The 'or' game

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Ηλιοβασίλεμα, με βαριά την καρδιά


Last Christmas ή Santa baby;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Ορειβασία.



Οδήγηση με μποτιλιάρισμα σε λεωφόρο ή μποτιλιάρισμα σε μικρότερο δρόμο;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Ορειβασία.



Οδήγηση με μποτιλιάρισμα σε λεωφόρο ή μποτιλιάρισμα σε μικρότερο δρόμο;
Με μαθηματική ακρίβεια θα συμβαίνουν τα δυο εξής με μποτιλιάρισμα σε μικρό δρόμο

1. Θα αποσυμφορηθεί πιο γρήγορα
2. Θα ειμαι στις ακραίες λωρίδες (μονο 2)

άρα δε θα με πιασει πανικός, δεν θα ιδρώσω και δεν θα θέλω να παρκάρω για να ανακουφιστώ, που ακομα και αν απαιτηθεί θα ειναι πιο εύκολο σε μικρό δρόμο παρά σε μεγάλο καθώς μπορεί να ειμαι στη μεσαία λωρίδα και να ειμαι πιο παγιδευμένος αναμεσα σε αμαξια και να νιωσω ακομα μεγαλύτερο στρες.


Αρα διαλέγω τον μικρότερο δρομο.


Τόλμη ή σύνεση;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Μήλο

Μήλο ή αχλάδι;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Γάλα

Πορτοκαλάδα ή λεμονάδα;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Κάργα το δεύτερο

Ομορφιά ή χρήμα;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Ομορφιά

Πρώην ή νυν ?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Ποιον προτιμάμε;
Ο πρώην για να είναι πρώην κάποιο λόγο θα'χει, αρα νυν

Κλαμπ ή μπαρ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Κρύο


Ζεστη ή κρύα σοκολάτα;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Ζεστή φυσικά!

Οκ, λάθος παιχνίδι 😂

Αλμυρό η γλυκό ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top