαίνω που το πάει ο πετρής μας, σταματώ την κουβέντα... :)
Όχι ρε σοβαρά ρώτησα :P

Μετά θα βγουν off-topic αυτά αν είναι :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σας η ιστοσελιδα ειναι παρα πολυ ωραία ασχετα που ειναι καινουργια και πιστευω πως θα εχει πολυ μεγαλη επιτυχια και ευχομαι να μεγαλωσει ο αριθμος των μελών και να γινει το νουμερο 1 site.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εεε καπως δυσκολη ερωτηση ?:( ποσα ειδη να υπαρχουν ?πως το εννοεις ? ειμαι μετρια:P τι να πω ΑΑΑ το πιασα ειμαι μια μετρια μα8ητρια αλλα ψιλο ατακτη στην ταξη:lol: χααχα οκ καλα παω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλωσοριζω το νεο αιμα στο φορουμ;)
καλα να περασετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΑΙΔΕΣ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!:yahoo::alljumpy::group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Και εγώ δεν εχω πολυ καιρο που έγινα μέλος, εύχομαι να με κερδίσει αυτό το forum!:D

Να΄μαι και εγώ ... στην παρέα σας... :group: :group: :group: :group:

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΑΙΔΕΣ!!!!!ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!:yahoo::alljumpy::group:

καλώς ορίσατε στην παρέα μας παιδιά
ετοιμαστήτε για μια πτήση όλο τρέλα
:vroum::vroum::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθατε ολοι οι καινουργιοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Welcomeee:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ΤΝΧ!! ΤΝΧ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά λένε Γιώργο και θα πάω Β' λυκείου. Συγχαρητήρια για το ωραίο και χρήσιμο forum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά λένε Γιώργο και θα πάω Β' λυκείου. Συγχαρητήρια για το ωραίο και χρήσιμο forum!
Welcome και καλή διαμονή!!! :D :niki:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadman

Νεοφερμένος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
χε.Να με και εγω.

Ονομα:Σακης(οΕο) 15 χρωνων.Κατηκια(μονο για της κουκλες :P)

ΥΓ:δν πιστευω να πηραζει που δν βαζω τονους αλλα πραγματικα βαριεμαι να παταω ενα παραπανω πληκτρο την φορα :P
Και αν κανω ορθογρ.λαθη επισεις συγνωμη διοτι εχω συνηθησει να γραφω οτι βολευει πιο γρηγορα το χερη μου να παει στο πληκτρολογιο.

Αυτα απο τον Σακη. :P

EDIT
Ξεχασα πηγαινω ΄Γ γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekboy

Νεοφερμένος

Ο greekboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια,μαθητης 1ης λυκειου εδω :D πολυ ωραιο το site και καλη σας επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδια και απο μενα σορρυ αλλα δεν μπορω με το πληκτρολογιο γμτο δεν εχω συνη8ησει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top