Thread για νέα μέλη

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα σε έλεγα πατριώτισσα αλλά όπως βλέπεις…είμαι Ρουμάνα…:P
(ευχομαι να περνας καλα στο ε-στεκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
και τι σχεση εχει αυτο καλε;; ρατσιστες ΔΕΝ ειμαστε, και εαν υπαρχουν εδω μεσα καλο ειναι να μην μιλισουν.

ΥΓ και η πρωτη μου γυναικα ηταν ξενη και οπως παμε θα ειναι και η δευτερη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
και τι σχεση εχει αυτο καλε;; ρατσιστες ΔΕΝ ειμαστε, και εαν υπαρχουν εδω μεσα καλο ειναι να μην μιλισουν.

ΥΓ και η πρωτη μου γυναικα ηταν ξενη και οπως παμε θα ειναι και η δευτερη :P


Έτσι είναι. Μαζί σου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γεια σας κι από μένα!!:hello: Καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Γεια σου Youki!! :hello:

Καλως ήρθες!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
και τι σχεση εχει αυτο καλε;; ρατσιστες ΔΕΝ ειμαστε, και εαν υπαρχουν εδω μεσα καλο ειναι να μην μιλισουν.

ΥΓ και η πρωτη μου γυναικα ηταν ξενη και οπως παμε θα ειναι και η δευτερη :P
Μάλλον λάθος καταλαβαίνω εγώ αυτή τη λέξη…δεν σημαίνει ότι γεννήθηκες στο ίδιο μέρος?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι αυτό σημαίνει. Αλλά καμιά φορά πατριώτης είναι αυτός που ζεί σε έναν τόπο χωρίς να τον βλάπτει, που συμμέτέχει ενεργά σε μία κοινονία. Οποια και να είναι η καταγωγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:)ok
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά. Μόλις έγινε η ενεργοποίηση μου και είπα να πώ ένα γειά, όσες μέρες περιμένω έχω ασχοληθει πολύ και χέρομαι που είμαι ανάμεσα σε τόσο φιλόξενο site. Ευχαριστώ πολλύ το steki που με δέχτηκε.

Γεια σας κι από μένα!!:hello: Καλώς σας βρήκα!

Πολύ καλησπέρα σας πιζάκια :clapup: :clapup: :clapup:
Θα περάσετε καλά, νι :panwkatw:



Σόρυ για την ακαστασία εδώ μέσα, μόλις ανοίξαμε, αλλά θα καθαρίσουμε σύντομα :D





Τι να σας κεράσουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Youki καλώς ήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

black_feather

Νεοφερμένος

Η black_feather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:D
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ e-steki ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:D
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ e-steki ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!:clapup: :clapup:

Καλσωόρισες! :clapup:
Ελπίζω τα κεφαλαία να οφείλονται στο οτι φωνάζεις (διότι αυτό σημαίνουν στη γλώσσα του ίντερνετ) :)
Αλήθεια, απο που τα άκουσες αυτά τα ωραία πράγματα για το e-steki? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλως ορίσατε thodoris7 και black_feather :)
Σας εύχομαι μια ευχάριστη και επικοδομητική πορεία στην παρέα μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black_feather

Νεοφερμένος

Η black_feather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλσωόρισες! :clapup:
Ελπίζω τα κεφαλαία να οφείλονται στο οτι φωνάζεις (διότι αυτό σημαίνουν στη γλώσσα του ίντερνετ) :)
Αλήθεια, απο που τα άκουσες αυτά τα ωραία πράγματα για το e-steki? :)
Ααα!!Δεν μπορώ να αποκαλύψω τις πηγές μου....:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:D
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ e-steki ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!:clapup: :clapup:

Ολα ηταν ψεμα. :devil: :P


Αστειευομαι εννοειται!
Καλως ηρθες κι εσυ και ολα τα νεα μελη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααα!!Δεν μπορώ να αποκαλύψω τις πηγές μου....:) ;)

Γιατί καλέ; Αφού είναι για καλό! :D
(και επίσης είμαι τρομερά περίεργη :P:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black_feather

Νεοφερμένος

Η black_feather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black_feather

Νεοφερμένος

Η black_feather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γιατί καλέ; Αφού είναι για καλό! :D
(και επίσης είμαι τρομερά περίεργη :P:redface:)
Μην ξεχνάς!!!
Η περιέργια σκότωσε τη γάτα!!!!:kill: :no:
:D:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top