Thread για νέα μέλη

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
aloooo!!!! Καλώς σας βρήκα!

:whistle:

Καλησπέρα σε όλους,πολύ όμορφο και πρωτότυπο φόρουμ,συγχαρητήρια στους δημιουργούς για το μεράκι τους.

Γεια και από εμένα.............
εγώ δεν είμαι νέος χρήστης απλά δεν κατάφερα να σας επισκεφτώ για κάποιους μήνες τώρα............ το κανατε ΤΕΛΕΙΟ το στεκι.............. ελπίζω να τα καταφερνω να σας επισκεπτομαι συχνοτερα τωρα ...................

ευχαριστώ!!!:)
ελπίζω και σύντομα να μάθω να το χρησιμοποιώ!:redface:




Kαι είναι και η σειρά του borat να σας καλωσορίσει στο forum μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.


Welcome People!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgasf

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!
Ήρθα και εγώ.....:)
είμαι πολύ χαρούμενη που μπήκα στην παρέα σας
βρίσκω το φορουμ πολυ ενδιαφέρον και πιστεύω οτι θα έχω πολλα να πω;)
Ήρθα λοιπόν για να μείνωωωωωωωωωωωω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλώς ήρθες!Καλη διαμονή!

Και οπως λεει η Ρεζιντεντ που λεει ο Γιωργος , έχουμε και μπισκοτάκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλώς την Όλγα τη Λογ...φτου...Λογι...φτου...Λογίστρια (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgasf

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πεσατε κ στην περίπτωση τρελένομαι για γλυκα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgasf

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλώς την Όλγα τη Λογ...φτου...Λογι...φτου...Λογίστρια (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ!!!:P)

Ασχολέισαι με χρηματοοικονομικά και δεν πάς τη λογιστική???:hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ασχολέισαι με χρηματοοικονομικά και δεν πάς τη λογιστική???:hmm::worry:

Με τίποτα όμως....:redface:

Σαν βλέπω το Καθολικό, θέλω ένα καθαρτικό,
όταν φτιάχνω και την ΚΑΧ, φωνάζω ΑΧ και ΒΑΧ,
όχι Θεε μου κι Ισολογισμός, ας με πνίξει κατακλυσμός!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Welcome, σκουπίστε τα παπούτσια σας στο χαλάκι της Isi πριν μπείτε! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ασχολέισαι με χρηματοοικονομικά και δεν πάς τη λογιστική???:hmm::worry:

Με τίποτα όμως....:redface:

Σαν βλέπω το Καθολικό, θέλω ένα καθαρτικό,
όταν φτιάχνω και την ΚΑΧ, φωνάζω ΑΧ και ΒΑΧ,
όχι Θεε μου κι Ισολογισμός, ας με πνίξει κατακλυσμός!:redface:

Χεχεχε!!
Συχνο το φαινομενο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Με τίποτα όμως....:redface:

Σαν βλέπω το Καθολικό, θέλω ένα καθαρτικό,
όταν φτιάχνω και την ΚΑΧ, φωνάζω ΑΧ και ΒΑΧ,
όχι Θεε μου κι Ισολογισμός, ας με πνίξει κατακλυσμός!:redface:

χαχα ευτυχώς που δεν ασχολούμαι ακόμα με τους Ισολογισμούς....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...είμαι φωτογράφος αλλά δουλεύω σε λογιστήριο... Μη σταματήσετε να μ'αγαπάτε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
...είμαι φωτογράφος αλλά δουλεύω σε λογιστήριο... Μη σταματήσετε να μ'αγαπάτε :'(

να σε μουτζωσω τωρα ή μετα?!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
...είμαι φωτογράφος αλλά δουλεύω σε λογιστήριο... Μη σταματήσετε να μ'αγαπάτε :'(

Εγώ σε αγαπώ :bigarmhug ....γιατι.....κάνουμε την ίδια δουλειά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Χαιρετώ. Φετιχιστής σπίκινγκ.

Ελπίζω να μην είμαι επονείδιστος που σας γαργαλάω τις πατούσες αντί του "καλώς σας βρήκα" που είναι πασέ.

Πάω να βουτήξω τα μάτια μου στη πληθώρα των θεμάτων. Έτσι για να δώ τι παίζεται 3γύρω. Λολς.

Χαιρετόστ φορ δε τάϊμ μπίινγκ.

Υ.γ. Πετυχημένη όσο και χαριτωμένη η χρήση οφ δε λήμ. "στεκουίτα" σαν ελεκτρόνικ επωνυμία. Τί πάθος, τι μεράκι! Άχου τα.

Παραπέμπει σε ποιητικές συναθροίσεις εν παλαιώ καφενεδακίω (πώς βάζουν υπογεγραμμένη στο "ω". Λολ). Σχεδόν μπορώ κ' μυρίζω τον φρεσκοκαβουρδισμένο κόφι. Πάλι λολ. (Ακούω κάποιον μποέμ ζωγράφο να αναλύει την τεχνοτροπία του Ντε Λα Κρουά. Επίπεδο λέμε)

Επίσης, μου φέρνει στο νου κατάμεστες μπυραρίες με τα των μυριστών μεζεκλίκιων, μωρέ.

...και τέλος μου καρφώνει στην brain platform το αγκυροβόλημα ερώτων στο στυλ "ήρθα κορίτσαρε" και με πληρωμένη απάντηση " για πόσο αγόραρε"; Έρωτας με πανωτόκι γίνεται; Θα σε ερωτεύομαι όσο για να είσαι εδώ.

Κανά αράπικο φυστίκι παίζει να φάω να πρηστώ μαζί με αλκοόλ να ντιρλιαστώ καπάκι;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χαιρετώ. Φετιχιστής σπίκινγκ.

Ελπίζω να μην είμαι επονείδιστος που σας γαργαλάω τις πατούσες αντί του "καλώς σας βρήκα" που είναι πασέ.

Πάω να βουτήξω τα μάτια μου στη πληθώρα των θεμάτων. Έτσι για να δώ τι παίζεται 3γύρω. Λολς.

Χαιρετόστ φορ δε τάϊμ μπίινγκ.

Υ.γ. Πετυχημένη όσο και χαριτωμένη η χρήση οφ δε λήμ. "στεκουίτα" σαν ελεκτρόνικ επωνυμία. Τί πάθος, τι μεράκι! Άχου τα.

Παραπέμπει σε ποιητικές συναθροίσεις εν παλαιώ καφενεδακίω (πώς βάζουν υπογεγραμμένη στο "ω". Λολ). Σχεδόν μπορώ κ' μυρίζω τον φρεσκοκαβουρδισμένο κόφι. Πάλι λολ. (Ακούω κάποιον μποέμ ζωγράφο να αναλύει την τεχνοτροπία του Ντε Λα Κρουά. Επίπεδο λέμε)

Επίσης, μου φέρνει στο νου κατάμεστες μπυραρίες με τα των μυριστών μεζεκλίκιων, μωρέ.

...και τέλος μου καρφώνει στην brain platform το αγκυροβόλημα ερώτων στο στυλ "ήρθα κορίτσαρε" και με πληρωμένη απάντηση " για πόσο αγόραρε"; Έρωτας με πανωτόκι γίνεται; Θα σε ερωτεύομαι όσο για να είσαι εδώ.

Κανά αράπικο φυστίκι παίζει να φάω να πρηστώ μαζί με αλκοόλ να ντιρλιαστώ καπάκι;:redface:
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top