Thread για νέα μέλη

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Καλωσήρθες Χριστινάκι:)

Σε περίπτωση που δεν το ξέρετε, τα περισσότερα από τα βιβλία μας είναι τα ελληνικά, αυτά που χρησιμοποιείτε κι εσείς!

Δεν ήξερα ότι χρησιμοποιούμε τα ίδια βιβλία (δεν είχα σκεφτεί καν τι βιβλία χρησιμοποιούν στην Κύπρο) αλλά έμαθα ότι έχουμε τα ίδια τώρα;)

[offtopic]έχω ακούσει ότι είναι πολύ ωραία η Κύπρος αλλά δεν έχω πάει ποτέ:([/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλώς ήρθα κι εγώ! :)

Γεια!!
Νά'μαι κι εμένα.
Εγώ είμαι από Κύπρο... Σε περίπτωση που δεν το ξέρετε, τα περισσότερα από τα βιβλία μας είναι τα ελληνικά, αυτά που χρησιμοποιείτε κι εσείς! :)

Είμαι η Χριστίνα κ είμαι σχεδόν 16. Β'Λυκείου σού'ρχομαι !
=]

Πολύ ωραίο forum :)

Καλως ήρθατε κι οι δύο. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Re4cTiV3

Νεοφερμένος

Ο bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλως με βρήκατε , καλώς με δεχτήκατε , καλως σας βρήκαμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκαμε, σας ευχόμαστε καλή διαμονή, αν χρειαστείτε τπτ πατήστε το 0 την reception και ο groom θα έρθει αμέσως να σας εξυπηρετήσει. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arxontas

Νεοφερμένος

Ο Arxontas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας από Κύπρο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πολύ Κύπρος σε αυτό το φόρουμ!!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ!!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Na_Na_X_x_X

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πολύ Κύπρος σε αυτό το φόρουμ!!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ!!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!:):P

ε πως αλλιώς θα μαθαίνατε τι γίνεται εδώ στα σχολεία; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Καλώς ήρθες δεύτερε Κύπριε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lagiator

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Σπέρα παιδιά..Καλώς σας βρήκα!! Ωραίο το φόρουμ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chalkideos

Νεοφερμένος

Ο Chalkideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας απο Χαλκιδα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεκτάριος

Νεοφερμένος

Ο Νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
γεια σας γεια σας!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Καλημέρα.
Καλώς σας βρήκα..
Το forum φαίνεται να έχει μελλοντικές προεκτάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαλώς ήρθατε οι νέοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ξέχασα να χαιρετίσω εγώ :P Ωραίο το φορουμάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ξέχασα να χαιρετίσω εγώ :P Ωραίο το φορουμάκι :)
Εσύ πάλιωσες τώρα. :D:D



Καλωσήρθαν οι νέοι μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα και συγχαρητήρια για το forum :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lagiator

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
σπέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marpl

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γειά σε όλους! Είμαι φοιτήτρια και σπουδάζω στο τμήμα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής & Πολυμέσων στο ΤΕΙ Ηρακλείου!
Μ'αρέσει πολύ αυτό το site! Μακάρι να υπήρχε όταν πήγαινά ακόμα σχολείο.. Θα ήταν πολύ χρήσιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top