The 'or' game

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Με πάγο.


Πισίνα η θάλασσα;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
θάλασσα, θάλασσα!

αεροπλάνο ή πλοίο;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Πλοίο με τα χίλια, νιώθω άβολα και αμήχανα στις πτήσεις

Γλυκό ή αλμυρό ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,171 μηνύματα.
Αλμυρό


Λευκό ή Μαύρο ψωμί;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μωρέ ας μην πεθάνω ακόμα, καλά είναι τώρα που έρχεται και καλοκαίρι, θαλασσίτσα, ας πω ζωή.


Σε σπίτι με φίλους για επιτραπέζια ή έξω για ρετσινες;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Ανάλογα τη διάθεση. Τείνω στο σπίτι με φίλους για επιτραπέζιο. Ρετσίνες έχω πιει πολλές στη ζωή μου, φτάνει.

Βόλτα με αυτοκίνητο ή μηχανή;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,171 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΗ. Ε ρε όταν έδινα για παπάκι ζούσα μόνο για αυτή τη στιγμή. Μέχρι και στις εξετάσεις παρακαλαγα από μέσα μου να μας βγάλουν πορεία αλλά βαριοντουσαν οι εξεταστές και μας ξαποστειλαν με την λήξη των δοκιμασιών απλά.

Βουνό ή παραλία;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Βουνό με πεζοπορίες και μπάνιο σε καταρράκτες και ποτάμια, 2 σε 1 :P

Να μένεις μόνος σε σπίτι ή να συγκατοικείς (με σύντροφο ή φιλο);
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επειδή το μόνη μου το ζησα (πολύ ωραίο βέβαια, δεν αντιλέγω), τώρα θα επέλεγα να συγκατοικώ με σύντροφο (άσχετα αν μου λείπει ο σύντροφος).



Να είσαι μόνος/η σου ή σε σχέση που τσακώνεστε συχνά;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
PSx. Είπαμε, τον Bill Gates θα τον βάλω μόνο στο σώμα μου, όχι και στο σαλόνι μου.

βροχή ή χιόνι;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χιόνι και ιδανικά να συνδυαστεί με winter sport ή πεζοπορία στο βουνό και μετά ζεστός καφές σε καταφύγιο 🤤


Να μη μπορούσες να ξαναπιεις καφέ για όλη σου τη ζωή ή να να μην ξαναφάς σουβλάκι;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Το δεύτερο. Καφές > Ο,τιδήποτε άλλο.

Θα προτιμούσες να ήσουν αόρατος ή να διαβάζεις τις σκέψεις των γύρω σου;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Να διαβάζω τις σκέψεις εννοείται



να κυνηγήσεις κάτι δύσκολο και αβέβαιο ή να μείνεις σε κάτι σίγουρο και εύκολο ;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σίγουρα το δυσκολο και το αβεβαιο
μπάνιο σε θάλασσα ή σε λίμνη
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω κάνει σε λίμνη, οπότε σε λίμνη.


Μονοκατοικία σε χωριό, ή διαμέρισμα στην Αθήνα;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
μονοκατοικία σε χωρίο

5 μέρες Κυκλάδες ή 2 εβδομάδες Κρήτη;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top