Thread για νέα μέλη

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι η ρίτα! είμαι καινούριο μέλος και τυχαίνει να είμαι αδερφή της μελανίας! :P :)

Α,εσενα σε εχω και στο skype :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
καλωσήλθες δρ χάους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Χάουζ,γράψε καμιά ατάκα στο thread. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
ωχ γινονται πολλες :look:

Δεν κατάλαβα Άλεξ :pfff: Είμαι μοναδική και ανεπανάληπτη και το ξέρεις :P

Α,εσενα σε εχω και στο skype :hehe: :P

:hehe: Θυμάσαιιιι :P

καλωσήλθες δρ χάους

Τον καλωσορίζεις κιόλας; :P Να του λες ουστ έπρεπε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι η ρίτα! είμαι καινούριο μέλος και τυχαίνει να είμαι αδερφή της μελανίας! :P :)


Καλή διαμονή, καλά ποστ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Arv

Νεοφερμένος

Η Evi_Arv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεία σε όλη τη παρέα..!!! Νέο μέλος εδώ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεία σε όλη τη παρέα..!!! Νέο μέλος εδώ!! :)

Χαλο χαλο! Βιλκομεν. Καλα να περνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Arv

Νεοφερμένος

Η Evi_Arv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παιδια και εγω καινουργια ειμαι και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπορω να ψηφισω θετικα ή αρνητικα καποιο μηνυμα.. εμφανιζει τους ψηφους που εχουν τα μηνυματα και διπλα τα κουτακια κανονικα αλλα δεν μπορω να τα επιλεξω.. μηπως μπορει να με διαφωτισει κανενας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Παιδια και εγω καινουργια ειμαι και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπορω να ψηφισω θετικα ή αρνητικα καποιο μηνυμα.. εμφανιζει τους ψηφους που εχουν τα μηνυματα και διπλα τα κουτακια κανονικα αλλα δεν μπορω να τα επιλεξω.. μηπως μπορει να με διαφωτισει κανενας;
Καλωςήρθες...:)
Νομίζω πρέπει να συγκεντρωσεις ενα συγκεκριμενο αριθμό μηνυμάτων...
ΝΟΜΙΖΩ 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Καλωςήρθες...:)
Νομίζω πρέπει να συγκεντρωσεις ενα συγκεκριμενο αριθμό μηνυμάτων...
ΝΟΜΙΖΩ 20

Καλως σας βρηκα!
Χμμ.. αυτο πρεπει να ειναι..! Ευχαριστω παρα πολυ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια και εγω καινουργια ειμαι και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μπορω να ψηφισω θετικα ή αρνητικα καποιο μηνυμα.. εμφανιζει τους ψηφους που εχουν τα μηνυματα και διπλα τα κουτακια κανονικα αλλα δεν μπορω να τα επιλεξω.. μηπως μπορει να με διαφωτισει κανενας;

Βιλκομεν Μαρια! Ειναι γιατι εισαι ακομα πολυ νεοφερμενη με τον καιρο θα μπορεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Βιλκομεν Μαρια! Ειναι γιατι εισαι ακομα πολυ νεοφερμενη με τον καιρο θα μπορεις :)

hmm.. Ευχαριστω! Λογικα αυτο ειναι. Ολοι αυτο μου λενε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι ο Κανένας και είμαι (σχεδόν)καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι ο Κανένας και είμαι (σχεδόν)καλά.

Γεια σου Κανένα, καλώς όρισες στο στέκι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι ο Κανένας και είμαι (σχεδόν)καλά.

Γεια σου αγνωστε χ. :P καλα να περνας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γειά σου Angel of mercy no.2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μένα, είδα φω και μπήκα. Ευτυχώς έπεσα σε καλά παιδιά .. ως τώρα. χε χε
Η πορεία θα δείξει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top