The 'or' game

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άγριες Μέλισσες (δεν τις βλέπω, αλλά έχω δει σκηνές...γιατί δεν έβαζες το Σασμό...που ΄χει το λεβέντη το Μαθιό !!! Βρε, πώς την αγαπάει έτσι τη Βασιλική - εύχομαι να μην συγχωρήθηκε αυτή, έχω χάσει πολλά επεισόδια...)



Θρίλερ ή αισθηματικά ;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,878 μηνύματα.
Θρίλερ!!

Γλυφάδα η Χαλάνδρι;;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,878 μηνύματα.
Βοτανικός!!

Αθήνα κέντρο η Γλυφάδα;;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,878 μηνύματα.
Θελω να μου απαντήσει ο @Valder αναμεσα σε Καναδα και Βρετανία ποια θα επέλεγε για job opportunity για accounting and finance 😁😁.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,878 μηνύματα.
Φυστικοβουτηρο.

Burger or Pizza??
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,878 μηνύματα.
Newspaper!!

Αλλη μια φορα. Καναδάς η UK??😁😁
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αμάξι, εννοείται!

Θάλασσα ή πισίνα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Ωραια η πισίνα, αλλά με τοσες θάλασσες που εχει η Βυζαντιάρα μας (εστω το προσωρινο κράτος απόγονος της Βυζαντιάρας μεχρι την επαναφορα), γιατί να μην προτιμησει κανεις τη θάλασσα; Ακομα κι εγω που αγαπώ το βουνό, τη βρισκω ιδιαιτερα ευεργετική καθώς μεγάλωσα δίπλα της.

(πάλι είπα πολλά)

Κατσε να το κανω σπάισι το θεμα λίγο, ξέρω θα ερεθιστείτε όλοι.

Κοντοσούβλι ή πανσέτα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Κοντοσούβλι (μεσημεριάτικα μας προκαλείς δαίμονα :hehe: )



Να νιώθεις κορόϊδο για κάτι που σου έκαναν (ή την άλλη τη γνωστή λέξη, την αγοραία),
ή με τύψεις για κάτι που έκανες;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπεσαλίδικη απάντηση ; Τύψεις, παρά...το άλλο. Οι τύψεις φεύγουν γρήγορα, το άλλο έχεις να το θυμάσαι...


Ιδια ερώτηση (πολύ ωραία...)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top