The 'or' game

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Ζακέτα καθώς είναι πιο μοντέρνα και ταιριάζει ωραια με τα ρούχα που φοράς.

Προτιμάς να ζεις σε μια χώρα με μικρό πληθυσμό όπως είναι η Ελλάδα η σε χώρα με μεγάλο πληθυσμό;;
μεγάλο πληθυσμό

apple or Samsung
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,019 μηνύματα.

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Αν σας έβαζαν το παρακάτω δίλημμα. 1) Θα ζήσετε 100 χρόνια μέσα στη χλιδή με όλα τα κομφόρ πισίνες, καλό φαγητό, ανέσεις και οτι άλλο μπορούν να αγοράσουν τα λεφτά ή 2) 1.000 χρόνια με οτι σας παρέχει δωρεάν η κοινωνία που ζείτε. Συν λίγο τσουρέκι κάθε μέρα για τους κόπους σας. Τι θα επιλέγατε?

@glayki?
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,577 μηνύματα.
Αν σας έβαζαν το παρακάτω δίλημμα. 1) Θα ζήσετε 100 χρόνια μέσα στη χλιδή με όλα τα κομφόρ πισίνες, καλό φαγητό, ανέσεις και οτι άλλο μπορούν να αγοράσουν τα λεφτά ή 2) 1.000 χρόνια με οτι σας παρέχει δωρεάν η κοινωνία που ζείτε. Συν λίγο τσουρέκι κάθε μέρα για τους κόπους σας. Τι θα επιλέγατε?

@glayki?
Γλυκέ μου δε θα επέλεγα κανένα.. Το πρώτο θα με έκανε να σκάσω από τύψεις, γιατί η δική μου χλιδή και ευμάρεια θα σκιαζοταν από τον πόνο των λιγότερο ευνομουμενων ανθρώπων

Το δεύτερο θα μου φάνταζε βαρετό .. 1000 χρόνια ποιος έχει την υπομονή;

αν βέβαια ήταν ζήτημα ζωής και θανάτου να διαλέξω το δεύτερο θα διάλεγα ως πιο δίκαιο στη συνείδηση μου.

Άνδρας ή γυναίκα.. Τι θα διάλεγες να ήσουν, αν είχες μια δεύτερη ευκαιρία;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,721 μηνύματα.
κρεατοφαγία

PC ή κονσόλες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top